АвгУстОвскИ инат сме ние, но усмихнем ли се - мама няма да ни бие

  • 14 695
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 743
Честит имен ден на всички малки и големи празнуващи днес  Hug

# 241
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Честит Имен Ден на всички малки и големи, момичета и момчета  newsm51

# 242
  • София
  • Мнения: 12 568
Добро утро момичета! Днес е национален празник в нашето семейство  Joy Слагам и аз масата за баща ми Димитър и Супер Митко, както и за дядото на Супер Митко, който също е Димитър  Wink



и естествено за преглъщане



Честит празник на Митето, Миташки, Димана! На всички останали баби, дядовци и татковци, които носят името на Св. Димитър Солунски!

Аз започвам работа. Поспахме, но Митко е доста зле вече. Започна да пие и той АБ. Дано болестите бързо ни отминават!

# 243
  • Мнения: 1 619
Честит имен ден на всички празнуващи днес! Да са живи и здрави!

Албенче честита племеница. Скоро мама да я гушне. Hug

# 244
  • Мнения: 535
Честит имен ден на всички именници днес! Да са живи и здрави да си носят името!   bouquet
Албена, пожелавам на племенничето ти скоро да е в прегръдките на мама.  Peace
Велмар, моите съболезнования!  Cry  Hug

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 852
Благодаря ви за пожеланията!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС И СПЕЦИАЛНО НА МИТАШКИ И МИТЕТО! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ НА НАНА СУПЕР МИТКО!

Хайде по едно за здравето на Димана и татко й!

# 246
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
Честито на чаровните именици Димана, Митко и Миташки ! Честито и на по-големичките празнуващи!

 Албена,дано малката Лора е напълно здравичка Praynig
 
 При нас-нищо интересно.К`во да пише човек Simple Smile?!

# 247
  • Мнения: 330
Честит имен ден на малките ни именици Димана,Миташки и Митко.
Честито и на всички големи,които празнуват
  Велмар,много съжалявам за дядо ти Sad
Албена да ви е жива и здрава малката кукла и скоро да ги изпишат. И Никола се беше нагълтат със води ,и при мен бяха инфектирани,но с антиБиотик се оправи.
то такива могат да искарат акъла на човек,но добре,че всеки ден се коментира по медиите,че да не се вържат хората,макар че пак има някой излъган.
MamaMargo бързичко да се оправяш и ти.И аз първият момент като прочетох за гадене,друго си помислих  Mr. Green
Елфче,добре че е аватара ти,да му се радва Наско,че иначе няма да ме пусне да седна на компа Wink Laughing Много му харесва Laughing
  Тази вечер съм сама и се чудя как ще се оправя с двамата.Най трудно е заспиването,че и двамата искат да ги гушкам,на Наско е много рязък с движениията и ме е страх като се върти драй бебето да не го удари.А като се къпем вечер как ми хпомага ooooh! но някак ще трябва да се справим Thinking
  Хайде ще ставам,че вече дава зор за филмче,на мен ми истече времето Mr. Green

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 20:20 от elli78

# 248
  • Мнения: 743
Честит имен ден на малки и големи ,нека Св.Димитър ви закрия и пази през целия ви живот!!!


Ели успех с приспиването  Hug
Елфче ,не така ,рано е за трето ,не че ще го върна ,ако стане ,но нервите ми едва издържат с две ,нямам подходяща здравна застраховка за три  Mr. Green
Иначе съм малко по добре днес.Благодаря ви момичета за подкрепата ви  Hug Hug Hug

# 249
  • Мнения: 330
Ехо,пак съм аз Laughing
 Дойде ми спасение,майка ми и баща ми дойдоха на помощ Wink
MamaMargo  Hug сега видях,че си ми изчезнала нещо от предният пост,но го оправих Mr. Green Наистина няма лошо и за трето,май се замислям Joy

# 250
  • Мнения: 1 619
Добро утро!
 Слагам кафенце за успешно начало на новата седмица. 

Лек и усмихнат ден!

# 251
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 Кайли,мерси Hug
 Успешна седмица на всички ясленци-да са здрави!

 Ели78, браво за бодрия дух и желанието за трето Simple Smile, или още не те е пуснал адреналина от раждането?

# 252
  • София
  • Мнения: 757
Добрютро,   food010

честит имен ден на патерици на Димана и Матко   bouquet, както и на всички, носещи това име 

Велмар съжалявам за дядо ти  Hug

Албенче честита племенница и стискам палци по-бързичко мамчето да гушка малката Лора. Hug

Ние цял уикенд празнувахме с гости основно на Миташки - голяма радост беше за него, направо ме удивиха как три деца едната вечер могат да оставят такъв хаос след себе си   Shocked , но пък веселбата беше пълна.

Дриймс - и аз мисля, че е до изчерпване на средствата ( мернах нещо такова), затова ще побързам. А иначе ако може да покриеш инфото, че е на частна ясла....не съм разглеждала още декларациите....

Ади - така миналата година се бяха обадила на свекърва ми...Дано не се е притеснила много човека....Големи гадове са, #2gunfire как откриват телефоните на възрастни хора, не знам. А на баща ми редовно се представяха за един братовчед, на който му трябват спешно пари ( да ги прати по автобуса  Wink)

хубава седмица ви желая и по-скоро да се оправят болничките.

# 253
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 А,значи всички сме имали проблем с форума Grinning

# 254
  • София
  • Мнения: 5 795
Честит рожден ден, Нори! Много здраве, любов и щастливи моменти!

Ели78, браво за бодрия дух и желанието за трето Simple Smile, или още не те е пуснал адреналина от раждането?
Laughing Peace
Аз съм на другия полюс в момента - Иво ми изпива силите и нервите тези дни и просто се плаша за "след това"  Rolling Eyes Снощи даже ревах  Blush Луда работа.
Желая ви усмивки!  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт