близнаци без преграда

  • 8 070
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 620
Kenga и zaiobaio пожелавам ви малките слънчица да са живи и здравички и всяка от вас да се радва на по две живи и здрави дечица  Praynig Praynig Praynig

# 46
  • Мнения: 123
Нашият преглед мина. Двете госпожици продължават да изостават по размери с около 2 седмици, но те така си вървят още от времето, когато бяха малки точки. За сега се развиват, но околоплодните води много са нараснали- предписаха ми свещички-като им прочетох упътването направо се облещих  Crazy , но док ме предупреди за това. Мисля да му се доверя и да ги почвам, защото положението с водите много се е влошило от миналия път. И да се оплача, че докато ме гледаха на ехографа дойде да наблюдава и рецепционистката, която записва часовете за преглед-младо момиче. Когато ставах едната бебка се раздвижи и се образува една бабунка на корема ми....а онази мацка протегна пръст и набута бебка обратно надолу с думите "Я, тук нещо се показа". Всичко стана толкова бързо, че не можах да реагирам по никакъв начин...ама как може толкова грубо  Shocked


zaiobaio, чакам новини от вас. Ще следя и тази и твойта тема, за да разбера как се развиват нещата при вас. Дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig

# 47
  • Мнения: 2 950
Кенга, забелязала съм, че по болниците всеки си влиза в кабинетите както си иска и си правят с бременните каквото си поискат. Общо взето те приемат за инкубатор, който може всеки да пипа, обсъжда все едно теб те няма в стаята и т.н.  ooooh! Свиквай. Като тръгнеш да раждаш, ще е така. Въпреки че в повечето случаи тези жестове са от добри намерения, просот ти сега си чувствителна и ти е кофти. Hug
Аз като раждах близнаците и всеки, който ме видеше ми пипаше корема, цъклеше се как може да има такъв огромен корем на този свят, цъкаха, вайкаха се  #Crazy Мани ги.... гледай да си добре психически, за да имаш сили да избуташ още няколко седмици.  Praynig

# 48
  • Мнения: 67
Kenga_  и zaiobaio kakvo stava zashto ne pi6ete az vi 4eta i stiskam palci vsi4ko da e nared pi6ete kak ste kakvo stava s vas uspeh i kuraj

# 49

Общи условия

Активация на акаунт