Януарските бебоци много наедряха, дрешките на мама доста утесняха

  • 16 633
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 102
Еспа, честита количка, много са хубави нооооо 2000лв не мога да дам. С много здраве да си я ползвате.  Hug

# 286
  • Мнения: 60
Любопитка, а какво ти е мнението за Св.Анна ?При кой доктор си раждала като гледам бебчето ти ,явно е било скоро?Аз говорих със Скочев много познати са доволни от него, та от там се реших  на тази болница.За АГ чух много лоши отзиви като отношение на персонала , за мизерията , хлебарки и така нататък,та затова не съжалявам за Св.Анна.Ти сега за къде си се ориентирала?
loriniпредставяш ли си и ние през януари ще имаме по едно такова сладурче.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 932
Espa   честита ви количка!Супер количка е, а най-важното първите месеци е количката да е удобна .Аз смених няколко преди , сега уж се каня да не купувам нова , да си карам със старата но ще видим.
vanilla80 аз имах уговорка с др.Скочев , но при мен първия път всичко мина много бързо , така че не съм го ангажирала особено , остана човека вместо до 3:30 , до 5 следобед , и това беше .Иначе като цяло от него са много доволни майките . Все пак раждането води акушерка , мен ако питаш , по-важно е човек да си уговори акушерка , отколкото доктор (ако не говорим за секцио , разбира се).
Сега гледам за стерилизаторите, и се оказа, че този на Авент за микровълнова няма да се събере в нашата. Така че внимавайте с размерите като купувате.
Иначе и аз напоследък съм се разготвила   chef
Чувала съм теорията, че една бременна жена когато напредне много с бременността започва да върши много домакинска работа - чистене, готвене, подреждане. С други думи - стяга си гнездото за бъдещото бебе. Е мен малко ме мързи вече да чистя, особено когато трябва да се навеждам, но за готвенето съм първа пушка Simple Smile

Стерилизаторите , мисля , са горе долу едни размери , а за продуктите на Авент има доста инфо в нета да не се ползват , така че по-добре е , че не става ( не че и Митко не бе гледан с тях де). Аз шишета смятам да не купувам , надявам се живот и здраве да си я караме на кърма .
Иначе си е от хормоните , казват , че жената започне ли да мие прозорци бременна , раждането наближава  hahaha ( И аз мих предния ден , преди да родя . Ми като тогава ми сложиха ламината в спалнята , кой друг да изчисти) Сега вече сме приключили с всякакви ремонти , а за готвене не можеш ме хвана , независимо бременна или не . По-добре сандвичи , от колкото да си губя времето над тенджерите ,

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утро!

Хайде и аз да ви почерпя по едно кафенце...............да ви е сладко!
Бебка-не се тревожи за котката,щом е излязла сама,сигурно ще се върне.Моята се е връщала след 2-3 дневни разходки на няколко пъти.
Еспа-честита ви количка!Много е хубава!
Давате ми надежда и аз вече да се впусна в пазаруване,ноооооооооо ще трябва да го правя тайничко,защото мъжо и свеки не дават да се купува нищо преди раждането.Не че няма да купя де hahahaНабелязала съм си доста неща.........
За готвенето-аз по принцип си го обичам/доставя ми удоволствие/ но сега ми идват какви ли не идеи.
Хубав ден момичета! smile3525

# 289
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
Кали декември ще си направим среща на центъра и ще обикаляме магазините.  Wink
Лек ден на всички.

# 290

Общи условия

Активация на акаунт