Навън студено стана вече, а в нас расте си ДЕКЕМВРИйското човече

  • 13 013
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 540
Eternity  Praynig  Praynig  Praynig

Утре и аз съм на линия за лекцията. Ще се раберем ли да се чакаме някъде предварително?

# 271
  • Мнения: 1 152
liliiv какво е станало с eternity - аз нещо не съм разбрала. Дано всичко е наред и да устиска още бебчето на сигурно!! Praynig

# 272
  • Мнения: 429
.....:
Velizara–82, къде точно се намира този магазин :Слънчице" в Люлин? Аз уж ги знам, ама ooooh!
Бръм, ето ти линк за магазина http://www.moebebe.com/?id=5. Аз съм ходила веднъж, но попаднах намного мила и отзивчива продавачка!
Eternity Hug

# 273
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
Здравейте!
Този парен стерилизатор, за който пишете, електрическия ли е, или друг?  newsm78
В какво ще преварявате водата за бебчетата?
Хубав ден на всички!

# 274
  • София
  • Мнения: 438
Стискаме палци на Eternity - за среща с бебето най-рано след 2 седмици  Hug

Явно не съм само аз с тази гадна настинка - ама това време, толкова се мени... Confused

Относно наклона за спане при бебетата - ще се поровя малко по-детайлно в по-съвременните проучвания.
Например в Африка - масово бебета се носят от майките в слингове или подобни проспособления от самото им раждане. Там и дума не може да става за твърда и равна повърхност на която да стоят бебетата - носят ги почти постоянно.
И честно да ви кажа аз там видях най-стройните хора, как пък нямаше един с лоша стойка...
като потвърждение - там луксацията на тазобедрените стави също не е разпространена, с това дори ортопедите са съгласни Wink
Дори в най-бедните селца, през които минахме, имаше явно болни хора, но нито един прегърбен изкривен или кривокрак... Направо ме изумиха!

Аз все повече си мисля, че за повечето бебенца (не говорим за тези, които имат по-специални препоръки от лекар) - познатите ни схващания са остарели... Съгласна съм, че има ограничения, но не мисля, че трябва да лежат задължително и само на равно Simple Smile

Ето една интересна статия:
http://semeistvo.rozali.com/doktor-bebe/p6406.html

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 12:36 от abel

# 275
  • Мнения: 12
пратих и поздрави от всички каза че като се роди бебето ще се обади на мен или на диди ние веднага ще кажеме.и ви праща поздрави

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 12:41 от liliiv

# 276
  • Мнения: 0
Здравейте!
Този парен стерилизатор, за който пишете, електрическия ли е, или друг?  newsm78
В какво ще преварявате водата за бебчетата?
Хубав ден на всички!

Точно електрическия е!Поне аз него имам в предвид! Hug

# 277
  • Мнения: 342
Stassi Hug

Yammy, ходих при моето АГ в МД. Но където и да отидеш, няма да ти откажат.

siseto84, и аз исках електрически на Авент, но видях, че разликата в цената е огромна. Този за микровълнова е около 45 лв, докато електрическите варират около 180 - 220 лв. Simple Smile

# 278
  • Мнения: 0
Stassi Hug


siseto84, и аз исках електрически на Авент, но видях, че разликата в цената е огромна. Този за микровълнова е около 45 лв, докато електрическите варират около 180 - 220 лв. Simple Smile

Аз също исках електрически на AVENT,но той е около 160 лв,а на Chico са по около 60лв!Затова се спрях на Chico!

# 279
  • Мнения: 187
здравейте и от мен.
Eternity Praynig Hug
за варненските мами-днес ходих в магазин Мадара,и си взех 2 нощници-не са кой знае какви но са с копчета и са но сносни цени-10-11лв,пък и в крайна сметка за 4-5 дни става въпрос,далече съм от мисълта,че после ще ги ползваме..........

# 280
  • Мнения: 781
Eternity,    Praynig

# 281
  • Мнения: 15
Някои предложения за нови теми:
"Декември близо е вече, чакаме те мъничко човече!"
"Мама декемврийка на тумбаче се любува как тати нежно го целува!"

# 282
  • Мнения: 19
Велизара, страхотни са темичките!  bouquet Hug

# 283

Общи условия

Активация на акаунт