Мама НОЕМВРИ ще чака с бебчо на топло в тумбака!

  • 10 942
  • 286
  •   1
Отговори
# 90
  • Попово
  • Мнения: 687
 Simple Smile хубава седмица и от нас  Hug
след малко излизам, че още не съм записала Василена при педка, после отивам да почерпя колегите и така, днес разход... само не знам как ще ми постигне време Thinking

# 91
  • София
  • Мнения: 215
 newsm59 newsm38  bigdance2 на Пепенка!!! Супер мама си, продължавай само така!!! Пожелавам ти много щастие, късмет, здраве, любов, да те слушат малките и всички мечти да ти се сбъднат!!!!!
Аз днес съм за документи и после до работата ще отида, та ще прекарам целия ден по болници!!! Laughing
Лек ден на всички  Hug!!!!!

# 92
  • Мнения: 297
Добро утро и от мен,пожелавам ви успешна седмица и само хубави новини  Hug
По едно кафе и закуска за събуждане

# 93
  • Мнения: 252
                                                                     Пепена, честит рожден ден!
                             Бъди здрава, дейна, енергична и все така оправна!
                               ...но мъжете ти да не забравят да бъдеш и щастлива,
                                     обичана, поглезвана от време на време!


                                                          

Ето защо била новата прическа вчера  Wink

# 94
  • Мнения: 433
ООооооо, Пепена била везна като мене!!!! Честит рожден ден, няма нищо по-хубаво от 3 деца, когато ставаш на 33!!! (Е, може би е по-хубаво 4,когато ставаш на 44)  Wink
Да си жива и здрава, само хубави мигове ти пожелавам!!!

# 95
  • Мнения: 33
Привет, тумбачета Hug Два дни човек за го няма и Вие изписвате света Mr. Green, бебче ни се е родило и лична рожденничка си имаме Hug
 smile3525Честито на мама Ирина!!! Да й е жив и здрав малкия Никола и много да ги радва!!!!  smile3525
Пепе,Честит рожден ден!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Пепенка и Лайтблу, страхотни снимки, направо се разтопих от кеф  Crazy като ги разглеждах. Мони е абсолютен сладур с тези дълги косици, пък и каката е прекрасна сладурка. А на Пепена тайфата е с за чудо и приказ, тая сладкишка как ще я пазят батковците Crazy Mr. Green
Лелее, размазах се от кеф по снимките   Crazy и забравих к'о искам да казвам newsm78 Mr. Green
Нищо, после ще се сетя Mr. Green   love001

# 96
  • Мнения: 22
Честит рожден ден, Пепе!
С пожелание за много здраве и щастливи мигове с голямото семейство!!!



  bouquet



Лелеее, сега си погледнах линийката и като видях 15 дни...  Shocked  #Crazy

# 97
  • Мнения: 88
Пепенка,  newsm59 nbirthday newsm67 Да си ни жива и здрава имноооого,мнооооогоооо щастлива!!!!


П.П. Добро утро и от нас тримата Hug Hug Hug

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 77
Пепена ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
БЪДИ ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА.



При мен контракциите продължават/доста са на рядко ама ги има/ и ще ходя да ме види моята доки, че да няма изненади Naughty
 Лек ден за сега сладурани

# 99
  • Мнения: 173
Пепена Честит Рожден Ден !!!
а на всички мами пожелавам една хубава нова и пълна с емоции седмица

# 100
  • Мнения: 7
Олее два дни ме няма и сме се увеличили,честити рожби на новите мами,много да ви радват слънцата и да сте безкрайно щастливи!!!!
Пепе честит рожден ден,много усмивки и обич в къщата ти - веселбата да не спира! Да си обичана и много глезена,когато се върне татито!!!!

отивам да чета миналата тема,че не мога да ви смогна.............  Thinking

# 101
  • Мнения: 8 555
Пепена    newsm51, да си жива и здрава ти и цялото ти семейство,много обичана и все така изпълнена с енергия. newsm59

На мамите които са на прегледи днес успех. newsm10

Аз днес смятам лека -полека да си събирам багажа за болницата, че като ви гледам, как сте се разбързали да раждате взе да ме гони шубето.

Да се надяваме, че Elle си гушка бебчето.  

# 102
  • Мнения: 1 031
Много новини, много нещо днес ooooh!

Пепе честит рожден ден!
Много здраве, щастие и късмет - и нека трите ти съкровища ти носят само радост!






Честита госпожица на Мариела!
Да е жива и здрава и бързо да наддава и да се прибира в къщи!
 newsm51


Блу много ти е сладко юначето Hug а каката е такава красавица, че може да класирам Гоги за зет - к'во ша речеш Flutter
Да пожелая на Юлето леко раждане когато и да е събитието и ще чакаме новината Hug

# 103
  • Мнения: 9
ЧРД, Пепена! Да си жива, здрава, обичана и почитана. Пожелавам ти всеки следващ ден да бъде все по-щастлив и успешен от предния   bouquet 

# 104
  • София
  • Мнения: 5
Пепе честит рожден ден да си жива и здрава.
 Да ви кажа и ние почти всичко приготвихме за бебето ,сега чакам да ми донесат по куриер количката.
Приготвила съм чантата и чакам ,че ми писна вече уж всички доктори ми викаха ще родиш по-рано ама явно ще си изчакам  така като гледам. Само дето нямам голям апетит и повръщам от време на време , ама в общи линии нищо особено.
 Желая ви лек ден и на раждащите леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт