Дюкан ни превръща от пухкави дами в елегантни мадами - 130

  • 40 647
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 1 005
  • София
  • Мнения: 1 590
Тинчето 78 - а бре момиче, има двеста фирми, които произвеждат пуешко и пилешко филе - де да знаем какво продават точно в Петрич newsm78 как да те посъветваме?
Виж кво пише на опаковката, според мен в готовите пушени и непушени филета не маслеността, а солта е дерта. А и повечето казват че пуешкото е  Sick, и аз така мисля.
Котенце - страшна поличка, а и маце в нея Hug

# 1 006
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
  Аз пак да си попитам за пуешкото и пилешкото филе дали са пушени филета и на коя фирма са? И на пакета каква масленост пише?

Какво означава това дали са пушени или не - продават се пушени филета, продават се и замразени, и охладени. И са на различни фирми, така че никой не може да ти отговори на този въпрос.

# 1 007
  • София
  • Мнения: 1 590
Тонито26 - я да маанеш тия 28 кг в подписа и да туриш верните!
Кармелина - там където си има и 0% мляко, защо искаш да нарушаваш от първия ден?

# 1 008
  • София
  • Мнения: 984
Lucie - абе и аз мисля да го направя , но  нека откара стрелкичката по към края
pepi1974 -   bouquet мерси
cote - честита поличка , а и ти стой идеално  Peace
ros4o - мерси  Hug
сила - о има : от бутчетата  Joy  и паласките  Mr. Green

# 1 009
  • Мнения: 309
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Искам да ВИ питам нещо. Майка ми е болна от Диабет, но иска да свали 10-15 килограма. Знам, че пие хапчета - не е на инсулин! Размина се леко Жената - Благодаря на Господ! Може ли да започне Нашата Диета и ако "Да!" то има ли някакви особености?
Тунинг - диетата на диабетиците се припокрива доста с режима на Дюкан. Погледни и тук, и все пак консултация с ендокринолога й.  smile3543

До "Sagittarius" -
Както тръгна - всичко обърках Sad
smile3515
Ако сам не можеш да оправяш нещата, да помагаме, а?  Hug Нелсън, виж сЯ, той Тунито е пич, бе!  Mr. Green

А снимките - аууу, ходя си хей така  #Crazy
П.П. Хм, никой да не излиза, няма ми я лентичката! Що тъй?

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 19:06 от Sagittarius

# 1 010
  • Мнения: 255
Mацкиии благодаря ви за комплиментите Hugмного надъхващо ми влиаят Mr. Green
Някой беше тука предположил че кокалите ми са от олово Mr. Greenсамо това бил начина да съм толкова кила,ама пусто наистина са толкова,побрани са в коремната област винаги там ми е бил пробема.
Лепи сташна си мацко Hug
Котето е бомба в новато поличка,мацка и половина Hug
Няма да изброявам поименно всички на които да благодаря за комплиментите че ще взема да изтърва някой и ще ме е много срам Blush

Сузанката и Фенси де се губят??? да СА Сбаждат вече и те Hug

Еййй ама ВА Бичааааммммм Heart Eyes

РОсчеенценцеее ади дано добрата феичка те ощастливи скоро  Mr. Green

# 1 011
  • Мнения: 1 027
Здравейте всички!!! Hug
Вясвам се рядко напоследък, защото се местим в нов офис и още нямаме компове...но вечер влизам понякога и чета...
И аз да дам едно рамо на нуждаещите се и един ритник за тласкане към успеха  Laughing
Росчоspoko  Hug Не се отчайвай! Стискам палци скоро да се случат нещата Peace
Луси, ако съм пропуснала да те похваля- изглеждаш чудесно!!!   bouquet Ти си различен човек!
Коте, айде да ти е честита полата, със здраве да си я носиш и другият път -още по-къса Simple Smile
Тунинг, най-добре е да я посъветва ендокринолога й. Но Дюкан наистина се доближава максимално до правилното й хранене...
lepidopteria smile3501
Танчето, теб въобще няма да те коментирам, че пак останах без думи.... Peace Hug Heart Eyes
Поздрави на всички любими муцуни! Hug Hug Hug

# 1 012
  • София
  • Мнения: 5 293
Вещи, нещо за Лаис има ли новини  Praynig

зелено човече мерси. помниш ли ме като се видяхме на кафепиенето по съседски,  малииии какъв звЕр бях hahaha

Не бих ползвала точно тази дума, но имаше една... как да го кажа... ширина, която се е изпарила  #Crazy

Lucie, благодаря, добре сме с Точката, чакам всеки следващ преглед с нетърпение, за да се видим  Hug

Кой питаше за ходенето на гости  newsm78
Първо, ходим винаги подхапнали добре, за да не се изкушим, ако няма режимно.
Второ, я виж ей тук: http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/04/21/%D0%BD%D0%B0-%D1 … 0%BE%D0%BC%D0%BF/

цАлуФки  Heart Eyes

# 1 013
  • Мнения: 308
   Е хубаво де, ама защо с такъв тон? Знам, че има много фирми производители, но нищо не пречи да споделите вие какви взимате  и дали сте доволни (примерно, че пуешкото не се харесва на повечето диетуващи). Още повече, че може да има двеста фирми, но само две да произвеждат с мазнини между 2 и 4%. Разгледах, какво е пуснато в раздел "Продукти" и видях. Просто преди не ми се отваряше, а трябваше да ходя на пазар. Мерси все пак.      bouquet

   Лека на всички.

# 1 014
  • Мнения: 6
Тането, снимки пак , на втората месечинка..благодаря за подкрепата Hug
Днес и аз без да искам се изненадах приятно, в магазина до нас виждам ластични черни дънки 46-48 по европейската номерация, викам си хич няма да ги меря, ще си ги взема, да са ми стимул(в началото на септември носех 54 hahaha), прибирам се в нас и казвам на дъщеря ми да ми ги прибере, а тя - маме, ама защо не ги обуеш да видиш накъде си ( а аз наум си викам, накъде да съм , има да чакам да ги обуя), скачам в тях...и  newsm78,макар и с глътване на корема ги закопчах  Joy Joy Joy та...голяма радост...даже се фотнах с тях, ама като направя и втората месечинка - пак, та тогава ще има пак снимки...
явно е факт, макар на по-големи кг, влизаме в по-малки размери...
здравей scarlet_o_harra  Hug ако си решила, ще успееш
tazi sa6tata   с цялата си душа ти желая скорошна радост  Hug
Мерито, ама какъв бонбон си....  bouquet
въобще не приличаш на мама, а на пубер   bouquet
petiof4eto честит имен ден    bouquet
Janett, дано нямаш повече тревоги и бебчо а е добре...
Тонито, много ти се радвам, и на резултата, и на винаги жизнерадостния и озитивен тон, обичат усмихнати хора като теб  bouquet
Бубулинка направо ми се иска да се поклоня, на дамите като теб, постигнали такива невероятни резултати  bouquet...щях да се напишкам бе момиче, така се смях на историята с комшията  Joy
cote   ей ме една от тези, дето още не са прегрешавали.... Embarassedината ми голяяяяяямммммм.... Joy
На Лилянчето и избягали бузките....  bouquet
lepidopteria  Hug и   bouquet за резултата, колкото до разликата личи си - доста даже...
Tinaina  благодаря за подкрепата...

# 1 015
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Момичета, здравейте. Аз тези дни няма с какво да ви се похваля, защото като минах на ПЗ дори качих един кг. Но днес всичко си е като преди. Прочетох от книгата , че е нормално.
Само да попитам, онзи ден си купих пушена риба, разрешена, но на вкус е много, много солена. Изядох само едно парче. Все пак - разрешена ли е , че прочетох по - назад в темата, че може и пушена.?

# 1 016
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Само да попитам, онзи ден си купих пушена риба, разрешена, но на вкус е много, много солена. Изядох само едно парче. Все пак - разрешена ли е , че прочетох по - назад в темата, че може и пушена.?

Ако това, че е солена не ти пречи... Имай предвид, че жените са по-предразположени към задържане на вода.А соленото спомага за това.

# 1 017
  • Мнения: 243
       Въх най после се дотътрих до компа, ВЕСИТО слизам веднага от балконя. smile3534
       ЛУЧИ май тази вечер си взела голямата метла и бръснеш аред, аде браво! smile3533
       ТАТИТЧЕЕЕЕЕЕ, чи кво да праяяяяяяяя, то просто ме дърпаааааааааа
       ЦОЦИ - де изчезна ма, аде че почнах да се притеснявам, ти и друг път си изчезвала, ама сега .. Я дай знак че дишаш ... Пък ако мъжОт нещо е ... да извадим чакурите... ма аз имам съмнениеце, че или имаш много работа,  както винаги, или си забила пак из  родината мила по работа      ...
      МЕРИТО - страхотна мацка!!!
      ПЕТЬОФЧЕТО - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН - здраве, любов, късмет  newsm51
      ТОНИТО - ай стига ма, ти МА утепа направо.  smile3501
      ЖАНЕТ - дано бебка да е по-добре, такава е сладурана!
      БУБУЛИНКА - наистина БУБУКА(това от гръцки преведено ще рече пъпка цветна), мацката от първата снимка ква ти се пада! smile3534
       ЛЕПИ - браво, хвърляй всички дълги фусти и иди си купи  къси!
       КОТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ аде бре, можеш да се явиш на конкурс за манекенка вече! БРАВО!  love001
       КАРМЕЛИНА добре дошла! Успех!
       БАЧИ нареждам се зад теб на опашката за сладкото на ДЕАТА! Мммммммммммм...
       РОСЧО - тегли му един шут на магьосника, я кви  магьоснички     са ти изпратили!
       Кри, Даня, Цоци, ...,...,..., Hug Hug Hug обичам Ви всичките и стари и нови.
       ТУНИ - на всяка цена майчето да отиде на лекар, защото диабета знаем е едно много, много сериозно заболяване. Ние тук какъвто и съвет да ти дадем е без значение, макар че и аз считам, че няма да има проблем. Аде детко, смъквай ги тия две килца, че да видим най после и теб!!!
        МАФИОТКИ И МАФИОТ - обичам ВЪ СИЧКИТЕ    - СЛАБЕ де си мЪ .........
        ФИЛЮДКИ   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 20:53 от ФИЛЮДКА

# 1 018
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте и от мен Simple Smile супер снимчици видях, браво!  bouquet
Мери, коте,изглеждате страхотно! Hug
виждам, че някои от момичетата са се притеснили заради закъснение на цикъла. при мен също имаше аномалии няколко месеца, но този месец пък ми дойде 3-4 дни по- рано, което не се е случвало от години newsm78 незнам, сигурно се дължи на времето, че тук вече стана топло, почти за плаж Crazy

# 1 019
  • Мнения: 243
           МОМИЧЕТА, помощ, някой тук беше пуснал една рецепта за дюкански диетичен шоколад. Много Ви моля, който я има да подаде! Предварително ВИ БЛАГОДАРЯ.

                                        ФИЛЮДКА

Общи условия

Активация на акаунт