Спа хотел Катарино ?

  • 5 308
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 151
Много зависи кой за какво отива и кой какво очаква.
Относно храната - премахнати са хартийките и се цитира само номера на стаята;
Относно басейна - въпреки, че едвам ни намериха места в хотела басейна беше празен когато и да отидехме с децата;
Препълнено беше единствено в лоби бара - пиеха и пушеха сякаш им е за последно.
Относно Спа-то - като майка на 3 породени деца предпочитам да се наслаждавам на тяхната компания, откото да релаксирам с различни процедури - въпрос на личен избор !

Е, в крайна сметка мен ме очарова чистия въздух, прекрасната панорама и тишината.

# 16
  • Мнения: 1 449
Като започнем от препълнения паркинг, задръстения лоби бар, лудницата в ресторанта и завършим с шумните групи в спа-то мисля, че релаксът е мираж в Катарино. Може би е най-добре да се ходи през седмицата.

# 17
  • Мнения: 734
Като започнем от препълнения паркинг, задръстения лоби бар, лудницата в ресторанта и завършим с шумните групи в спа-то мисля, че релаксът е мираж в Катарино. Може би е най-добре да се ходи през седмицата.

Вие скоро ли сте ходили?

# 18
  • Мнения: 784
 Има ли до хотела някаква писта (по-близо от тези на Банско)?

# 19
  • Мнения: 5 370
Има ли до хотела някаква писта (по-близо от тези на Банско)?
Не, до Банско се ходи с едно автобусче, което кара желаещите за ски.  Peace

# 20
  • Мнения: 3 695
Като започнем от препълнения паркинг, задръстения лоби бар, лудницата в ресторанта и завършим с шумните групи в спа-то мисля, че релаксът е мираж в Катарино. Може би е най-добре да се ходи през седмицата.
много гадно  Sick

# 21
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
На едни приятели са оферирали:
 за Нова година за семейство 4 човека
4 нощувки
4000 лева

# 22
  • Мнения: 399
Да, за съжаление са такива цените за Нова година http://www.hotelkatarino.com/newsbg.php?n=149

# 23
  • Earth
  • Мнения: 1 952
На едни приятели са оферирали:
 за Нова година за семейство 4 човека
4 нощувки
4000 лева

За тези пари в Гърция ще ни носят на ръце .........Затова и отиваме там  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 298
Какви цени!
Незнам за Гърция, ама ние ще ходим в Германия за Нова година.
За 3 нощувки в 4 звезден с много организирани забавления е 750 евро.

В Катарино съм била 2 пъти. Последно лятото.
Много са го занемарили. Плачат за ремонт и стаите и баните.
Освен това ми се стори мръсно.  Храната е ок.
Обслужването е бавно и непрофесионално.

Мисля повече да не ходя там. Иначе природата наоколо е страхотна.

# 25
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Milla Elaine - не само ти се е сторило мръсно - то си е мръсно. Беше ме гнус да седна в киви - сауната...... Embarassed

# 26
  • Мнения: 5 370
Майкооооууу, 4000 лева!!!! Че аз с 4000 лева сигурно ще изкарам, не знам, 2-3 седмици в Австрия!!!! Shocked
Тея хора са луднали. ooooh!

# 27
  • Мнения: 734
Ние бяхме този уикенд там. Храната наистина е много вкусна, стаята и банята бяха лъснати, персоналът - вежлив! Но народ - много...Умишлено ходехме малко по-късно на вечеря, а на закуска - рано-рано. Общото ни впечатление е - хареса ни, но с 2 забележки:
 - нахълтаха ни в стаята да заредят мини-бара без да почукат (тъкмо бяхме полегнали);
 - като решихме да дремнем следобяд беше мисията невъзможна - имах чувството, че боулинг залата е над нас и търкалят ония ми ти гюлета по пода...ужасна шумотевица, когато най-много ти се почива...

Това са ни забележките относно обслужването и хотела. Иначе сред присъстващите имаше толкова невъзпитани хора...и то сред българите, а не сред чужденците...Едната вечер се прибират някакви от запой и викат по коридора посред нощ... #Cussing out Разни деца и те викат по коридорите.... Да не говорим за смръднята, която се носи от някои сънародници - хората им дали вана, топла вода и сапун, но явно хигиената не им е приоритет. И като се цопнат в сауните или парните бани, ефектът е направо.... ooooh! ooooh! ooooh! Но тук вече персоналът няма думата...то си е до човек.
С удоволствие бихме отишли отново, но не през уикенда.

Общи условия

Активация на акаунт