Нова мода-рекет с инжекции по домовете

  • 3 243
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 965
azaf, хайде не с такъв тон, моля. Коментирайки това, което е написала в началото авторката на темата, съвсем не мисля, че съм "твърде далеч" от нея.
Вярно, не прочетох останалите мнения, както всъщност вече написах преди малко.

Никакъв тон не ти държа. Просто темите във форума търпят развитие, но редовно има потребители, които четат само първия пост и коментират само него, което "отдалечава" темата или я връща в "изходно положение". Нали идеята не е само да си чешем клавиатурите? Peace

# 31
  • Лондон
  • Мнения: 403
ИЛИ
1.Момичето има богата майка и е с умствени  увреждания .
ИЛИ
2.Идеята за ваксинацията е на същото момиче."преписала" как да освободи майка си от многото парички.

# 32
  • Мнения: 38
Вълчо го написа, но вие не четете. Единият младеж бил много близък на семейството, т.е. момичето го е познавало. Надявам се двамата студенти да не завършат медицина, все пак.  Confused

е да,но какво от това като ги е познавало
едва ли това го е използвало като коз-нали все пак ако е така той ще е разобличен веднага?

да,за съжаление повечето ни "сензации" са крадени!
от една страна се радвам,че не е станало при нас,но от друга се ядосвам на нашата...преса  ooooh!
както например и в dnes.bg-толкова са зле горките...като започнем от правописните им грешки,минем през бъркане на думи и факти...бе трагедия

# 33
  • Мнения: 4 585
Защо да го разобличава, нали ако го разобличи, той няма да й каже златния код, а тя ще умре.

# 34
  • Мнения: 38
имам в предвид,че ако аз отида при комшията и го рекетирам така-той ще ме види и познае и после ще ме заловят
едва ли онзи е бил толкова глупав и наивен да й каже-комшо,аз те инжектирах,дай някой лев,но ако проговориш-ще те убия!
е добре де,да предположим,че тя му даде пари,той я излекува онзи "лекар" ще се успокои,че тя няма да го издаде-не ми се вярва
филми не гледаш ли-там похитителя ходи с маска и когато случайно го види жертвата му тегли куршума  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 3 447
Вълчо го написа, но вие не четете. Единият младеж бил много близък на семейството, т.е. момичето го е познавало.
Доколкото разбрах от публикацията в "24 часа", познатият на семейството е измислил схемата, а другият е звъннал на вратата и т.н. Как си го представяте това - познатият да отиде лично, ами нали веднага ще го хванат, като го знаят кой е. Мислете малко, преди да пишете  Tired
На мен най-ми допадна следното изречение: "Преди 7 месеца Кристина станала майка и всичко й се видяло в реда на нещата"  Grinning И после - не се затъпявало от майчинството, да бе  Laughing

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ох,много са изобретателни бе. ooooh!

# 37
  • Мнения: 4 585
Мисля достатъчно. Ако аз съм те инжектирал, и ти искам 200 бона,
ако ти проговориш, мен ме опандизват, но ти си толкова наивна, че вярваш, че ще умреш, ако аз не проговоря.
Ще проговориш ли?
Ако успея, изчезвам, говори колкото искаш.

Ако пък само непознатият е предложил да я ваксинира, това е някакъв нечуван наивитет.
lottus, аз гледам филми, а ти гледаш много филми.

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 15:00 от Вълкът с дълъг ник

# 38
  • Мнения: 38
...ако ти проговориш, мен ме опандизват, но ти си толкова наивна, че вярваш, че ще умреш, ако аз не проговоря.
Ще проговориш ли?

ох нищо не ти разбрах  Crazy
да,но ако ти ме инжектираш,после аз се притесня и ти дам откупа и ти обещая да не проговоря,след което ти ми биеш другата инжекция, "за да оздравея" и аз проговоря след това?какво-пак ще ме гониш да ме инжектираш за да не проговоря ли?  Laughing

не е до гледането на филми,а до обикновената логика мисля  Rolling Eyes (ако съм те разбрала правилно де)

# 39
  • Мнения: 4 585
Как ще проговориш, ако вярваш, че без златният код ще умреш.
Аз просто ще изчезна, приказвай каквото искаш.
Хората ще ти се смеят, че си толкова наивна.
Аз съм на 50г, 200 бона са заплатите ми за 400 месеца,
защо да продължавам да живея в твоя град?
Достатъчно е да се потопя в софийските потайности и да стана неоткриваем.

п.п. Намали си снимката в аватара, по-голяма е от допустимото в правилата на форума.

# 40
  • Мнения: 38
кой ще ми се смее и защо?
вярно е,че мисленето ми по твоите разсъждения са смешни,но те са резултат от учудването ми по това,което казваш

и това сравнение с 50 год. и заплатата му за 400мес. -за кандидат-лекаря,който мисли,че е инжектирал лекарството ли е?

# 41
  • Мнения: 4 585
Ще ти се смеят, че си наивна и лакома, при условие, че си богата да се
полакомиш за безплатна ваксина, която най-вероятно струва 10-15 лева.
Ще ти се смеят, че си броила 200 бона за златен код.

Предния ти постинг бе обръщение към мен, затова ти отговарям за себе си, че аз през останалата част от живота си най-вероятно няма да изкарам 200 бона и са ми
достатъчни да изчезна.

# 42
  • Мнения: 38
да,но в момента нали иде реч за това дали този,който й е бил ваксина е познатия й или не.
това,че тя е наивна и глупава е едно на ръка
но мисля,че в тази акция този,който й е бил ваксината е незпознат за нея човек,който й се представил за лекар,защото ако е бил нейния познат би било много глупаво от негова страна и глупаците в случката-извършител и жертва стават двама
достойни за филма "от глупав,по-глупав 4"

# 43
  • Мнения: 2 229
И според мен има нещо много гнило в Дания. Laughing
Не може да си толкова тъп, просто отказвам да го повярвам. Българите сме толкова мнителни и за всичко се търси под вола теле, как ли пък не, някой ще иска да ти слага инжекция и ти ще кажеш "разбира се, няма проблем". Shocked Независимо какво са ти обяснявали и говорили, просто няма начин някой да ми позвъни на вратата и да му позволя такова нещо. Shocked Че аз непознат като звъни, не отварям никога, веднъж интернет доставчиците ме псуваха, че отказах да ги пусна вкъщи (но така и не ги пуснах Laughing), камо ли някой да ми бие инжекция с кой знае какво?! #Crazy
Просто със сигурност премълчават нещо, НИКОЙ, дори най-наивният глупак не може да е толкова малоумен...
(Като става въпрос за човек на 21 години, не 80-годишна баба..)

# 44
  • Мнения: 4 585
Ами гледайте БТВ новините в 19.00ч. - последните версии на полицията.

Общи условия

Активация на акаунт