Една по една, на всяка НОЕМВРИйка ще й дойде реда!

  • 10 063
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 33
newsm51Честита принцеска на мама Сузи. Да Ви е жива, здрава и мнооого да Ви радва. А на мамата бързо възстановяване  newsm51

# 271
  • София
  • Мнения: 5
 В 12,00 съм в Тина Киркова на преглед и като сварша може да мина през Дон Вито.

# 272
  • Мнения: 433
galisis,  а защо лобно място?  newsm78
Аз ще се опитам да дойда, но не гарантирам. много бързо се организирахте този път  Rolling Eyes

# 273
  • Мнения: 81
естита госпожица на мама Сузи  Hug,а намамата бързичко да се връща у дома   bouquet
За пицата ще се пробвам да се вредя  Mr. Green

# 274
  • някъде там......
  • Мнения: 477
galisis,  а защо лобно място?  newsm78
Защото всеки път, когато се съберем там и ни видят толкова тумбести мами на куп, околните гледат ужасно смешно и съчувствено. Аз често срещам такива странни погледи по улицата и винаги ми е било много чудно на реакциите на хората - все едно, че си нещо болен. Но в "Дон Вито" явно на хората им идва в повече количеството ни.
Дано съм успяла да обясня смисъла, в който употребих израза. Естествено, че не е в буквален /опазил ни Господ/, макар на моменти аз самата да имам чувството наистина, че ще взема да се гътна Joy Joy Joy

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТА РОЖБА НА МАМА СУЗИ!!!ДА РАСТЕ ПОСЛУШНА И ЩАСТЛИВА newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

за срещата идвам. Кажете ми моля транспорт за там.Примерно от военна болница.И къде да се ориентирам да слезна. не ми е познат района, гледах го на картата и придобих представа, ама все пак

# 276
  • Мнения: 8 536
Добро утро и от мен!

Честита  рожба на мама Сузи, да и е жива и здрава момата!  bouquet

Аз да ви се отчета за прегледа днес: моята щерка е решила най-после да се обърне и е застанала главично, надявам се до края да си запази тази поза Praynig,тежиме 2600гр., доктора ми предписа Полижинакс профилактично да слагам, каза че е рано още за раждане, тоновете ни са добре.

На мамите които ще ходят на пица да хапнат и вместо мен, че ми е любимата храна.

# 277
  • София
  • Мнения: 160
Добро утро
Честита госпожичка на мама Сузи , да и е жива и здрава   newsm51

# 278
  • София
  • Мнения: 3 789
Добър ден и от нас! Hug
Днес се очертава да е хубав слънчев ден- точно за срещичка Flutter
Мая, писах ти на лични как да стигнеш Peace
Честита дъщеричка на мама Сузи! Да расте здраво, щастливо и обградено от много обич дете Hug   bouquet

Аз използвам хубавото време и пуснах една пералня с тъмни дрехи, щеше ми се след това да пусна и бебешки дрешки, ама на нашия тати не му остана време да сложи рафтчета в гардероба, та ще почакаме малко. Tired Mr. Green

Да помрънкам малко и тук- бях си харесала едно легълце-люлка на Бертони, намерих го вчера в "Малчо", цената му беше 320 лв. Пуснах им запитване по мейла, вечерта отварям сайта да го покажа на милото и какво виждам- цената вече е 350 лв #Crazy newsm78 Промяна за няма и 4 часа.....на какво се дължи - идея си нямам ooooh! Сега да видим дали ще ми отговорят newsm78 Ето го легълцето

Хубав, слънчев и спокоен ден за всички ни! Praynig Hug

# 279
  • Мнения: 81
Мая покрай ремонта на Стамбулийски е малко объркано  newsm78
До там ходят авт.83,трамвай 22и 11 слизаш на пазара на кр.поляна или на следващата спирка Дон Вито е по-средата  Peace

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 130
Добро утро от нас! Хубав ден ви желая!
Днес започваме с хубава новина!
Честито госпожица на Мама Сузи! Да расте здрава и много послушна!  bouquet  bouquet  bouquet
Тонеска - стискам палци на мъж ти бързо да оздравява и да излиза от болницата, че да можеш ти да влезеш и да ни зарадваш с още едно бебче! Praynig Praynig Praynig Стискам палчета и на малкия Гоги - за него не бери грижа! Дечицата си имат поне по един ангел да ти пази! Heart Eyes
Аз да почерпя за здраве и късмет на нашият тати, че преди десетина дни му махаха бенка и имаше риск да се наложи допълнително лечение, но за наш късмет на време сме я хванали (вчера излязоха изследванията и са добри)!
        

 

# 281
  • София
  • Мнения: 72
Честита бебка на мама Сузи! Да им е жива, здрава, усмихната и само късмет да има в живота.

Честито и на мамите, обебили се през последните дни. Много здраве, щастие и успехи да имат бебчетата и техните семейства   bouquet

Честито и на всички рожденици и именици, които пропуснах  bouquet. Бъдете здрави и много усмихнати Hug.

Лора, и аз да кажа, че каката ви е много нежна и одухотворена. Трябва много да я пазите Mr. Green.

Лайтблу, сподели моля те откъде си взела пликчетата за съхранение на кърма и каква им е цената. Спомням си, че навремето бях купила от чашките на Авент, но тогава бяха страшно скъпи. Затова замразявах в стерилни контейнери за урина. Сега не съм се интересувала какви са алтернативните варианти и инфото ще ми бъде от голяма полза.

Вита, браво на бебката. Мисля си, че няма закога да се обръща повече.

Тези дни не се включвам много често, че имам разни задачки, но ви чета редовно. Днес и аз съм на консултация, но само за тонове и кръвно. Другата седмица ще се виждам пак с моята доки и ако бебчо не се е обърнал, ще си поговорим за дата за секциото Confused. Много ми се искаше да го избегна, но за съжаление май натам вървят нещата Cry. Бебето шава доста на моменти, но явно му е тясно и не може да си смени позата. Удря ми доста неприятни главички в черния дроб.

Иначе на фона на вашите оплаквания направо ме е срам да кажа, че се чувствам добре Embarassed. Мога да изкарам така и няколко месеца Mr. Green. Естествено уморявам са по-бързо и се задъхвах, но нито имам подувания, нито страдам от безсъние, дори и срамната кост вече не ме боли. Все едно не ми предстои раждане скоро newsm78. Може би е от седалищното предлежание на бебето. Спомням си, че със щерката в началото на 9 м. не можех да си намеря удобно положение. Все ме подпираше отнякъде и не можех да дишам нито да спя. Сега нищо подобно. Мога дори да си завържа обувките Mr. Green. Само с епилацията и рязането на нокти ми е по-трудно.

Има ли мами, които още не са избрали име? Прави ми впечатление, че повечето родили мами съобщават на щъркелите и как ще се казва бебето. Ние все още обсъждаме варианти и предполагам, че преди да си видя детето няма да мога да кажа кое име ще му подхожда повече newsm78. Така беше и с малката - имахме два варианта и като я видяхме, името си дойде от само себе си. Май и сега ще е така.

Приятен ден и леко раждане на тези, на които им предстои днес  bouquet.

ПП. Ихааа - Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 9 нови отговора.

# 282
  • Мнения: 8 536
Лайтблу, дай информация за тези пликчета за кърма, на коя фирма са?

Диди, мерси за почерпката, да ви е жив и здрав таткото!

# 283
  • Мнения: 8 952
Честито на мама Сузи! Да й е живо и здраво бебчето!

Мишле, би ли показала легълцето и на нас? Че и аз още не съм харесала, а искам да е люлка.
Тонеса, семейството да оздравява бързо, че точно сега имаме нужда да сме най-здрави и спокойни!
Ди Ди, браво за добрия резултат на мъжа ти!

# 284
  • Мнения: 1 031
Деедее благодаря  Hug браво за хубавите резултати на мъжо Peace
Вита поздравления и на твоята бебка Hug
Мишле да споделя, че вчера като бяхме в Метро ми се мерна такова легло - ама не видях на каква цена. Защо не отидеш да видиш или по-добре първо се обади да питаш. Иначе легълцето е супер  Peace


Заповядайте писарки на НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт