,,Ясновидци,,-сезон втори.

  • 30 747
  • 463
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 029
Май не тръгваше от там? Ксения, не мога да ти помогна и аз:(

# 286
  • Мнения: 4 380
То върви от там, обаче по-бетер от бокса. Накъсва така че нищо не се разбира. И няма плъзгач на самия плеер, да го изчакаш да зареди и да го пуснеш на чисто. Или слушаш насечено, или никак. А насечения звук направо може да те подлуди.

Абе от какъв зор трябва да се мести не разбирам? Направили си отделен сайт, ами да си го качват И там. Защо ще го свалят от сайта на бтв? Sick

# 287
  • Мнения: 6 417
Аз пропуснах първия епизод, но този го гледах. Далеч по-добро е от първия сезон - и като сценарий, и като ниво на участниците.

# 288
  • Мнения: 2 185
Ксения, ние се предадохме и си платихме абонамент към нетерра, там освен пряко, може и на записи да гледаш, доста е удобно. Не е евтино, но пък ако си разделиш абонамента с някой, или с няколко човека ще влизате всички от един и същ юзър и парола  Peace . Ние така правим и няма проблем, гледам си всичко на запис, когато ми е удобно и когато имам възможност  Peace.

Не съм гледала още днешния епизод, но звучи интересно и нямам търпение  Grinning .

# 289
  • Мнения: 4 380
Ксения, ние се предадохме и си платихме абонамент към нетерра, там освен пряко, може и на записи да гледаш, доста е удобно. Не е евтино, но пък ако си разделиш абонамента с някой, или с няколко човека ще влизате всички от един и същ юзър и парола  Peace . Ние така правим и няма проблем, гледам си всичко на запис, когато ми е удобно и когато имам възможност  Peace.

Не съм гледала още днешния епизод, но звучи интересно и нямам търпение  Grinning .

Не мога нищо да си плащам, не разбираш ли? Рутерът ми не пропуска телевизионни канали поради приватната мрежа или незнам си какви технически проблеми. Иначе съм принципиялно против платена телевизия в нета, и дори да беше всичко наред, не бих платила една стотинка. Имам си и без това кабел за който плащам 100 дол./мес. И за интернет си плащам още толкова и не за да си плащам допълнително разни сайтове.

# 290
  • Мнения: 2 185
Хубаво де, исках да помогна, няма нужда да ми се караш  Crossing Arms

# 291
  • Мнения: 4 380
Хубаво де, исках да помогна, няма нужда да ми се караш  Crossing Arms

Не ти се карам бе, обяснявам просто. А за наглостта на нетера нямам думи. Предполагам обаче че не са те виновни, а тези които им плащат.

# 292
  • Банкя
  • Мнения: 823
 Shocked
Наистина има добри сред участниците този сезон, не всички, но пък има. Но всеки е с различни способности и различно добър в изпитанията. Определено Василка и Иванка ще си ходят първи. Peace

Иначе Христо определено ме впечатли. Peace Даже разгледах сайта, който сте дали по-нагоре. От там освен телефонен номер, почти нищо не може да научиш. Гледайки календара излиза, че или никой не ходи при него, или сайтът не се обновява. Rolling Eyes
Имам желанието на отида да ми гледа, защото точно в момента съм в един такъв период на промени, но все пак съм малко предубедена. За последно ми гледаха на кафе преди повече от 10год и познаха първата буква на мъжа ми Mr. Green, може и друго да са отгатнали, но не помня. Wink

# 293
  • София
  • Мнения: 15 467
Вокил , за втори път се обръщам към теб с молба да кажеш коя е сградата от първи епизод. Много ми е позната , а не мога да се сетя и губя контрол направо.  Grinning

Сградата е в Овча купел - прекрасен архитектурен шедьовър, оставен на произвола. Поне поснимахме доста там.

Днес ще се излъчи една от любимите ми истории в шоуто - "Писмото". Надявам се да ви хареса.
Вокил, а ще има ли някакво продължение по разследването на Писмото. Сега ми се иска и да се видят и срещнат баща и син.

# 294
  • Мнения: 3 504
Аз не успях да гледам снощи ooooh! улисах се по виповете Embarassed пустото му, ей на това най-много ме е яд на този часови пояс 20:00 ч., но както и да е, ще търся в нета да видя какво е станало...

А относно Ивелина, аз също съм била при нея, поне сме от един град, мислех си, че е грехота да не пробвам да се запиша и отида.
Голяма сладурка е, стаята й беше много уютна и приятно се чувствах аз, не съм разпитвала за миналото или бъдещето на дъщеря ми, защото конкретно за нея и другите деца като нея отидох да питам. Проведохме един много хубав разговор, аз си тръгнах с голяма положителна енергия и усмивка на уста, беше ми приятно и леко на душата.
Не успях да се запиша за второ посещение и започване на процедура по лечение така да го кажа, когато направих опит за записване, казаха, че един месец няма да приема за лечение, че е изтощена, повече не се обаждах, някак си не го чувствах, че трябва да се запиша, нямам муза още за това, като че ли не му дошло времето. Но ще се радвам да се срещна с Ивелина отново, много приятен човек.

# 295
  • Мнения: 3
Аз настръхнах,когато гледах Христо как позна на дядото всичко.Особено,когато каза,че има нещо изкуствено вътре в него. #Crazy

# 296
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Христо е изумителен, да.
Тъкмо бях решила да питам, къде мога да гледам 1-вата серия и неволите на ксения ми разбиха очакванията  Tired

# 297
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Впечатлена съм от Христо!

# 298
  • София
  • Мнения: 1 223
Христо ми е фаворит. Много го мисля, около изпитанията, които няма да са свързани с други хора. То ШЪ сЪ натрови от кафета, бре  Tired
Първото изпитание, според мен, не беше доизпипано. Отвлеченият /актьор/, няма как да излъчва толкова силна емоция, както при реална заплаха за живота му. Евала и на тримата, които успяха да "видят", реалното престъпление извършено там  Shocked

xenia,
Тази тема ще загуби много, без твоите коментари. Кажи от къде гледаш клипчета без проблем, мога да качвам на доста места, стига vockil да няма нещо против.
ПП. Ако ползваш скайп, имай предвид, че краде доста трафик и ресурси, затвори го и виж как ще е в бокса.
Цитат
Skype използва твоя интернет трафик, за да осъщестява контакт между други потребители.
Да, точно така. Незнаеш, защото не си прочел условията за ползване, когато си се регистрирал. Всъщност много малко хора ги четат, дори и аз да си призная ги пренебрегвам понякога. А с натискането на бутона "Приемам" си се съгласил със следната точка: "Приемаш Skype да използва интернет трафика ти" за връзка на потребители от целия свят. Всъщност влияе много лошо на потребителите с ограничен интернет трафик, а и не само, защото, докато Skype е включен на твоя компютър, той го използва за трансфера на най-различни файлове и осъществятване на аудио и видео разговори по интернет, подпомагащо добрата свързаност на други потребители...тоест Иванчо и Марийка решават да си говорят по Skype, и понеже Иванчо е в Дупница, а Марйка в Манолско Конаре, част от трансфера им преминава през моята машина и консумира моя интернет трафик, само защото аз съм географски разположен някъде между тях.

Шани,
И ти ли си извън БГ, та се отчайваш толкова бързо?

# 299
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не съм.
Но днес нет-а ми е по-бавен и от охлюв  Tired

Общи условия

Активация на акаунт