На какво ви научи реалният живот

  • 3 772
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 576
Аз малко си редактирах постинга, но ти си го хванала Grinning

Всеки се разочарова непрекъснато от нещо или някого, но недей да се страхуваш, бъди себе си! Това е най-важното!Ще видиш, че ще дойде момент, няма да си толкова ранима, ами ще си по-силна и ще се радваш, че пак си оптимист и че не си се оставила на негативните мисли!

има истина в това, което казваш
а и да ти кажа честно аз не съм чак такъв песимист - дори напротив - невероятно позитивен и добронамерен човек съм - просто слагам някаква невидима преграда между мен и новите хора, които срещам, и гледам вече да не допускам толкова лесно някой до себеси

# 61
  • Мнения: 139
Цитат
Местожителство:
в страната на приказките

Там песимисти не виреят Grinning
Знаех си  bouquet

Сори за спама, моля Blush

# 62
  • Мнения: 15 576
Цитат
Местожителство:
в страната на приказките

Там песимисти не виреят Grinning
Знаех си  bouquet

Сори за спама, моля Blush

ах много си сладка Heart Eyes - благодаря ти много  Hug

и аз се извинявам за спама  Blush

# 63
  • Мнения: 54
  че на никой не му пука за мен освен близките ми.


А мен ме научи, че и това е под въпрос.

# 64
  • Мнения: 5 710
Реалният живот ме научи, че няма нищо случайно, за всяко нещо има причина и всяко действие се разкрива в последствие някога. Също така ме научи да внимавам какво си пожелавам, защото ако много настоявам ще го имам, а няма да съм готова, защото не е бил правилния момент. В момента реалния живот ми преподава урока за търпението.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Реалният живот ме научи, че няма нищо случайно, за всяко нещо има причина и всяко действие се разкрива в последствие някога. Също така ме научи да внимавам какво си пожелавам, защото ако много настоявам ще го имам, а няма да съм готова, защото не е бил правилния момент. В момента реалния живот ми преподава урока за търпението.
  Peace Четеш ми мислите 10cent's

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... освен за децата си и то до определена възраст, човек не бива да се жертва за никой, а да бъде егоист. Трябва да гледа преди всичко собствения си интерес и добруване, да се грижи преди всичко за себе си, защото на никой не му пука истински за него.
Аз научих точно обратното. Истинското щастие е когато даваш, а не когато получаваш (и когато не очакваш нищо в замяна). До преди време мислех, че имам малко, но сега си давам сметка колко много имам.

# 67
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Каквото САМ си направи6 и ГОСПОД(съдбата,живота,някой...) не може да ти го направи.
Търпение.
Про6ка.

# 68
  • Мнения: 54

Много си права!

# 69
  • Мнения: 225
 Разбрах, че е вярно- насила можеш само да вземеш... не и да дадеш....

# 70
  • Мнения: 871
Животът ме научи, че морето не е до колене и че прекалената самоувереност вреди!
Понякога още получавам шамари, но вече не боли много.

# 71
  • Мнения: 2 309
Всеки ден съм на различен акъл...не мога да отговоря! Thinking
Като цяло съм хамелион,ако ме разбирате,нагаждам се към всеки човек и ситуация!
Станала съм егоист и то голям,изобщо,развалих се...а бях добра душа!

Общи условия

Активация на акаунт