Любители на котки - тема 14

  • 25 670
  • 447
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 116
100% адреналинка , има такива спреьове, може да пробваш с тях - питай по вет.кабинети.
На кошница не знам дали ще иска да си точи ноктите.  Доста котета обичат да ги точат на метли, някакво малко дърво с кора или просто от зоомагазина му вземи нещо за тази цел.
Ходенето под спалнята е много неприятно. Пробвай да му сложиш там легенчето с котешката тоалетна, като вътре оставиш 1 -2 от неговите си аки. Така  ще подуши там и може да предпочете там да си върши работата,  а след няколко дни ще му преместиш легенчето в банята.
Друг вариант е да го оставите в банята за  12-16 часа. Тогава ще неще  ще си свърши там работата и лека полека ще свикне.

# 391
  • Мнения: 3 050
Игуанке, добре си се завърнала. Страхотен е Алф, давай още снимки. И разказвай за него.

Имаме го от 4 месеца
това е снимка от първия месец

Напоследък само дебелее, много обича (обожава!) да яде и заради това само прави бели в кухнята hahaha Покрай храната за тези 4 месеца порастна и си смени и физиономията, вече има бузки и изглежда по-голям Peace
Ето го тук на терасата ни-


Тук си личи колко обича и да хапе, дере и да си играе (но хапейки като куче Crazy ) Дивак си е!

Няма порода, но има много дълъг косъм и едно сладко тумбаче, което си отглежда Mr. Green

100% адреналинка , ние го научихме в банята да ходи (понеже като го оставим сам вкъщи отваряме банята, в началото бе с котешка тоалетна на терасата, но сега не го пускаме там). А се `четка` на една стара табуретка, която баща ми си я иска, ма аз не я давам (много си я харесва Алф)  Heart Eyes Grinning

# 392
  • Мнения: 1 218
Здравейте сладурки  Hug
Аз пак се поизгубих лекинко и технично , сега ще ви тегля един прочит , на първо време само сканирах публикуваните снимки ... ама мноооооооого са сладки тез рошавки бонбонки бе  Hug Hug Hug

Ние лекинко се преносваме, още малко ще изчакаме и ... доки рече, че тоз инатлив македонец ще го изкарваме вече , няма мърдане  Thinking

Момичета, гледахте ли го тоя изрод от ТВ2, леле съдрах си задника от реване , не гледах всичко , но и малкото което видях ...
Цяла нощ не съм мигнала, онова котенце все ми е пред очите , Боже ...
Не трябваше да гледам , ама пусто снощи се натресох на темата за изрода и ... леле едва си удържам езика зад зъбите  ....  #Crazy
Бях тръгнала среднощите да пиша ... добре , че не го публикувах - щяха да ми треснат БАН като стой та гледай  Sick

# 393
  • Мнения: 3 094
Eй, пак кубави котенца виждам тук!

Алф Heart Eyes и Гугумънго  Heart Eyes.

Наша Дуци си остри ноктаците в кошницата, в която спи. Отвреме на време й ги режем обаче за да не амортизира бързо кошницата.

За акането в гърне - нашите котки винаги са се научавали бързо. Вярно в началото са пускали един-два пъти отвън, но като им сложиш в гърнето акото или напоена хартия с пишото им и им завреш муцуната и ги сложиш няколко пъти да седнат (не да лягат, а да седнат с повдигната опашка в гърнето) - май се научават.

# 394
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Алф е много красив!А щом е и лаком чудесно му приляга името. Hug
Имам един въпрос.Много искам 2-коте,но съм се влюбила в породата норвежка-горска.Ако си взема,дали моят хубостник няма да го преживее трагично и да ревнува?При условия,че много тежко прие детето.В началото и препика няколко пъти количката.Опитваше да спи в нея,дебнеше да се навре в чувалчето и при условие,че бе топло.Абе всячески се правеше на "бебе".

# 395
  • Мнения: 4 116
Уф, аз пък сега четох и гледах клипове за онзи извратеняк със змиите.
Дали ще се направи нещо по този въпрос или само се използва темата за вдигане на рейтинга на TV2?

И нещо към Бушката  Grinning - откак видях сайта с онези сладки британци, не мога да спра да мисля за тях. Много ми се иска да си взема такова коте. Дай малко инфо  - дали се продават в БГ.
Искам като тигровото  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 15:40 от Ted_cat

# 396
  • Мнения: 4 116
сетих се да пусна и малко снимки  Mr. Green
 



# 397
  • Мнения: 1 227
Теди, страхотни са момчетата Heart Eyes
Джиндж, гушни Гуго от мен Hug

# 398
  • Мнения: 1 540
За огромна жалост се включвам с много тъжна новина  Cry Нашият Рижко почина  newsm45

Вчера се прибрахме след работа и заварихме сладката ни рижава душичка вече издъхнал  Cry
Това са последните снимки, които направих на Рижко





 

Не знам дали превишавам разрешената големина за снимките, извинявам се на модераторите, ако е така.

Още не мога да повярвам, че сладкия Рижко вече го няма и скърбя ужасно за него!

Знаете, че той имаше сериозни здравословни проблеми и изглежда неговия час е дошъл. Толкова съжалявам, че си е отишъл докато е бил самичък, че не сме били до него!!!   Cry  Cry  Cry Миличкия Рижи се бореше за всяко вдишване, и въпреки че имаше лоши проблеми със здравето, винаги се спукваше да ни мърка и ни радваше толкова много през тези няколо месеца...Помня, че ветеринарите не му даваха и три дена живот, когато го намерихме. Е, ние успяхме да му дадем няколко месеца ...

Благодаря ви за помощта, която ми бяхте оказали още в началото, когато намерихме Рижко в умиращо състояние. Тогава много от вас ми пратиха парички за да можем да му направим изследвания и да го лекуваме. Благодаря ви и че споделяхте радостта ми от присъствието на Рижко в нашия дом. Такъв сладък мъркащ пухльо беше миличкия! Още не мога да повярвам, че го няма вече ...  Cry

Почивай в мир, Рижи!

# 399
  • Мнения: 6
О Rorrr толкова тъжно бих искала да мога да те прегърна и да ти кажа, поплачи си, за да намалее малко болката.Знам колко боли, защото и аз съм преживявала същото на 2 пъти, защото от 25 години у дома винаги има котарак.Целувам те и вярвай, че твоят Рижко е на едно по-добро място. Cry Cry Cry

# 400
  • Мнения: 1 540
Petzdrav, благодаря. Знам, че Рижко вече не го боли и не му е лошо  Sad

# 401
  • Мнения: 3 050
рор, много съжалявам за Рижко
много мъчно ми стана, не мисли че е бил сам, той знае че сте го обичали(животните са много умни!) Той винаги ще бъде с вас, както всяко добро същество, отишло си от нас Cry прегръщам те силно!!!

# 402
  • Мнения: 4 116
Рорче, мила, съжалявам много. Знам колко го обичаше. Поплачи си, ще ти олекне.
Тежко е да загубишсъщество, което обичаш.   Cry

# 403
  • Мнения: 1 027
оо, rorrr, мн ми стана мъчно за бедната душичка Cry Беше силно котенце... Знам, че скърбиш... Прегръщам те силно!

# 404
  • София
  • Мнения: 39 771
Рор гушкам те, знам какво е и знам, че няма думи, които да могат да те успокоят.

Общи условия

Активация на акаунт