ПЛЕВЕН - 67

  • 14 778
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 070
Блек Чери, най-добре ходи чети в кърмаческия подфорум, в Библиотеката.  Peace
И според мен е супер рано за захранване. Ти как реши, че нямаш кърма? Той не суче ли? Или му изцеждаш и после му даваш? Не се шашкай.
Аз ще давам каквото и да е чак след 6-7месец, засега не давам нито вода, нито чайове, само два пъти и изцедих сок от круша, че се запече, но това не се води захранване, не замества яденето.
Сега ще дочета темата, само затова се включих.

# 241
  • Мнения: 3
Atrakcia, вчера нещо ме изхвърли нета и не можах да пиша. newsm78....мисля , че се познаваме.NOMADKA, има още един магазин за който се сещам, но незнам какви са цените.Магазина на чико на втория етаж/ зад църквата на освобождение/.

# 242
  • София
  • Мнения: 9 881
Вижте това ,мисля да пробвам да заведа малката в понеделник:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=298749
Тони,води ли малката,сподели как беше?

# 243
  • Мнения: 2 070
Здравейте мами и татковци,
баби и дядковци  Grinning
първо ще се присъединя към майките с тумбаци, които ще раждат през ноември.  Grinning И сега вече идва молбата ми - някой би ли бил така добър да ме оринтира, къде в Плевен могат да се намерят дървени трансформиращи се креватчета примерно като това (ако е и на нормална цена до 200лв с матрачето ще е супер) ----->
http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Pennyb.jpg
или пък някъде да се предлагат добре запазени такива втора употреба...или пък някой от вас да предлага, че скоро ще се възпроизведа, а нямам особен ориентир за подобни магазини из Плевен, че нямам и една година откак се преселих в прекрасния ви град.
Също така ме интересуват и сгъваемите тип кошарка предимно втора ръка, нещо от сорта ---->
http://www.911.bg/baby-market/pi/3267415_si_3206137.jpg
Благодаря ви предварително.

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела 


ние май може да продадем едно, свалящо се, по-късно ще се посъветвам, ще го снимам и ще ти пиша, ново е, но не го ползваме..

# 244
  • София
  • Мнения: 9 881
Момичета,дайте ми телефон на това читалище Съгласие да проверя дали утре ще има мюзикъл.В сайта дадените телефони и имейл въобще не си отговарят.Пфу.

# 245
  • София
  • Мнения: 9 881
Оф,най накрая открих каквото търсех,Дещо,благодаря ти че ми каза за вестника
http://www.posredniknews.com/
Има информация за мюзикъла за Трите прасенца,
Утре ще ходим и ще споделя впечатления .

# 246
  • Мнения: 2 070
Ето датите и часовете на представленията: месец октомври: 27 - 10 часа - премиера; 28 - 10 и 13.30 часа; 29 - 10 и 16.30 часа; 31 - 10.30 и 16.00 часа; месец ноември: 3 -10 часа; 5 - 10.30 и 12.30 часа; 6 - 10.15, 11.30 и 15.30 часа; 7 - 9 часа и 27 - 12 часа.

Това е по-подробно   bouquet

Някой ме беше питал по-напред как пазя бебето от нашите болести, извинявам се, че забравих кой.
Ами честно казано никак. Яна я почна хрема, после Ели, накрая аз се разболях. Но ние двете с Яна се доразболяхме, а Ели не. Предполагам заедно с кърмата предавам и антитела, друго не правя. Постояно ги целувам и двете, Яна я целува по очите, по бузите, с носа си с цифките... Confused Но ми омръзна да викам по нея и да я моля едно  и също. Да не говорим, че кашлям, а Елена спи до мен, не слагам маски... Сега сме добре всички де, реших да не давам антибиотик и пак само цитросепта и есберитокса овладяха положението плюс едни капки за уши. Вече  е ясно и че не е скарлатина.

Ние май ще идем днес на мюзикъла, ако има и ако успеем да се оправим. Някой ако иска с нас може да ми пише на лични. Предполагам ще ги водят и от градините, ще питам утре в нашата.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 11:40 от ДеЩоВиди

# 247
  • Мнения: 1 196
Никола вчера го водиха от градината. Харесало му е   Peace

# 248
  • Мнения: 50
ДеЩо ами как го даваш цитросепта на Ели,малкия се разболя когато беше на 2 месеца от летния вирус с повръщането и разтройството и лекарката ми изписа антибиотик и аз му давах два дни,сега мнооого съжалявам ,защото съм сигурна,че щеше да се оправи и без него,но повръщаше всичко и стомашни сокове,много се бях уплашила.Кажи как даваш цитросепт,защото имам вкъщи и да знам за "екстремни ситуации".

Ами пия и чай на Хип и още един за лактацията и съм изчела форумите ,всичко пробвам ,засега се наяжда,суче си,благодаря на всички за съветите.Крепим положението пък ако се наложи ще дохранваме с АМ.  Hug

# 249
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Тъкмо се зачетох за мюзикъла. Вчера ни събираха по два лева за театър. Явно за същия мюзикъл е било, защото се е казвал "Трите прасенца". На Виктор много му е харесало. Водили са ги с автобус, но ми казаха за драматичния театър. Thinking

# 250
  • Мнения: 2 070
Яна го пие, не Елена, за нея е опасно, да не отключи някоя алергия от цитруси. На Яна и дадох за пръв път на година и полвина.
На възрастта на нашите бебета има креза на растежа и сучат по често и само изглежда, че не им стига кърмата, моите гърди ако знаеш какви са меки и вечер как яде на час и полвина-два, но си наддава, пишка си, щом чак аз се притесних, но вс е наред.

# 251
  • Мнения: 50
Опа,пак не съм разбрала  Mr. Green , вярно ,че беше от грейпфрут.

# 252
  • Мнения: 544
ДеЩо, аз те питах как ги пазиш, защото съм се видяла в чудо. Марти вече повече от месец е с хрема, която не му минава от нищо и вчера му откриха синузит. Сега са ни изписали нагревки... ще видим дали ще се оправи. А се чуда как да ги разделям. Засега спи с баща си в хола ама много време продължи и ми е много трудно, особено когато съм сама и трябва да гледам и двамата...  Sad

# 253
  • Мнения: 2 070
хаха, намерих начин Яна да не целува бебето- слагам и гланц за устни и нея я е страх, че ще си изтрие червилото...  Laughing
При нас май се подготвят венците за зъби, много лиги много нещо и като и дам пръста ми го ръпа и се успокоява, иначе вреще от време на време и не мога да разбера от какво.

# 254
  • Мнения: 220
Момичета спешно ми трябват някакви координати на общината ,отдел Здравеопазване -име,телефон ,имейл-каквото имате.Става въпрос да открият пункт на Млечна кухня в Дружба,казаха ми да се обърна към тях.

Днес бяхме на мюзикъла за Трите прасенца.На малката и хареса ,само накрая се изплаши от вълка/един силно крещящ чичко/.
Интересно беше за децата ,беше пълно и с дечица от детските градини,според мен си заслужава ,имайки впредвид ,че няма кой знае какви детски представления идеята е добра.

Общи условия

Активация на акаунт