Дюкан ни превръща от пухкави дами в елегантни мадами - 130

  • 40 639
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 3 372
           МОМИЧЕТА, помощ, някой тук беше пуснал една рецепта за дюкански диетичен шоколад. Много Ви моля, който я има да подаде! Предварително ВИ БЛАГОДАРЯ.

                                        ФИЛЮДКА
Заповядай http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/02/18/%D0%B4%D1%8E%D0% … 0%BB%D0%B0%D0%B4/
действа супер разхлабващо Mr. Green

# 1 021
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте и от мен!
Тонито26, браво! Ако нещо объркам ІІІ-та, шЪ трЕбЕ и мене в Плевен да мЪ земеш за мъничко, та да смъкна .................

Русенкитеееее, ей, манекенки такива!

Бубулинка, ей така ми правят очичките #Crazy  smile3501

Джуличка, аз понякога забелязвям много неща!

Лепи, личи, личиииии ............

Коте, страхотна си с таз поличка!

Росчо,                                  , тия двамата дали няма да свършат работа /от личните ми вълшебници са/

Стрелче, знам си аз, че е пич!

Филюдкаsmile3533, явно все пак си открила нискомаслено какао! Я да кажеш колко процента е!

Мерито, аз питах за оловото и продължавам да се питам! Много си хубава!


Май изпуснах доста народ, ама шЪ мЪ прощавате!

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 21:22 от nelsun

# 1 022
  • Мнения: 332
ros4o Абра -кадабрааааа.....Утре това кило,да бъде в този казааааннннн 

Коте
Тая мацка май е нова.....ъъъъъъ поличка  Heart Eyes

Lucie Там си написах кг,които свалих за 3 месеца,а реалните ми кг са в лентичката ми Heart Eyes

feelgood Благодаря ти за хубавите думи  Hug Heart Eyes

Филюдка   bouquet ЩЪ праЯ да умиргАш  smile3508

Нелсъъъънннн ЩЪ ЗемЪ,кО да тЪ прая  Mr. Green  bouquet

И тука към новичките  Гответе си повечето неща,ако искате да сваляте....готовото е лесно,но не е препоръчително.Всичко е много осолено и мариновано.
 


# 1 023
  • Мнения: 22
Кой питаше за ходенето на гости  newsm78
Първо, ходим винаги подхапнали добре, за да не се изкушим, ако няма режимно.
Второ, я виж ей тук: http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/04/21/%D0%BD%D0%B0-%D1 … 0%BE%D0%BC%D0%BF/

цАлуФки  Heart Eyes

Хе, моя милост питаше по едно време за гоститата. Simple Smile Благодаря, зелено човече. Hug
За мен моментът е притеснителен не с изкушенията - кат същи цербер съм си и през ум ни ми минават никакви отклонения. Кофти ми става от непрекъснатите подканяния - аман-заман, яж. Срещам и разбиране от време на време, за щастие. Полезен ми беше линкът - сетих се, че вече ще съм не на диета, а на режим, хехе.
Пък иначе мога да се похваля, че вече съм 58 кг и това е най-голямата награда. И дрешките ми похлопваааат... За няма месец - 5 кг! Simple Smile И се чувствам в супер кондиция - жизнена, усмихната и в настроение. Забелязва се. Simple Smile
Поздрави на всички! Много ви се радвам, ей! Simple Smile

# 1 024
  • Мнения: 279
Росченка липсваш Hug Heart Eyes
Коте мацка си си и това е, а и с готината нова поличка си бижу Hug





ТОНИИИИ обичЪм тЪ Hug Hug Hug, Ей сега ти пробвах кекса е няма такава наслада за душата Mr. Green. Честно ти признавам това е един  от най-вкусните кексове, които съм вкусвала Като го хапнах изпаднах в такъв екстаз, че мъжО се зачуди к'во ми става Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 22:10 от *tan4eto*

# 1 025
  • Мнения: 6 274
Джуличка, аз понякога забелязвям много неща!

Не те разбрах.   newsm78

# 1 026
  • Бургас
  • Мнения: 236
Привет,момичета и момче! Hug
Много ми липсвате,все по-трудно ми е да влизам във форума и да ви изчета,но сега успях и съм доволна,че успях!Видях невероятни снимки - момичета страхотни сте -Всички,които видях през изминалата седмица и сега - приемете моите поздравления и възхита от постигнатото!  smile3501newsm51
tonito26 - мила - ти пак си напред в материала! newsm10
Русенките-трите грации! smile3521
Тунинг,чакам с нетърпение и финала на твоята втора фаза,не само заради снимките ти,но защото все още помня как започна -неуверено и с недоверие,а пък резултатът ти .... #Crazy Hug  remybussi
Аз вече съм във доста продължителна фаза на задържане,режимна съм/и аз съм от тези инатливите-не нарушавам/,но бях на екскурзия и доста си похапвах в разни заведения-все позволени неща,ама знам ли.... newsm78 как са приготвени...?Не се притеснявам много,но ми е ле-еко чоглаво,все пак досега всичко вървеше периодично и равномерно.Ма-алко помрънках,стига толкова.Имам намерение и аз да пусна малко снимчици,да видим дали ще се справя ooooh!
Много нови момичета виждам има!Момичета-много минуси,успехи и истинска промяна във визия,самочувствие,мислене и храненето ви пожелавам!Не прегрешавайте и твърдо напред! thumbsup
Вещи,честито звездички!Ти ги заслужаваш!  bouquet

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 22:06 от sanny3

# 1 027
  • Мнения: 243
          О.к. аз Въ предизвиквЪМ, шЪ си прая Ш О К О Л А Д, изкрейзих за сладко. Това ще ми бъде първото нарушение ( макар че ще сложа само 1/2 л. какао) КоЙт шЪ мЪ УбИвЪ да ИДВЪ ДА ГО ПОЧЕРПЯ ПЪРВУ!
          Та за какаото понеже съм гъска и не мога да снимам и да пратя снимка, което вярвам става за пет минути, сега се ви го изтипосам:
          - енергия 695кв/165ксвкал.
          - протеини 8.1%
          - въглехидрати 22.9%
          - Мазнини - 4,6г.
          Миналия ден, на един друг супер намерих З.5 мазнини, та тва е - ако искате - купувам едно кашонче и го   изпращам по направление.
           БИЧЪМ ВЪ! Нъ, Нъ

# 1 028
  • София
  • Мнения: 981
meritoHug
ros4enka  Hug
feelgood  Hug , чакаме снимки с панталончето
nelsun  Hug
ФИЛЮДКА още малко и се намъквам в минижупчета ,нали имаше една такава песен на тони стораро   Mr. Green

# 1 029
  • Мнения: 92
Здравейте, бандитки и бандит  Hug


Мацките със снимките, направо са ви страхотни разликите на всичките, шъ мъ прощавате, че не ви изброявам поименно, ама толкова ми взехте акъля, че ме е страх да не изпусна някоя Hug

# 1 030
  • София
  • Мнения: 98
Мен и без това другите не ме забелязват, но аз да си кажа .................................

Джуличка, забелязах, ама вече ти бяха отговорили. Laughing 


Танчето, шъ взема и аз да го врътна утре туй кексче на Тонито, че щом до екстази докарва ..........

# 1 031
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Леле майкоу какви снимки изгледах... момичета, страхотна промяна!

Танчето  Hug 40 кг.. ти утрепа рибата.. Аз гласувам да ни станеш рекламно лице на режима и да дефилираш из медиите  да видят какви сме хем слабички, хем хубавици Heart Eyes

Бубулинка - това един човек ли е и на 2те снимки  #Crazy  Все едно някой те е боцнал с игличка е си спаднала наполовина. Поздравления!  Hug
Лилянчето съвсем различно изглеждаш  Peace Аз също имам такива в лице и като се погледна..  Sick
Лепи как да не забелязваш разлика, очебийна е!  Hug Продължавай в същия дух и без прегрешения!  Peace
Мерито страхотно изглеждаш вече, на мен ми приличаш на най-много 70 килограмова...

Скоро и аз ще се разпиша със снимков мат'рял  Mr. Green Вече навъртях 21кг с Дюкан и тези 14 от началото..

Аз дебна за новата тема..  smile3508

# 1 032
  • Мнения: 255
Ей Нелсън вярно че ти беше го казала това с оловото-ама много се посмях с това де Mr. Green

Ванесче чакам мацко новите ти снимки с нетърпение Hug

Да попитам,няма ли да има нови попълнения със снимки ПРЕДИ-СЛЕД,кой отговаря за това ще ми се да виждам още резултати  Mr. Green

И аз дебна за новата темичка,ама като знам че Вещи е най-работоспособна през ноща не ще дочкам 3,4 Сабахлям Joy

Тунингче хич недей да скромничиш Mr. Green smile3534

# 1 033
  • Мнения: 6 274
Мен и без това другите не ме забелязват, но аз да си кажа .................................

Джуличка, забелязах, ама вече ти бяха отговорили. Laughing   

Ааа, сега те разбрах.  Peace
Аз пък си направих карамелче. Пак от Филюдка Hug взех рецептата. Страшен е .  Много ми хареса.

# 1 034
  • Бургас
  • Мнения: 236
Ето снимки и от менПаролата е 333333

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 22:54 от sanny3

Общи условия

Активация на акаунт