Ега ти дрането в черквата!!! Какво е?

  • 2 582
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 494
Е,аз пък на бърз преглед прочетох "Ега ти дрането в черВата" и бях доста учудена,но по -учудена бях от отговорите. Друг път ще чета по- внимателно Peace

# 46
  • Мнения: 1 049
Еми не е лесно да си малко дете и да правят с тебе каквото си искат, независимо дали ти харесва или не... какво друго да прави детето освен да се дере  Mr. Green  Wink

# 47
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Мойто дете обра всички точки на кръщенето си Mr. Green Попът каза, че по послушно дете не бил виждал. Беше му супер интересно, особено частта с къпането и постригването Crazy

# 48
  • Мнения: 1 168
Сега се сещам, че на кръщенето на дъщеря ми (както казах, беше на Богородица), всички деца плачеха, единствено един мъж около 30г(и него кръщаваха), беше спокоен  Mr. Green. Когато попът каза:"Всички деца да се съблекат", а мъжът:"И аз ли?"Rolling Eyes
 Joy

# 49
  • Мнения: 2 803
''Ега ти'' заглавието,и поста  ooooh!

Три пъти го четох докато разбера за какво иде реч Whistling.
Peace
 Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 559
Мойто дете обра всички точки на кръщенето си Mr. Green Попът каза, че по послушно дете не бил виждал. Беше му супер интересно, особено частта с къпането и постригването Crazy
При нас беше същото, малката я кръстихме на първият и рожден ден. Беше толкова спокойна и изтърпя цялата церемония без дори да гъкне, само искаше постоянно да пипа Попа  Laughing Но тя и сега много обича да ходи на църква, и понеже всеки ден минаваме покрай една, постоянно иска да влизаме да пали свещички. Не ми е много ясно от къде тази любов към църквата, или по скоро май е удоволствието да пали свещички  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 96
Много забавна тема, с още по-забавни отговори. Според мен нещо не му е било много комфортно вътре в църквата на детенцето. Все пак трябва да си признаем, че това не е най-приветливото и и забавно място за едно дете на 2г.
Аз самата влизам в църква само по необходимост, примерно за някоя венчавка или ритуал на роднини, приятели, които са ме поканили. Просто ми е потискащо вътре, а и не съм вярваща, да  не кажа атеистка.  Възможно е и да се е уплашило от нещо детето в този момент.

Общи условия

Активация на акаунт