Ние сме февруарски мамчета с пораснали коремчета!!! - XXI

  • 11 656
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 242
Здравейте,милички! Hug

Аз най-накрая съм пак тук...То не беше радост,то не бяха сълзи,то не бяха наздравици /аз първоначално с айранче,после реших с биричка  smile3559Embarassed/...Голяма почерпка беше за бебето Mr. Green.Не ви писах,защото бях в огромна еуфория. newsm68Вчера отидохме да видим бебка...Ама тя мъничка,мъничка,като мишчица...и бърчи муцунка и се плези...много сладка Rolling Eyes Това е първото бебенце,което виждам толкова малко и от както я видях постоянно мисля за нея и нямам търпение да родя и нашите бебоци...Много ми е миличка и днес пак искам да я видя...И съм особено горда да кажа,че когато отидохме до болницата там бяха на свиждане баща ми и брат ми и в момента,в който исках да гушна Хриси баща ми зяпна и вика,че ей сега щяла да се разплаче,да не я взимам /цяла нощ била плакала милата,защото не иска да суче ,защото я държали доста време гладна/..Обаче това бебе като се кротна... и заспа....Не мога да ви опиша как се чувствах в този момент... Hug Ето линк към две-три снимки: http://picasaweb.google.bg/verji81/DropBox#5261722949633083458

И докато не съм забравила...БЛАГОДАРЯ ви,момичета,за милите думи!!! Да сте живи и здрави и вие и вашите семейства и да родите леко и безпроблемно най-хубавите бебчета!!! Hug
Поздравявам на големи патерици всички именици и Дидерончето най-вече Hug  bouquet. Поздравявам и Дафи за сватбата и ... Мила Дафи,пожелавам ти сладък и спокоен семеен живот и...таз година булка,догодина...  newsm07 Hug Geia-на тебе също ти пожелавам още 10 пъти по 8 години все така щастливи заедно с любимия и дай Боже още поне едно детенце!!!    smile3525  И накрая,но не на последно място по важност... Vivi_mm- честито за изпитите...Все така да ти върви по вода newsm10

Ами това е засега.Днес ще ходя да ми правят кръвна натривка за поредното /4-то/ изследване за анемия...Дано най-накрая вече да открият какъв вид анемия имам.... Целувам ви по сладките коремчета!!!!  bouquet

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 09:29 от foxy81

# 286
  • Мнения: 139
Добро утро и от мен!

Днес си взех резултатите от лабораторията имам си стафилококи в урината! Явно няма да ми се размине без антибиотици. Ще се консултирам с доки да каже какво да правя. За щастие всичко друго е в норма. Захарта ми е екстра, Хемоглобина е на долна граница, но като си гледам другите показатели, нямам анемия Simple Smile. Ще почвам да попийвам червено винце вечер Simple Smile ,  ей тъй, за повече кръвчица Wink.

Не мога да се нагледам на снимките от срещата! Всички сте толкова хубави, лъчезарни и спокойни! Кръсутъ ниакакфъ!

# 287
  • Мнения: 40
Добро утро на всички.
Толо - кажи ми моля те, кога ще спре да ме мъчи тази дупка (от извадения мъдрец)?
Тази сутрин два пъти получавам обилно кървене без да съм яла Sad цяля нощ не съм спала  Cry В 3.30ч. пих аспирин - незнам дали може - не издържах вече на болката, отпусна ме малко. В моменнта пак  #Crazy цялото долно чейне ме боли има м чувството, че всички зъби са ми с огелени нерви. За два дена съм свалила 2.500кг.
При доки имам час чак довечера в 17.00ч.
Айде стига съм мрънкала....
Лек ден на всички   love001 preggo

# 288
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,

нека тази седмица бъде изпълнена само с добри новини и положителни емоции мили маминки.
Фокси голяма сладуранка е твоята племеница.  Simple Smile И аз вече всеки ден чакам моята, ама де да видим кога ще е  Thinking

Толо какви са тези хавлиени шезлонги. Може ли да визуализирате по някакъв начин опита и идеите си за неандерталци като мен  Embarassed Сори момичета ама имам чувството, че нищо не ми е ясно.

Имам въпрос и за бебефоните. Може ли да препоръчатте марка и да кажете горе-долу колко време ги използвате? Знам че обсъждахме тази тема, но тогава беше по-скоро затова дали са необходими или не. При нас стаята, в която ще спи бебо се дели от два коридора от всекидневната и кухнята и ми се иска да си вземем. Не мога да държа вратите на стаите отворени, защото все пак ще е зима.

krasikoko може смао да се радваш, че ти стават старите дрешки. На мен вече нищо не ми става и се чудя дали някога пак ще мога да си ги облека  newsm78 Кофти, че идва зимата иначе щях да си изкарам цяло лято по роклички и хич нямаше да го мисля.
По този повод нека ако някой си е купувал рокличка с дълъг ръкав , подходяща за нашите габарити да ме понасочи малко. Ама по възможност да е на по приемлива цена, че като се замисля, че ще я нося точно 2-3 месеца хич не ми се дават луди пари.
Също така си търся и клин, но тук мисля че удрям на камък. Купих си един много як блузон, с огромна яка, която се набира, но с дънки не върви. И сега съм в чуденка с какво да о комбинирам  newsm78

Хайде стига толкова от мен  Hug

Момичета има нова тема Нова тема

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 09:57 от ^desika^

# 289
  • Мнения: 242
^desika^ по въпроса за дрешките...Иди в някой индийски магазин...Поне тук,в Пловдив аз съм си открила един,в който си намерих доста приятни дрешки,защото ще сме кумове на сватба след десетина дни... Но като ти казвам индийски магазин,това не означава,че има сарита и такива подобни Mr. Green Просто има много приятни и широки моделчета...

Тези дни като се замисля...само поводи за радост  newsm78 Mr. Green Все така да ни върви!!!

# 290
  • Мнения: 89
Betunga,аспирин не се пие в никакъв случай.Той е антикоагулант и пречи на съсирването.Не може да се организира коагулум в празната костна алвеола и може затова да си кървяла...Иначе ако ваденето на мъдреца е било по-травматично е нормално да те понаболява няколко дни.Обикновено при по-голяма рана се слагат два шева и по-бързо оздравява.Най-добре е да те види твоя стоматолог,защото за това кървене има причина.Но ако е добре изчистено(от гранулации) и няма останали счупени връхчета от корените(и това се случва...) ще ти мине скоро.Сега,като си бременна,само парацетамол можеш да пиеш за болката и друго важно-никакви горещи напитки и храни!!Но това сигурно ти е казано.

# 291
# 292
  • Мнения: 1


Тези дни като се замисля...само поводи за радост  newsm78 Mr. Green Все така да ни върви!!!
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт