Дюкан ни превръща от пухкави дами в елегантни мадами - 130

  • 40 681
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 135
Момичета,я да ви питам-възможно ли е диетата по някакъв начин да влияе върху м.цикъл?Нещо май трябваше да ми дойде на 22-3,а още не идва.....а.зо в петък имам час при гинеколог,ама до петък...ще мръдна от притеснение ако не ми дойде

# 976
  • Мнения: 1 296
doby80 не съгрешавай повече "БРЕ" bash hahaha

Няма повече  Praynig  Laughing

А да питам - нали във втория етап може да се яде тараторче?

# 977
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Момичета,я да ви питам-възможно ли е диетата по някакъв начин да влияе върху м.цикъл?Нещо май трябваше да ми дойде на 22-3,а още не идва.....а.зо в петък имам час при гинеколог,ама до петък...ще мръдна от притеснение ако не ми дойде

да! особено ако килограмите, които си свалила са много. Също така отчети факта, че сезона се променя. На мен лично това винаги ми е влияело на цикъла. През лятото ми е на 28 дни, а зиме се промена на около 30-32 дни.

# 978
  • Мнения: 163
Какво се случва,когато сте на гости и естествено няма нищо режимно.Как да се справим с това.

# 979
  • Мнения: 229
галка малка - за бой си
Виновна съм  Embarassed.  Давам дупето

ivln аз бях скоро на гости и домакинята беше отрупала масата. С риск да я обидя, карах само на безалкохолно

# 980
  • Пловдив
  • Мнения: 62
ivln,на мен ми се е случвало да съм само на степчета или кола лайт по цяла вечер, тъй като съм била на П и е нямало нищо като за мен... другия вариант е аз да си купя нещо и направо с него да ида и там да си го сготвя...например пилешко- то май все това си нося Simple Smile

Поздрави,Монрое

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 16:45 от Monroe

# 981
  • София
  • Мнения: 986
*tan4eto* калкулатора на дюканми показа ,че трябва да смъкна само 24 килограма ,ама нали съм лакома и викам айде да са 28 и сега пак лакома и искам 33 , но май ще чакам да постигна тези и тогава да преценя дали да сменям целта  newsm78

# 982
  • София
  • Мнения: 1 590
Доби, можеш да ядеш тараторче през дните ПЗ, ама без орехи и мазнина
Кармелина, добре дошла  Hug Не става само с надежда да успееш Joy папкай и слушкай чичо Дюкан. Дай повече сведения, колко искаш да свалиш? какво ти казва калкулаторът на 1ва страница...
Лепидоптериа - давай смело newsm10, и аз смених целта с 5 кг, пък ти си доста по-млада и по-бързо ще успееш - така сме по-мотивирани!!!

до по-новичките : тук не толерираме да се хвалите от първия ден кой с какво е прегрешил, не е сериозно някак си.
Никога не можете да направите истински резултатен ударен етап втори път!!!
Организмът помни и не се дава... Така че не се лъжете "днес прегреших, утре почвам пак Дюкан" - просто не става!!!

Трябва да сте истински мотивирани и сериозни, вярвайте ми - ТОВА СЕ ОТПЛАЩА!

Цоцииии  bombs, де си бре??? Да не те утепа мъжа ти??? че му писна да ти готви?

# 983
  • Мнения: 3 202
zvezdopad newsm53
Lucie newsm10
Деата, хартията за печене, барабар със сладките ли я дават  Rolling Eyes?

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 17:15 от baci

# 984
  • София
  • Мнения: 47
ПОМОЩ!!!!!!

Ще ми идва и ми се яде нещо тестено и сиропирано!!! направо ще припадна!!! Дишам, като при контракции за да се фокусирам !!!!

Моля ви  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig трябва ми спешно рецепта за нещо върло сладко, сочно и с 3 с.л.трици, което да се готви лесно, защото докато взема децата и се прибера ще е станало 19.00 часа и вече ще съм полуумряла. с други думи в 19.30 трябва ако не съм го изяла то поне да почвам да го ям  Grinning

не се майтапя  Cry

Благодарско  Hug

# 985
  • Мнения: 279
Бяла и добра направи си кексче и го сиропирай с подсладено прясно мляко и ли ябълково степче- става реване Peace
 Ето една рецепта за … 51;ЕО

# 986
  • Мнения: 34
aynur, страх ме е, още събирам смелост за снимки. Наистина не са малко, но не са и много. Поне е важно , че вече почнах да се харесвам.. Simple Smile
lepidopteria , от къде искаш да сваляш толкова много килограми. Аз си мисля че тези 18, които си написала са ти много, а да не говорим за още 5, ще вземеш да изчезнеш и тогава какво ще правим....???
Макар че и аз почвам да се замислям за още 5, ама има време, тези да свалим пък после ще видим... Simple Smile
biala i dobra , направи си едно кексче в микровълнова, става за 10 мин. http://dukanskirecepti.wordpress.com/?s=%D0%BA%D0%B5%D0%BA%D1%81 … D0%BE%D0%B2%D0%B0

# 987
  • София
  • Мнения: 47
Тан4ето, Сила  newsm51  newsm20
точно това ще направя и ще го залея със байгън подсладено мляко /мама така правеше реване някога, направо ми се приплака  Simple Smile/ и ВСИЧКОТО ще го изям , всичкото, всичкото  Mr. Green

приятна и отслабваща вечер на всички   bouquet

# 988
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Искам да ВИ питам нещо. Майка ми е болна от Диабет, но иска да свали 10-15 килограма. Знам, че пие хапчета - не е на инсулин! Размина се леко Жената - Благодаря на Господ! Може ли да започне Нашата Диета и ако "Да!" то има ли някакви особености?

До "izaura9" - На този ръст и 55 килограма са ТИ супер, но ако имаш воля за 50 ще си направо върхът Simple Smile Мисля, че няма нищо страшно с Гала храненията.. стига да не се прекалява. От 1 парче торта и то веднъж седмично не можеш да напълнееш, да не споменавам, че на другия ден може без проблеми да си изкараш на пиленце и/или рибка..

До "Sagittarius" -
Както тръгна - всичко обърках Sad

До "merito" - Чак пък гордост..

До "Dari68" - Почти съм на финала.. да Simple Smile

До "Tatitt" - Чак кльощав не съм, но пък вече официално имам един Приятел, който е по-ежък от мен Simple Smile

До "Амели" - Wink

До "Бубулинка" - Лелеее - няма такава разлика! Браво на ТЕБ! Ей това е воля. Супер..

До "Elanor" - Още 2 килограма да сваля и ги давам снимките - няма да избягам Simple Smile

До "Tinaina" - Спокойно - скоро ще ме видиш Simple Smile

До "rokipagane" - Още се крия.. зарекох се, че като стигна 90 килограма - тогава ще се покажа Simple Smile

# 989
  • Мнения: 332
cote  Heart Eyes vesito5  Heart Eyes Lucie  Heart Eyes Благодаря ви   bouquet

zvezdopad  Hug Чакаме новини...всичко да мине нормално  Heart Eyes

deata  Hug Направи ли кексчето? Оффф още някой беше писал за него,ама не намерих  Sad

biala i dobra Направи си едно  режимно реване  Wink
Още не съм го забърквала,но чакам да ми се преяде супр много нещо такова  Laughing
Просто замести захарта и подсладител и брашното със смляни трици.Тия дни ще си го забъркам и аз  Mr. Green
Оооооо,аз ти чета мислите.....докато писах,ти за реване говориш  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт