АвгУстОвскИ инат сме ние, но усмихнем ли се - мама няма да ни бие

  • 14 685
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съм Мис, обаче пишем заедно в Нашите деца. Та, Даяна вече ходи на ясла. И засега е добре положението.

Та сега да ви разкажа за сутринта. Не проумявам как е възможно въобще да съществуват такива родители. Понеже аз станах касиер на нашата група да събирам пари за учебно помагало, спално бельо и играчки, трябва да се съберат по 25 лева от родител. Е, сутринта се засичам с въпросното говедо, което ми заявява, че той пари нЕмало да даде, щото плащал всеки месец на тая градина по 40 лева. И кви били тез книги, на неговото дете книга не му трЕбала.  Twisted Evil Направо побеснях. Много му били и 8-те лева за спален комплект, той имал фирма щел да намери по 2 лева.

Такъв тъпанар, че не се вписва в никакви стандарти.  #Cussing out Лично обаче ще настоявам детето му да спи в старите чаршафи.

# 16
  • Мнения: 1 053
Запис и от мен  Hug
Бланк,Галя    bouquet  bouquet
Айла,Ади,Мимс,успешно започване на работа  Laughing Peace
Вст,дано на Лори да и мине по бързо челцето Peace Hug
Нана,радвам се че Кало днес не е плакал,дано да продължава все така  Peace и не се ядосвай хора всякакви,те някои родители си мислят,че като плащат таксата от 40 лева и абсолютно нищо друго не трябва да купуват,но не е така,надявам се че и този човек ще го проумее и няма да ти вдига кръвното  Mr. Green
Иначе Даяна вече от два дни ходи на ясла,но само за по два часа и засега не плачи и се чувства много добре,но незнам дали осъзнава за какво става въпрос,то все едно че съм я оставила в някои Детски център  Mr. Green,но ще видим как ще е,като започне да спи там  Rolling Eyes
Днес като я забирах видя дечицата от другата група навън и лелките като ги прибираха вътре,тя тръгна заедно с тях да влиза  Laughing
И другата цялата седмица ще ходим до обяд,пък после ще преценят дали да я оставят,зависи как се адаптирала  Grinning
Ама и аз съм отвикнала да ставам  сутрин рано и ми е голям проблем,но трябва да свиквам,че скоро и аз ще започвам работа  Embarassed
Хубав ден на всички и после може пак да досаждам  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 718
Само се записам и благодаря за темичката
По-късно ще почерпя,днес правим 7 години съвместен живот  bowuu  bowuu  bowuu  и се радвам,че прескочихме т.нар "кризата на 7-мата година" Mr. Green Явно ще ни бъде и по-нататъка.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 970
Момичета, нямам навика да пиша оплаквателни и  мрачни постове, но имам нужда да споделя.... Sad Преди малко разбрах че дядо ми си отива....Много ми е мъчно и ми се е свила таква буца на гърлото..... Не знам какво да ви кажа- В момента съм на работа, та не моганито  да се обадя  на мъжа ми, нито да заплача....
Съжалявам че ви натоварва и с това, но - имах нужда да споделя с някого... Cry
Моля се да стане някакво чудо и да се закрепи Praynig, макар че всички казват 4е няма шанс.... Искам Дари да запомни прадядо си.....

# 19
  • Мнения: 4 970
Само се записам и благодаря за темичката
По-късно ще почерпя,днес правим 7 години съвместен живот  bowuu  bowuu  bowuu  и се радвам,че прескочихме т.нар "кризата на 7-мата година" Mr. Green Явно ще ни бъде и по-нататъка.  Mr. Green
МИленка честита ви годишнина Hug .Още дълги години да се обичате и уважавате  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Ане гуш милинко  Hug Hug Hug Hug Моят дядо си отиде 2 години преди Кало да се роди. А толкова исках да бе тук при нас да го види.
Виж мила, за мен дядо е жив. Жив е защото е в душата и сърцето ми, в мислите ми, в разказите, в житейските уроци. Всеки божи ден разказвам на Кало за него, защото жив е този, който живее в мислите на близките си. Знам че може би отнякъде той ме гледа и се радва на правнука си.
 Hug Hug Hug Насреща съм, ако имаш нужда!


Миленка честита годишнина!  Да се обичате, уважавате и зачитате. Да градите всичко заедно и да гледате не един в друг, а в една посока!   bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • софия
  • Мнения: 1 745
МИЛЕНКА,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА,МАЦКА!ОЩЕ ДЪЪЪЪЪЪЛГИ ГОДИНИ ДА СЕ ОБИЧАТЕ И ДА ТЕ СЛУША МЪЖО!

# 22
  • софия
  • Мнения: 1 745
ани, Hug знам как се чувставш,миличка... Hug

# 23
  • Мнения: 439
Ани, Hug, ние като пораснали ученици не сме имали дядо на които да се радваме, сега и нашите деца, чак ми се насълзиха очите и ми стана мъчно за теб. Но нана е права, че само като си помислиш, че той би се радвал, ако нещо хубаво се случи.
Миленка, честита годишнина! Още дълги години заедно и се радвай, че е преминала тази година, в която смяташ, че има криза. Много да се обичате Heart Eyes, това е най-важното!
Сутринта водих Дани на лекар и каза да спирам лекарствата, снощи малко покашля, но това било от секрета. Отидохме на пързалката, на пясъка, купихме сок и мама се опита да издене, но зарева, и баба каза, че много е плакал. Тати успял наобяд да си отиде до вкъщи и легнал с малкия, много сладко бил заспинкал. В понеделник ще видим как ще сме за ясла, защото днес като ходихме да платим таксата и той като видя познатото място и започна да мрънка, аз му обясних, че само ще платим и ще ходим да си играем. Нана, наистина трябва много приказки.
Целувки и за виновните за сладурската тема

# 24
  • София
  • Мнения: 5 792
Ммиленка, честита годишнина!   bouquet  bouquet  bouquet Желая ви любов, разбирателство и много деца!  Hug Heart Eyes
Велмар, много те гушкам!  Sad Hug Дано има още дни пред дядо ти!  Praynig
Иво днес не пожела да спи и ще ме побърка  Close

# 25
  • Мнения: 743
Велмарче, много силно те гушкам,миличка  Hug Hug Hug Няма смисъл да обяснявам, че те разбирам напълно  Cry Моля се силно за дядо ти  Praynig Бъди силна. Аз още не мога да преодолея моята загуба, даже се замислям за префесионална помощ, но всеки ден говоря на Лори за моя дядо, спомняме си малкото неща, които правеха заедно и тя ги повтаря. За мен е важно, че за толкова време не го е забравила, винаги ги познава на снимките и казва колко много го обича. Сигурна съм, че и ти ще успееш да съхраниш спомени за дядо ти в прекрасната главичка на Дари  Peace Още един път те гушкам, и пиши, знам от опит, че олеква много.

# 26
  • Мнения: 743
Миленка, честита годишнина! Много любов и прекрасни моменти ви желая  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 5 792
Моите дядовци починаха преди 14г, едната ми баба преди 4г, дори нямаха шанс да видят правнуците си.  Rolling Eyes Дано някога, някъде се намерим и познаем.  Sad

# 28
  • Мнения: 4 970
Благодаря  ви момичета за подкрепата Hug ОБичам ви!!!!
За миг забравих тревогите си за дядо, защото  , пътувайки към къщи ми се бадиха от яслата....Дари  Rolling Eyes с 40 градуса  Т.Няма да ви казвам  с каква скорост стигнах до яслата.Като  влязох там и видях, нямах сили за нищо друго , освен за заплача....НИкога не съм я виждала така.Легнала на едно креватче, кърпи с оцет на ръцете и челцето, чорапки също....Сложики са й свещичка.Просто гореше цялата и еда отваряше очички.Като ме видя и захленчи и се разплака още по=жално....И така- ревахме си дрете пред смаяните погледи на групата дечица около нас.ДОбре че на смяна беше любимата  й леля Еми, която толкова мнгоо я обича и я гушка.... заведох я на лекар- изписаха ни антибиотик.Ангина е диагнозата.По път към къщи Дар$и се разкрещя да ходим на ..... люлки и пързалки Shocked.все едно с магическа пръчка живна момиченцето ми.Цвърчеше си нещо пътьом,пя ми песнички, че й закуската си изяде в колата.сега на пипане няма Т.Скел малко ще я меря пак.
АКо днес не се гътна- значи няма кога да е!
 Благодаря ви още веднъж , момичета Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 5 792
Оле, милата! Гушкам ви и двечките много!  Hug Hug Hug И бързо да се оправи сладурката!  Praynig Peace Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт