Тефлонов тиган

  • 6 968
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 993
Аз капака си го пазя в кутията, че току-виж се оказал чуплив  Laughing

# 31
  • Мнения: 2 166
Съдовете на SKK са наистина с 10 години гаранция. Както и на капаците. Учудвам се, че имат чупливи капаци. Демонстрацията в магазина включваше засилване на капака в пода от високо, за да покажат колко е здрав  Shocked но ме убедиха, де  Laughing

# 32
  • Мнения: 6 993
Да, и мен ме вързаха с тоя номер.
Но все пак си нямам доверие на ръчичките и си го пазя.
Тая вечер смятам да го сефтосам капака. Laughing

# 33
  • Мнения: 2 166
А аз смятам да пъхна една от тяхните тенджери във фурната, та да видя ще издържат ли наистина дръжките и капака... Wink

# 34
  • Мнения: 4 187
А аз смятам да пъхна една от тяхните тенджери във фурната, та да видя ще издържат ли наистина дръжките и капака... Wink

Тенджерата редовно е във фурната, но без капак, дръжките не са мръднали.

Е аз имах 3 икейски - скара, тигани  и Уок...изпопада им покритието за отрицателно верме и повече от там не си купих  Peace

Пу, набутах се с 5лв.  Crazy!

# 35
  • Мнения: 4 380
Моето е вид тавичка, беше 140 и нещо  Crazy с Капака общо 160 и нещо.
Не знам колко са тефлоновите, моят, дето вече за нищо не става, ми беше подарък.

 Shocked Да не бъркаш с някоя чугунена тенжера? Всъщност и най-скъпите марки чугун не струват чак толкова.

Титана е по-скъп от тефлона, но малко по-скъп. Моите тигани са в пределите на 40-50 някъде.
40 -50 какво - аз меря в лева  Laughing
Не знам от какво е направена, но фирмата и марката е същата като от сайта на Abs. Тя продавачката обясни как и от какво са направени, но не помня вече. newsm78

Ами и аз. Имайки предвид, че нашия долар е равен на лева. Не знам от къде ги купувате на такива цени, но е адски скъпо. Толкова не бих дала за тиган никога. Такива цени на титанови съдове тук съм виждала само за комплекти.

# 36
  • Мнения: 2 166
Да, за съжаление тук в Б-я цените на повечето стоки са по-скъпи от чужбинските.

# 37
  • Мнения: 1 558
Тефлоновият тиган, който ползвам над 2 години вече и не е мръднал (ползвам го на газ и на ток) е "ергенския" на мъжа ми - Tefal Sensoria! Много съм доволна. В МЕТРО е около 50 лв.

# 38
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
ох, ми и нашите са скъпички. нормално де, след като сме ги купували от едно и също място. Grinning
общо тиган с капак и тенджера - да не излъжа - около 250-270 лв. мога да съжалявам само, че взех квадратна тенджера, защото можех да използвам капака и за тигана, и за тенджерата, ако тя беше кръгла, но минало вече. редовно си пека и аз и няма проблем с дръжките - издържат. Peace

# 39
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета, тези които имате от съдовете SKK, стават ли за индукционни котлони  newsm78

# 40
  • Мнения: 1 176
Xenia, препоръчай ми марка съдове с титаново покритие. И на мен ми омръзна да хвърлям тефлоновите си тигани. Искам нещо по-добро.

# 41
  • Мнения: 4 380
Xenia, препоръчай ми марка съдове с титаново покритие. И на мен ми омръзна да хвърлям тефлоновите си тигани. Искам нещо по-добро.

Да препоръчам не мога, защото за целта трябва да имаш добра база за сравнение. Моите тигани всички са  една марка, друга не съм ползвала и не мога да кажа кое и доколко е по-добро. 
Моите са Strauss titanium classic. Не знам доколко марката изобщо има някакво значение.  newsm78 Титановите тигани всички са добри.

# 42
  • Мнения: 1 176
Исках да ме насочиш какво да търся като марка, от която си доволна и евентуално да помисля в кои магазини бих могла да ги намеря.  Съгражданка съм ти.  Сега като гледам тези, които си показала, ми се струва, че не съм виждала такива. Скоро се загледах в Kitchen Aid и Lagostina, но не обърнах внимание с какво покритие са.Затова те попитах. Благодаря ти.

# 43
  • Мнения: 4 380
Исках да ме насочиш какво да търся като марка, от която си доволна и евентуално да помисля в кои магазини бих могла да ги намеря.  Съгражданка съм ти.  Сега като гледам тези, които си показала, ми се струва, че не съм виждала такива. Скоро се загледах в Kitchen Aid и Lagostina, но не обърнах внимание с какво покритие са.Затова те попитах. Благодаря ти.

Ако не се лъжа са от Canadian Tire. Няма начин да не си ги виждала. А Kitchen Aid или Lagostina не съм срещала с титаново покритие. newsm78

# 44
  • Мнения: 4 187
Момичета, тези които имате от съдовете SKK, стават ли за индукционни котлони  newsm78


Пробвах току що с един магнит, не залепна за дъното, май не стават  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт