Удължаване на косата- 10

  • 62 439
  • 561
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 980
Момичета в дилема съм днес ходих в магама и си сложих две перуки ,много се харесах с пепелявп кестенява коса и в събота си записах час при мойта фризьорка
та се чудя да боядисам ли моята удължена коса( с клипси е ) или да си взема нова в такъв цвят

# 556
  • Мнения: 386
Да ви попитам някай знае ли каква е разликата между ръчно  и машинно зашитите треси.? Кое е по-добрият вариант?
Имам една такава треса ръчно изработена(зашита) коса качествена е, не е паднал 1 косъм,  Simple Smile но нека каже някой който разбира...

# 557
  • Мнения: 32
мила, според мен по добре е машинно зашиване на треси защото бодът е специален и става много здраво и редовете се нареждат полегато т.е един под друг кое ги прави по удобни за носене,а ако се зашие на ръка няма да може да се наредят редовете така един под друг а ще се зашият един за друг и ще стои грубо и най вероятно ще е неудобно за носене

# 558
  • Мнения: 41
Да ви попитам някай знае ли каква е разликата между ръчно  и машинно зашитите треси.? Кое е по-добрият вариант?
Имам една такава треса ръчно изработена(зашита) коса качествена е, не е паднал 1 косъм,  Simple Smile но нека каже някой който разбира...

A от къде ти е тази качествена коса?

# 559
  • Мнения: 7 474
Дами, някой да пусне нова тема!
Като стигне 25 стр. пускайте нова.
Благодаря ви  Hug

# 560
  • Мнения: 487
Руска,Славче пускайте нова темааааа,че тая и без това едвам я бутахме от 3-4 мес.,да върви новата по-бързо! Hug

# 561

Общи условия

Активация на акаунт