Какво искате да има в едно женско списание

  • 4 477
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12 669

Няма ли някой да възроди едновремешния Космос? Пък нека си рекламира летящи чинии колкото ще!  Grinning

Е това м..а му се питат страшно много хора, ама чудно що никой не ще да ги чуе?  newsm78

Май са повече, дето се питат дали Томата има ново гадже.

# 91
  • Мнения: 3 423
Мен лично ме кефят снимки на голи мъже, но не в гейски стил.

Искам да видя снимки на голи мъже, ама
не в гейски стил. Досега не съм виждала.
90 отговора дотук. Само ти каза, че ти е
хубаво да гледаш голи мъже. 1:90. Дали
списание с голи мъже ще има успех, как
мислиш? Успех сред жени? Помисли пак.

ПП. Въпросните снимки може да пратиш
и на лични съобщения, да не пречим тук.

# 92
  • Мнения: 4 737
 Ако може да са само от тестове, идеално. Всичко друго прескачам.

# 93
  • Мнения: 2 716
ООо я си пречете.

# 94
  • Мнения: 686
 Статията на Иво Сиромахов мноооого яка, но нека да направи едно женско списание и тогава ще му ръкопляскам.
  Реклами, статии за целувката, която предпазва от вируси, банални позитивизми, червила, превръзки - наистина леко се повтарят повечето и втръсват светкавично.  
Коледните сладкиши да си гледат работата, ако толкова ми придере ще си купя кулинарна книга.
  За Жената днес звучите ретро. Скоро си го купих, имаше много приятни неща за четене, които няма нищо общо с бродираните якички.
  Мили, ако някой ден решиш да се оттеглиш от настоящата си работа и да направиш ново и готино списание, успех!

И аз много харесвам Иво Сиромахов, но, ако в едно списание в продължение на няколко години чета неговите текстове, със сигурност ще ми омръзне. Както ми е омръзнало и всичко, което се пише по женските списания. Защото те са много, а темите отдавна са изчерпани. Сигурно преди няколко години съм изчитала на един дъх "Как да си направите кола маска без да ви боли", но сега бих се обидила, ако в списанието, което редовно купувам, ми пробутват тези банални темички.

Xапка, благодаря ти за пожеланието! Много мило!  Hug Но не, засега наистина си харесвам много работата и екипа. Един ден - кой знае  Flutter

Мисля, че е много трудно на печатно издание да провокира толкова силен интерес, както беше навремето. Но така или иначе на някои като мен това им е занаятът и нямаме право да се отказваме. Недоволни винаги ще има - първо бих се вслушала в тях, а чак след това бих си позволила да ме стоплят думите на хора, на които сме били полезни и приятни. Лошото е само, че недоволството все по-често е субективно - плюем си ей така, щото разтоварваме отрицателна енергия. Това най-много ми тежи, но това е друга тема, съвсем друга тема...



# 95
  • Мнения: 686
Мили,
За да правиш такова списание, каквото ти искаш първо трябва или да си му собственик, или главен редактор.

А как се нарича списание, което се занимава с това кой с кого се е загаджил? Не ми отговаряй, няма нужда.  Laughing

Аз също помолих да няма отговор на поста за "Хай клуб".

Аз наистина нямам нужда да ти отговарям как се нарича списание, в което пише кой с кого се е загаджил. Аз имам отговор на този въпрос  Peace

P.S. За пореден път съжалявам, че пускам тема. С извинение за повечето от вас, които комуникират по учтив и уважителен начин - разбира се, нямам предвид вашите отговори. За вашите отговори благодаря от сърце! С вас ми беше много приятно да разменим мнения!   bouquet

# 96
  • София
  • Мнения: 62 595
Мили
А ти какво очакваш да е недоволството от едно женско списание? Обективно ли да е? И на каква база? Естествено, че ще се ориентираш към хората, които харесват продукта, от чието производство си част (защото списанието е просто един продукт), защото от него ти излиза хлябът. За твое разочарование болшинството, които писаха в тази тема не си пада по женските списания и явно не са ваш таргет. Пишеш клишета - топли думи на хората..., плюене... дрън-дрън. Като не ти допада и веднага хората били злобни. Другият вариант е част от жените да сме "възмъжали" и повече да ни вълнуват всички други неща, но не и "женските тайни".

# 97
  • Мнения: 686
Мили
А ти какво очакваш да е недоволството от едно женско списание? Обективно ли да е? И на каква база? Естествено, че ще се ориентираш към хората, които харесват продукта, от чието производство си част (защото списанието е просто един продукт), защото от него ти излиза хлябът. За твое разочарование болшинството, които писаха в тази тема не си пада по женските списания и явно не са ваш таргет. Пишеш клишета - топли думи на хората..., плюене... дрън-дрън. Като не ти допада и веднага хората били злобни. Другият вариант е част от жените да сме "възмъжали" и повече да ни вълнуват всички други неща, но не и "женските тайни".

Явно не си ме разбрала. Нямам нищо общо с нито едно женско издание и не ме интересува недоволството спрямо женските списания. Аз самата съм част от това недоволство. Или по-скоро си го обяснявам с факта, че вече трудно можем да бъдем удовлетворени - тези продукти станаха скучни.

Тоест аз съм част от болшинството, което не си пада по женски издания. Така че нямам проблем с това.

Имам проблем с факта, че на каквато и тема да се говори тук, веднага се намират по няколко човека, които да те нападнат за нещо - какво било списание, което се занивама със загаджване или пък "ти що ни питаш сега това вместо да си платиш за социологическо проучване"? Нападки във всякакви форми, недоволство във всякакви форми. Ами щом смята някой, че за мнението му трябва да се плати, да не го дава безплатно! Не мислиш ли, че е така?

С две думи - задавам безобиден отговор - темата ми е просто интересна като на обикновен потребител от женски пол, а получавам сред културните отговори задължително захапвания. Ето тази злоба не е клише, а факт. За съжаление.

# 98
  • София
  • Мнения: 62 595
Периодично се появяват теми, в които някой я се опитва да опипа почвата, я да си направи рекламка, я да спретне дипломна или курсова работа, та покрай сухото може да изгори и мокрото. Аз вече свикнах с шаренията на форума.
Да, трудно можем да бъдем удовлетворени. Може би защото нашето поколение няма много общо с предишното като начин на живот и достъп до информация. Да, тези списания ги четат повече тийновете също както хрупат хамбургера на макдоналдс.
А "нашта възраст средна" (както пее Тодор Колев) знае и може всичко.  Peace

# 99
  • UK
  • Мнения: 3 959
Работя в списание "Хай клуб" - това не е женско списание, а тийнейджърско.

Интересува ме какво мислите, защото все пак работя в областта на печатните медии и женските списания са обект на нашия интерес. Не мога да разбера защо толкова ви смущава този мой интерес.

Благодаря много за отговорите! Наистина ми дадохте ценна представа за настроението на част от читателите!  bouquet

Ще извиняваш, ама това списание не е тинейджърско, а клюкарско. Беше ми достатъчно да се измъча с "четенето" на един-два броя поради липса на друго за четене, за да го отсвиря  в категорията "жълти". Друг въпрос е, че достатъчно голяма критична маса тийнеджърки могат да четат само него, защото не са способни да се справят с текст, който да е по-дълъг от 20 реда.

А женско списание по мой вкус едва ли някога ще има, защото в него козметиката, дрехите и женските тайни ще трябва да е не повече от 2 листа. Останалото трябва да е кръстоска между Мениджър, Капитал, Тема и Нешънъл джеографик. Е, може и няколко реда клюки, но без чалга.
Не съм чела мненията след твоето, но искам да ти кажа, че тук грешиш. Купувам си Хай Клуб всяка седмица от поне шест години насам, ако не и повече, не съм пропускала брой и няма и да пропусна, нищо че съм вече минала тийн възрастта сравнително отдавна и точно това никога не е било клюкарско "жълто" списание. Няма нищо общо с разни блясъци и слави, за които изобщо не си струва да натискам Шифт за главна буква, списанието е страхотно, имало е своите спадове и върхове, но никога не е било жълто, и, ако обичаш, не се изказвай неподготвена.

Освен това още един голям плюс на Хай - изключително позитивно и усмихнато списание е, вероятно затова ми е приятно да го купувам и до днес.

Съжалявам, че не съм по темата.

# 100
  • Мнения: 686
Периодично се появяват теми, в които някой я се опитва да опипа почвата, я да си направи рекламка, я да спретне дипломна или курсова работа, та покрай сухото може да изгори и мокрото. Аз вече свикнах с шаренията на форума.
Да, трудно можем да бъдем удовлетворени. Може би защото нашето поколение няма много общо с предишното като начин на живот и достъп до информация. Да, тези списания ги четат повече тийновете също както хрупат хамбургера на макдоналдс.
А "нашта възраст средна" (както пее Тодор Колев) знае и може всичко.  Peace

Е, вярвам, стана ясно, че не искам никаква реклама никому да правя, за курсови и дипломни работи ми мина отдавна времето  Laughing, та се надявам, че, ако това са двете причини за неволните захапвания, да не съм ги заслужила с нищо.

А по самата тема - съгласна съм с теб. На нашето поколение му трябват по-smart идеи. Имаше години, когато аз лично се палех по някои статии в женските списания, но вече все повече се чудя защо да си давам парите и времето на списания, когато има толкова много и готини книги, които не съм прочела  Peace

# 101
  • Мнения: 1 111
Понеже работя в тази област, ще ми е много интересно и полезно да споделите какво бихте искали да четете и гледате в едно женско списание ......


С две думи - задавам безобиден отговор - темата ми е просто интересна като на обикновен потребител от женски пол.....
Нито в едното, нито в другото има нещо лошо.Лошото е, че промени първоначалната теза. Wink

# 102
  • Мнения: 686
Понеже работя в тази област, ще ми е много интересно и полезно да споделите какво бихте искали да четете и гледате в едно женско списание ......


С две думи - задавам безобиден отговор - темата ми е просто интересна като на обикновен потребител от женски пол.....
Нито в едното, нито в другото има нещо лошо.Лошото е, че промени първоначалната теза. Wink

Браво, хвана ме! Сега ще си произведа едно гениално женско списание, ще внедря всичките ви идеи в него и ще стана най-богата жена на света!  Joy

# 103
  • Мнения: 1 111
 Поне прати линк от темата на шефа, може за усилията да ти вдигне заплатата. Wink

# 104
  • Мнения: 2 716
Мили не съм прочела поста ти, в който молиш да не коментираме списанието ти.
Моля за извинение   bouquet
А за забогатяването - идеално си го измислила. И аз ще пусна тема, но за мъжко списание. И ще стана по-богата от теб  smile3534

Харесвам женски списания от типа на Ел. Има мода, тестер-подаръче, кръстословица, статийка. И е лъскаво. Обичам хубави снимки -снимки с хубаво качество. Клюки за звездите - но кратки. Дразнят ме огромни статии, които могат да се изрежат до едно зречение. Рубрика "полезни съвети" примерно. Цветята, петната на прането, рецепта за торта, Нещо като подфорумите на Бг-мама.

Общи условия

Активация на акаунт