Nip/tuck Season 6

  • 24 077
  • 449
  •   2
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 344
Аа,може да съм се объркала нещо!
Да ви кажа,че в замунда се появи някакъв,който е дал линк за 23 серия на 5-ти сезон newsm78

# 136
  • Мнения: 256
Темата опустява, което е разбираемо.






Хм, чудя се какво ни чака следващия сезон.

# 137
  • Мнения: 2 257
Въх, уби мъ, Гад. Айде, малко Крисчън ще си взема, да не те обидя.

Сега тръгва някакъв друг сериал от създателите на Nip/Tuck, аз да ви обадя под секрет. Glee.

# 138
  • Мнения: 36
Момичета имате ли някаква информация за новия сезон?

# 139
  • Мнения: 256
Аз си гледам старите сезони по Фокс вечер, а мъжа ми ме е обявил за кукувица. На всички разправя как заспивам пред тв-то, направо едва ли не похърквам, и като чуя заглавното парче се ококорвам все едно съм станала от сън и съм изпила вече 2 кафета ... голям майтап.

Иначе почват по Нова 4-ти сезон скоро да дават. Там е интересно и с доста обрати.

# 140
  • Мнения: 417
Виждам че сте гледали сериите напред.Аз си бях дръпнала началото на 4-ти сезон,който в момента дават по Нова.Прави ми впечетление,че са сменили гласа на Крисчън #Cussing out
Къде отиде онзи самоувервн секси глас smile3515

# 141
  • София
  • Мнения: 1 344
В момента по нова дават 5-ти сезон,момичета!

# 142
  • Мнения: 417
В момента по нова дават 5-ти сезон,момичета!
В *Труд* май беше-четох че 5-ти сезон бил последния засега Crossing ArmsАма не разбрах последния купен от Нова или последния сниман засега ThinkingНякой има ли инфо?

# 143
  • Мнения: 524
Здравейте фенки на Клъцни-срежи  Hug. И аз съм от пристастените към сериала, вечер толкова ми се спи, обаче за сериала съм кукряк. Вчера обаче бебка заспа доста късно, нещо бях изморена и не можах да гледам серията. Може ли да дадете линк за нея.

# 144
  • Мнения: 60
Здравейте фенки на Клъцни-срежи  Hug. И аз съм от пристастените към сериала, вечер толкова ми се спи, обаче за сериала съм кукряк. Вчера обаче бебка заспа доста късно, нещо бях изморена и не можах да гледам серията. Може ли да дадете линк за нея.

Заповядай: от замунда

Това е 5-ти сезон целия. Избери си да изтеглиш само 6-ти епизод, него даваха вчера!

5-ти не е последен сезон. Дори вчера четох, че готвели още общо 30 серии, които ще са много за 1 сезон и можеби ще го разделят на 2 части, както 5-ти е разделен  newsm78
Инфото, обаче не е от официалния им сайт, но се надявам да е вярно  Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 524
Linn , благодаря  Hug  bouquet!

# 146
  • София
  • Мнения: 2 020
Прави ми впечетление,че са сменили гласа на Крисчън #Cussing out
Къде отиде онзи самоувервн секси глас smile3515

И мен това много ме дразни, слухар съм и обръщам внимание на такива неща.
Още повече, че това е гласът на актьора, дублиращ Хорейшио от "От местопрестъплението" и непрекъснато имам
чувството, че гледам крими-сериал.  Twisted Evil

# 147
  • София
  • Мнения: 1 344
В момента по нова дават 5-ти сезон,момичета!
В *Труд* май беше-четох че 5-ти сезон бил последния засега Crossing ArmsАма не разбрах последния купен от Нова или последния сниман засега ThinkingНякой има ли инфо?
Последния,купен от нова и това,което излъчват в момента там е 5-ти сезон!Засега това е последен сезон,в очакване сме на пускането на 6-ти!

# 148
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Момичета нещо не ми тръгват субтитрите на сезон5 еп.11. Какво ще ме посъветвате?

# 149
  • София
  • Мнения: 2 020
Момичета нещо не ми тръгват субтитрите на сезон5 еп.11. Какво ще ме посъветвате?

Еднакво ли са озаглавени файловете на филма и субтитрите?

Общи условия

Активация на акаунт