Kurt Cobain Converse Collection

  • 4 039
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
обаче ще й купите адидас на миси елиът сигурно или фанелка на Х&М от колекцията с мадонна -все същото е момичета Hug

Аз лично виждам голяма разлика  Peace

Не се хаби  Stop

# 46
  • Мнения: 2 386
Me and Baby, когато човек не разбира нещо, не е желателно да се прави, че разбира.

Обичам ви, ей!  Hug И Кърт обичам. А не съм напушена дори..  Laughing

Не знам каква чест оказват Converse на Кърт, но от седмица пиша рисърч за изгладнели фирми от всякакъв ранг и пазарните им стратегии за сегментация. Дадох пример с тази тема - прие се.  Wink

# 47
  • Мнения: 4 717
мда,
следващата стъпка на Converse ще е кецове с лика на Господ Laughing,
за да завладеят многобройния таргет религиозни и да вдъхнат вяра в купувачите, които до този момент не са били Mr. Green
ще спречелят целия американски пазар

прекалено сме пристрастени към темата явно, още веднъж извинете ако съм обидила някого Wink

# 48
  • Мнения: 3 271
прекалено сме пристрастени към темата явно, още веднъж извинете ако съм обидила някого Wink

И Ева, и аз, и няколко други хора си казахме още в първите постинги, че сме пристрастени. Аз даже не просто към Нирвана, но и към Сиатъл и прогресив рока, а и музиката като цяло. Като добавиш ненавистта ми към комерсиалносто изкуство, мисля, че картинката е ясна. Не го крия, това съм аз  Peace

Ева, интересен ми е рисърча ти. Публичен ли е? Как може човек да получи копие?

# 49
  • Мнения: 2 386
Като ми се яви в Скайп?  Laughing Извинявам се за оффтопика.

Поздравявам ви всички с подписа си, щом сте в темата, значи поне знаете кой е Кърт.  Hug А колко много хора не знаят..

# 50
  • Мнения: 4 717
Ева, точно на този ънплакт Кобейн е с такива конвърски

не е ли хубаво, че днес, толкова време след като него вече го няма на този свят, някой си е спомнил за това и го показва на младите? Hug, защото ако всичко беше направено за пари, със сигурност щяха да ги направят още след смъртта му... Sad
или както те са го казали:
"You may not be able to revisit the past, but now you can have the shoes"

това всъщност исках да кажа, защото при мен пристрастеносста ми към марката е явно по-силна...

страхувам се, че много от феновете му преиначиха музиката и посланието му и влязоха в лоши/нездравословни среди,в които не бих искала да виждам нито една от нас Hug, затова се изказах крайно...

страхотно е, че продължавате да слушате такава музика

за рисърча - и на мен би ми било интересно, от чисто любителско естество Embarassed

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 11:47 от Me_and_baby

# 51
  • Мнения: 502
    Да се включа в темата поради няколко причини. Обичам тази музика,харесвам много Кърт,харесвам авторката на темата и още няколко потребителки,писали в нея. Hug
  И кецовете ми харесват иначе. Комерсиално или не,такъв е светът,в който живеем. Все пак ние си знаем,кое е истински ценното.

Общи условия

Активация на акаунт