Ужасно съм потресена от едни кукли!

  • 27 533
  • 413
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 677
Кой ти каза, че няма нито една тема на възмута?
И какво общо има измежду двете?

Дай ми линк, додо.
Общото е, че са играчки. Детски.

# 376
  • Мнения: 4 892
 
Очевидни неща - вие не давате шанс, трудно ви е да разберете, че има емоционални хора, които си се възмущават и припадат и от мишки даже, дребни сиви мишлета, неже ли от бебеподобни изцъклени кукли. И тези хора показаха емоциите си и обекта им.
Трябва да се шегуваш, от къде знаеш толкова много за мен, ти ме познаваш, признай си.

Обръщението "вие" и "ви" е с малка буква, умишлено, отнася се до всички, които са възмутени от потресените.  Mr. Green  Май трябва да започна да пиша на "ти".

Кифлата, не съм злонамерена, не се засягайте. Не съм Ви разбрала за садизма, ОК  Peace

тони сопрано, не е възможно когато човек се възмути от нещо, да пусне още един милион теми за възмутителни неща. Не търсете под вола теле. Има изключително много теми по въпроса с оръжията и т.н., които се дискутират из нет-а. Не е необходимо да е в бг мамма.

# 377
  • Мнения: 335
За да правиш аналогия между тази тема и детски пистолетчета, последните трябва да могат и да стрелят - с червена боичка да кажем. Но да приличат по всичко на боен пистолет, освен по това, че не убиват.

# 378
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Задавам си обаче и въпроса как се е стигнало до тук, как е наложено това.

Мечтата за безсмъртие.
Орфей и Евридика.

Задъжаш го за малко и после го пускаш.
Спечелил си един измамен миг.

Елементарно.

# 379
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Кой ти каза, че няма нито една тема на възмута?
И какво общо има измежду двете?

Дай ми линк, додо.
Общото е, че са играчки. Детски.


Ето, една моя. Има и други, чужди, които съм срещала, но сега не бих могла да положа усилие да открия.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291889.0

Аз не мога да възприема, обаче, тези кукли като детски играчки. Прекалено перфектни са за такива, по вманиачен начин прецизни - което ме плаши.

# 380
# 381
  • Мнения: 677
За да правиш аналогия между тази тема и детски пистолетчета, последните трябва да могат и да стрелят - с червена боичка да кажем. Но да приличат по всичко на боен пистолет, освен по това, че не убиват.

Искаш да кажеш, че на онея кукли им идва мензиса ли? Евалата технологии.

Не разбирам, кой е задължен да купува тея кукли, тва не е ли некъв продукт, все пак, а?

Додо, ми не ги купувай.

# 382
  • Мнения: 677
сопрано, да ме не беше пращал при лъвовете ... сега ще чакаш холограмата да си купи кукла и да ти каже Laughing

# 383
  • София
  • Мнения: 492
големи философии падат тука.... Joy  hahaha чудя ви се на акъла, `що продължавате да разтягате едни и същи глупости... ooooh!
сори, ама ми писна да ви ги чета...

# 384
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Още ли се тресете от едни кукли?
Да ви сипя по една ракия профилактично, съдоразширяващо и за успокояване на нервите.
 Mr. Green

# 385
  • Мнения: 677
Холограма, нищо не си разбрала, но ще се направя, че не съм те прочела! ...

Не върви да ти отговарям с твои думи, или може?


Съжалявам, темата си е на авторката, ама тя отдавна се разклони.
Апотресените активистите на ДЧК трябва също да започнат да се ориентират кой и защо не харесва човекоподобните кукли, че да нападат по групи.

Групата на авторката не харесва тези кукли, независимо защо са изработени.
Тя просто не харесва сблъсъка между усещането за живот в тези подобия и мисълта, че няма такъв у тях.
Кофти асоциации един вид.

Други просто разговарят дали човекоподобните кукли са подходяща играчка за деца. Те правят това защото агресивни апотресени ги нападнаха, че щом не харесват куклите за подарък на своите деца, значи не са дорасли за тях.

Трети са възмутени заради единствената възможна според тях причина за производство на такива кукли - вероятни маниакални отклонения у производителите или техните потребители.
Това, че се ползват по клинични пътеки само ги убеждава в това.

Многопластова тема, един вид. Много дълбока, значи  Laughing


не се мъчи да пишеш, а иди да наддаваш, че сопрано чака отговор за куклите ... Laughing Laughing


.....................

---
върнах се да сложа човечетата ...
куклите съм приспала Laughing
а аз си мислех, че аз съм обсебена от кукли ... що сте изписали само, не мога да прочета  Stop Stop

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Разбира се.
Не ги купувам. Но, вярвам, мога да имам мнение за тях, нали?)))

# 387
  • Мнения: 335
Както казах, темите за детските пистолетчета са доста далеч от тази.
Освен, ако не са теми за това как са пречукали някого, който извадил пистолет-играчка,  защото много приличал на истински.


П.П. Много активност, не мога да насмогна. Какво чакал сопрано, една среща на пейнтбол?

# 388
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
сори, ама ми писна да ви ги чета...

Сори, ама няма да те развържем от парното.
Ще стоиш и ще четеш цяла нощ и това си е.

# 389
  • Мнения: 677
dodo_dodo, аз не съм специалист, но като гледам, едва ли някой друг познава дори и една жена купила си такава кукла, та в ролята си на познаваща доста такива жени, мога да кажа, че нито една не я е купила за детето си, или като терапия или не знам какво си.
Затова и хилада пъти написах, че тези кукли не са за игра, ама кой да чете .. по-лесно е да се трака.
Сигурно, първата такава за дете, ще бъде купена от бг мамма  мама:))

Общи условия

Активация на акаунт