Въпрос към разведените?

  • 5 791
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
аз пък исках да си намери приятелка, за да ме остави на спокойствие. това стана чак след година и половина, през което време все ми досаждаше и ме притесняваше - така и не разбра, че след всичките му глупости не го искам повече. и вече от година и половина не се е обаждал - дори за да пита за детето!

# 31
  • Мнения: 390
Определено си е същия.Има ново семейство и с жена си се отнася по същия начин както с мен се отнасяше.Мен, обаче ме интересува отношението му към мен.Сега ме уважава повече и се съобразява повече, може би защото не вярваше, че ще поискам развод и ще го преодолея  Mr. Green Ееех, тези мъже.
Най-важното е, че е нормален човек и си обича децата и моето и от каката. Благодарна съм, че разсъждава като нормален човек и се разбираме(то и аз имам заслуги за това!  Simple Smile ) та да не страдат децата.Нали всичко е за тях в крайна сметка  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 1 444
Разведох се през 2005г. Сега поддържаме много близки отношения, чуваме се всеки ден и се виждаме често.Получи се така лятото, защото за два месеца починаха майка му и брат му и той остана сам.Естествено погребенията и битовизмите около домът му поех аз и голямата ни дъщеря и всичко това ни сближи още повече.
Иначе като характер се е променил доста, макар на моменти да си показва рогата.Има връзка с една жена, която не му цепи басмата като мен и това видимо му харесва.Не ме очудва, тъй като при раздялата ни той ми каза, че през всички години чакал да му кресна, да го наругая ако е нужно а не да мълча и да го търпя.............отговорих му, че подобни дивашки взаимоотношения с крясъци и обиди не са ми по вкуса, но явно на него му харесва жената да му се опре.Жив и здрав, жалко за жената до него, която не е имала брак и деца, на 35г. е и сигурно таи надежди, на което той отговаря категорично че деца има и друг брак не му трябва, че щял да я сиктирдоса.....т.н. и я използва финансово, което не му прави чест, но си е част от него.Иска му се да го прибера отново и го виждам как само чака малко поне да поддам и все си прави устата, дори след няколко пийвания ми счупи телефоните цяла нощ да реве и да ме моли да се съберем отново.Не му пука от мъжът, с когото живея, смята че съм негова и едва ли не има права върху мен.
Не бих направила тази грешка, надявам се поне да не оглупея така.Нямам му вяра че се е променил, дори мисля, че ако се съберем ще ми изкара през носа годините раздяла.

# 33
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Аз пък вярвам в максимата, че всеки си намира майстора. Убедена съм, че един ден моят мъж ще си има и друго семейство и че е възможно в това семейство той да се държи прилично като съпруг и баща. Възможно е да намери жена, за която други да са приоритетите в живота или просто да съумява да не изважда лошите му черти на повърхността и да провокира добрите. Аз не успях.

Това е и моето мнение. Съпругът ми е чудесен човек, добър и предан, но не е за мен. Просто не ни е било писано, явно. Мисля, че има някъде жена, която ще е щастива с него...

# 34
  • Мнения: 637
Разведена съм вече повече от 7 години. И през тях не видях поне 7 показателя по които да се е променил бившият.
Остана си същото мамино синче, дето се държи на мама за полата, не прави и крачка без да се съобрази с тях, трепери
да не го изгони баща му, че освен дрехите на гърба си няма нищо. Само един факт ще спомена - на 34г. е, а майка му
още му дава сиропа за кашлица с лъжичката в устата - видях го с очите си . Laughing
Дава всичките си пари на техните, дори на сестра си сега в столицата апартамент взеха............
няма лошо, живи и здрави да са, но май забрави, че има дете. Според майка му 50лв. са достатъчни за първокласничка и толкова.
 Иначе като я пусна в тях: "Ох на бабааа хубавицата".....ама едни лигавщини, едно лицемерие....повръща ми се чак.
 Купят и един Зрънчо за 15ст. и много велики се чувстват. Та те си бяха и си останаха ограничени откачалки.
А бившият - смени няколко каки - сред тях имаше доста стойностни, но много бързо се изнасяха от живота му........защо ли  newsm78
Една се задържа повече от година, но в момента в който я запозна с семейството си, като я заведе в тях - след седмица нямаше
и помен от нея Simple Smile В момента е намерил една доста по-възрастна от него, като двойка са - все едно с майка си е излязъл,
но на мене ми е смешно и не ми пука. Щом се чувства добре с нея, или по-точно казано: след като се чувства добре с нейното
щедро финансиране  Sunglasses
Не живеят заедно - той си остана с техните, тя живее с майка си и син - тинейджър. Ходят заедно на почивки, екскурзии.
Не съм наясно как се държи с нея, дали е същият кретен, дали и изневерява както на мене и дали лъже, но определено си наляга парцала той - за да има коледен подарък лаптоп за над 1000лв, и скъпи почивки из цялата страна.........наши стари общи познати казват само едно " ...и да си жиголо не е лесно...". И са прави. Но какво ми пука за него, важното за мене е да се отнася добре с дъщеря си, да не я пренебрегва заради тази стара чанта и да си плаща редовно мизерната издръжка.

Аз съм благодарна на Човека, който в момента е до мене и се грижи и за двете ни страхотно !!!!
  Hug

# 35
Разделени сме от 1г.5м а разведени от 1г. Не се е променил ма никак даже общи приятели казах че на новата кака изневерява с друга това не ме учудва типично за него. Децата си не е виждала от 4месеца а от 6не плаща и издръжка. 

# 36
  • Мнения: 30
Разведена съм от 18 години. Децата ги отгледах сама. След толкова години, нямах време да създам наново семейство улисана в трудности и неволи. Аз постигнах спрямо децата си най-доброто, кой знае , но за себе си не съм успяла. Аз определено след развода съм се променила, това ме радва, но и изискванията ми към мъжете са се променили. Бившия след десетата години искаше да се съберем отново, чудеше се как така съм се променила, но жалкото беше, че той не се е променил. Трудностите каляват характера и променят възгледите. Не съжалявам за живота си, че го пропилях сама, моето семейство бяха и си остават децата. Но не искам да си мисля за утрешния ден, когато те ще отлетят от семейството, а аз ще си остана сама. Тогава моите мисли ще са други. Съвет за това не бих дала на никой. Хубаво е човек да се променя и да става по-мъдър и по-разумен.

# 37
  • Мнения: 910
Цитат
В момента съм с човек, когото много обичам, от връзката си имаме бебенце. Бившия ми съпруг знае за това, дори като го видя в количката му остави 100лв. и каза, че сина ни си има много хубаво братче.
Благородно ти завиждам.

# 38
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Разведена съм от 18 години. Децата ги отгледах сама. След толкова години, нямах време да създам наново семейство улисана в трудности и неволи. Аз постигнах спрямо децата си най-доброто, кой знае , но за себе си не съм успяла. Аз определено след развода съм се променила, това ме радва, но и изискванията ми към мъжете са се променили. Бившия след десетата години искаше да се съберем отново, чудеше се как така съм се променила, но жалкото беше, че той не се е променил. Трудностите каляват характера и променят възгледите. Не съжалявам за живота си, че го пропилях сама, моето семейство бяха и си остават децата. Но не искам да си мисля за утрешния ден, когато те ще отлетят от семейството, а аз ще си остана сама. Тогава моите мисли ще са други. Съвет за това не бих дала на никой. Хубаво е човек да се променя и да става по-мъдър и по-разумен.
Имам чувството, че чета собствените си мисли и чувства....

# 39
  • Мнения: 1 809
Не ме интересува как се развива в личния си живот.Аз имам свое мнение и виждане за него,не ми допада и съм го изхвърлила от живота си.А щом няма място в моя живот,нищо свързано с него не ме касае и вълнува.

Общи условия

Активация на акаунт