Навън студено стана вече, а в нас расте си ДЕКЕМВРИйското човече

  • 13 008
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 187
Добро утро и от мен,честит празник на всички които празнуват.
да ви се оплача ПАК-снощи пак ми текна малко кръв,през нощта нямаше,а тази сутрин пак има.обадих се на доки а тя ми каза да лежа и че е от ниската плацента.бебето го усещам,но ми е много притеснено,а чак на 30.10 съм на ЖК и сигурно ще се побъркам.каза ми да продължа да си пия магнерича.обаче много ме е страх....

# 46
  • Мнения: 2
Добро утро и честит имен ден на всички празнуващи, и по-специално на настоящия и бъдещ дядо Митко - таткото на Чаеното момиче!  smile3525

Кика, имаше разни изложители на дрешки, но за комплектчета не съм гледала - реших да последвам съвета на опитните майки и да си скалъпя нещо собственоръчно, да видим колко неща ще пропусна и ще тичаме в последния момент Simple Smile.

Сасано, не се притеснявай за мъничето - удобно или не, трябва да изтрае още известно време вътре. Ако нещо не е наред, то ще си проличи, но явно по-добре да мърда, отколкото да кротува.

Миленка, ако ти е толкова притеснено, моля те, не чакай, а отиди на друг лекар да те погледне още днес по спешност - вече видяхме, че няма майтап с бременността. Важното е и ти, и бебо да сте добре.

Много хубав и усмихнат ден на всички!  Grinning

# 47
  • Мнения: 58
За всички настинали мами, ето едни полезни рецепти, от д-р Михайлов /от форума на предаването "Часът на мама" /. При мен много помогнаха, когато ме боля гърло и се разминах без лекарства.
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=11821
 smile3503
Лек и приятен ден!

# 48
  • Мнения: 386
  Добро утро!
    Първо да ви почерпя виртуално че баща ми има празник днес!
  party023  опитах се да прикача по-хубава картинка, но нали съм много напред с технологиите.... Joy

Деси,аз вчера на лекцията съм била пред вас-с руса коса и сива блуза бях, но си спомням само момичето по средата което стоеше - с руси кичури. Е, за следваща лекция там или някъде другаде ще се оговорим по-рано.
Сасано, и аз усещам абсолютно същото което описваш ти, говорила съм и със сестра ми ( тя си има дъщеричка на 2 мес.) и тя казва че е хълцане това. Сигурно не им е приятно на бебчовците, но пък доколкото съм чела си е нормално да хълцат... ...горкичките... Scream
Миленка, Деси е права- знаеш и ти сама че понякога на  докторите "всичко е наред,почивай си"  не е най-правилното решение.

# 49
  • Мнения: 0
Добро утро на всички!

Честит празник на всички,които имат повод да празнуват днес!  bouquet

Днес вече съм по-добре с гърлото благодарение на чайчетата и олипса Laughing
Все пак ако продължава още и стане по-сериозно мисля да приложа рецептите,които някои от вас ми дадоха!
Желая лек и усмихнат ден на всички!

# 50
  • Мнения: 2 592
Добро утро и от мен  Hug

Илиана, аз бях по средата, ама нямам руси кичури  newsm78

Ти беше в края, до пътеката, нали? Спомням си сякаш един зален шал  Laughing

Желая на всички един хубав и прекрасен неделен ден и само положителни мисли, защото бебчетата наистина усещат нашите емоции

# 51
  • Мнения: 2 592
Ох, много съм разсеяна, извинявам се  Embarassed

Честит празник на всички празнуващи   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 131
Добро утро и от мен,честит празник на всички които празнуват.
да ви се оплача ПАК-снощи пак ми текна малко кръв,през нощта нямаше,а тази сутрин пак има.обадих се на доки а тя ми каза да лежа и че е от ниската плацента.бебето го усещам,но ми е много притеснено,а чак на 30.10 съм на ЖК и сигурно ще се побъркам.каза ми да продължа да си пия магнерича.обаче много ме е страх....

Миленче,умолявам те отиди в АГ да те прегледат.Има спешен кабинет на партера.Моля те не чакай до утре.Кървенето в 8 месец не е безобидно.

# 53
  • Мнения: 781
Деси, аз при всички случи ще си правя сама комплекта, защото в повечето има безумно много излишни неща.

Сега сортирах дрехи от Ивана- имам: 40бр.+ ританки, 35бр - боди с дълъг ръкав, 25бр. шапки, блузки не съм броила, а гащиризоните и комплектите са общо 65бр...... и това само дрехи за новородено.......
А одеяла, пелени не броя изобщо. Зави ми се свят.

 

# 54
  • Мнения: 1
Миленка отивай и не чакай изобщо! Кога е това 31 и как по телефона се дават такива консултации!

# 55
  • Мнения: 386
Кика, браво! Ти имаш дрешки и нашите бебоци да отгледаме Joy Joy Joy шегувам се, не ме разбирай погрешно!

Nenna, значи съм се объркала нещо,извинявай. Аз бях на първи ред-не до прозорците а от другата страна, до мен имаше момиче в черно облечена.
А за по-сигурно ще се разпознаем друг път!

П.П. Аз вчера преди да тръгна пуснах пост че съм с руса коса и зелен шал, обаче като се събрахме там всички момичета видях , че има и друга мама с руса коса и зелен шал  #Crazy  Joy

# 56
  • Мнения: 12
Знаете ли, как си го обяснявам аз това с хълцането,... става им вече тясно на нашите бебоци и докато си мърдат ръчичките нещо се удрят лекичко по главичката, правят физиономийки и поглъщат малко от около плодните води и тогава започва хълцукането  ::

Сега трябва да се радваме на това чувство, защото казват че вече като влезнеш в 9-тия спираш да го усещаш  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 781
И моят съвет е веднага в родилното- никакви  кабинети и ЖК. По-добре да се разходиш напразно, отколкото..... Късмет!

Цитат
Кика, браво! Ти имаш дрешки и нашите бебоци да отгледаме 35 35 35 шегувам се, не ме разбирай погрешно!

Разбирам те идеално. А има още нялколко торби при майка ми..... За тях нямам място. 

# 58
  • Мнения: 1 539
Здравейте, тумбачета  Hug
Моята калпазанка също хълца, напоследък все по-често  Crazy Когато се разхълца, първата ми реакция е да пия вода  hahaha но това на нея май не й помага...

Бубабо, радвам се на чудесните новини   bouquet

Миленка, момичетата са прави - бягай на лекар и дано всичко да е наред  Praynig

Честит празник на всички именяци   bouquet   bouquet Да са живи и здрави татковците на Чаената и Илианка, да помагат с бебоците   bouquet

За гърло - в аптеката ми препоръчаха някакви хапчета за смучене на Байрон, ама им забравих името  Blush
Алекс  Heart Eyes  Praynig

# 59
  • Мнения: 2 592
Илиана, със сива блуза ли беше? С руса коса, относително къса (т.е. над раменете)? Ако да - другия път ще те разпозная, няма да се отървеш  Crazy

Милена, не чакай 30-ти, отивай на лекар. По-добре да им смутиш спокойствието, но да си сигурна, че всичко е ОК. Може и да е излишно притеснение и да няма нищо, но колкото по-бързо се убедиш в това, толкова по-добре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт