Подаръци ще има за всички от сърце...

  • 20 611
  • 228
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 521
за моми над 3.5 супер занимавка за картиените кукли за обличане,ния доста време прекарва с тях,понаучи комбинации за дрехи,сезони-дрехи и пр.(да кажа че и място не заемат Mr. Green)

 Peace И на почти 3 годишните им е интересно, но трябва да мама да изрязва всички тоалети.
В този дух  препоръчвам шаблоните като "добавка" за подарък или за 6 декември. За немските мами в Мюлер има много хубави по ок. 7 евро.
Отказах се от фотоапарата. Хем е малка, хем и явно не е чак толкова суперски, колкото изглежда.

Загледах една игра. И аз я имах като малка и доста играех с нея - от онази с електричеството, където боцкаш с два диода кое с кое пасва и ако е правилно светва лампичката. Отзиви?

Палатки и ние имаме - перфектни са за зимните месеци. Една малка като иглу се свързва с тунел с една по-голяма. Като му писне на детето - сгъваш и прибираш.

За малките деца из немско, които си падат по "мемори"-та препоръчвам и Ententanz на MB Peace

Моят проблем с животните е решен - имаме котка Mr. Green.

Бибе, да - намаление за служители е Flutter. И за козметиката важи Whistling Mr. Green.

# 61
  • Мнения: 4 399
surfline, кажи какъв е принципа и идеята на тия танцуващи патици. Аz ги гледах и на живо, но така и не раzбрах какво трябва да правят. Иначе много ги рекламират.

За домашните любимци, просто не zнам какво да кажа... Моята от сега ме врънка zа куче и не zнам как ще я удържам като порастне още малко. С котките проблемът е решен, имаме една, която идва в градината ни и си е почти като наша.  Wink  И аz котка не бих вzела вкъщи и много обичам кучета, но не виждам как бих могла да се справя. Освен иzвеждането, голям проблем са и отпуските.
Макдирочкова, кокерите са толкова сладки кучета, zащо не ти харесват?  Wink И по наблюденията ми над кокерите на раzни поzнати, съвсем не тичат толкова много. Иzобщо, аz съм много "zа" кокер, само да има кой да го иzвежда когато е студено, когато вали дъжд, сутрин и когато сме на почивка.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 521
кокерите са сладури докато са млади. Като застареят и стават адски заядливи и сприхави. По мой скромен опит Mr. Green.

Vjara, - http://www.yopi.de/rev/285297 . Тук е описано всичко много подробно. Въпреки, че майката, която е писала не е много доволна аз намирам играта за много забавна, а и на дребното му харесва. И не е особено шумна Rolling Eyes .
Общо взето патетата се подреждат, завъртат и трябва да се следи кое къде се е озовало. Кратичка е, и поне моето детет не губи концентрация докато играе(ок. 10-15 мин).

# 63
  • Italia
  • Мнения: 4 492
surfline, кажи какъв е принципа и идеята на тия танцуващи патици. Аz ги гледах и на живо, но така и не раzбрах какво трябва да правят. Иначе много ги рекламират.

За домашните любимци, просто не zнам какво да кажа... Моята от сега ме врънка zа куче и не zнам как ще я удържам като порастне още малко. С котките проблемът е решен, имаме една, която идва в градината ни и си е почти като наша.  Wink  И аz котка не бих вzела вкъщи и много обичам кучета, но не виждам как бих могла да се справя. Освен иzвеждането, голям проблем са и отпуските.
Макдирочкова, кокерите са толкова сладки кучета, zащо не ти харесват?  Wink И по наблюденията ми над кокерите на раzни поzнати, съвсем не тичат толкова много. Иzобщо, аz съм много "zа" кокер, само да има кой да го иzвежда когато е студено, когато вали дъжд, сутрин и когато сме на почивка.  Mr. Green

Харесват ми бе Вер4е,нали съм писала ,4е е възможен вариант, макар 4е идеалното ку4е за мен е голдън ретривър  Wink

Абе, Сърфе,я сподели като коткопритежателка ,понеже дивана ни е нов и мен страШно ме е Шубе да не би едно евентуално бъдеЩо коте да му види сметката,та имам ли повод да се опасявам или има 4алъм да се избегне тоя момент с надирането. newsm78

Хайде спирам с животните,4е инак не знам къде Ще му излезе края,оЩе пове4е ,4е неотдавна Джулия ми заяви и ,4е си ме4таела силно да има истински кон  Shocked

# 64
  • Мнения: 3 521
Има. Купуваш котешко дърво за острене на нокти и го натъркваш с котешка мента(има я по всички магазини във всички държави, където съм била), диванът от своя страна напръскваш със спрей, който котките не харесват(мирише леко на цитрус, не остава петна по никакви материи). Ако гадината все пак реши да се приближи и я мернеш я напръскваш с вода, но обикновено не се налага - не са чак толкова тъпи Wink.

# 65
  • Мнения: 3 367
nashite са предварително изрязани и кукли и тоалети,има едни сетове с по 4 кукли и 120 рокли и др,и книга към тях (замък един дето попва от средата на страницата); малко се мачкат и губят,но за 8 кинта-толкоз

# 66
  • Мнения: 7 605
Ха, Сърфи, играта с патетата и аz съм я набеляzала, добре 4е я спомена  Peace Вяра, виж в майтойс или амаzон, има видео. Всяко пате има раzли4ен символ от долу и трябва да събираШ вси4ки патки с един символ (кръг4е, примерно).

Сърфи, аz бях вzела електрик zа Милена, един малък джобен, направен като лапотоп, с не zнам си колко листовки zа смяна, zа малко пари. Вzех го zа самолета, пиШе 4е е от 3 години, но 4естно каzано zада4ите са ужасни трудни, примерно кое zнаме от коя държава е, някакви такива  Shocked Определено не е zа деца на таzи въzраст  Stop Ето го тоzи, който имаме http://www.amazon.de/noris-Pocket-Sound-Electric-Technik/dp/B000ORTRLC

Миленке, хайде като си вzемете ку4е, Ще поговорим пак след първата студена, мокра zима  Mr. Green

И ние искаме ку4е, ама вси4ките. Условията не са проблем, ние сме в къЩа с (малък) двор и то4но zад къЩата има полета и малка гори4ка, но нас ни притесняват отпуските....какво Ще го правим когато отиваме някъде на по4ивка?  Thinking Хубавото е, 4е по4ти вси4ки съседи имат ку4ета, та като порастне мога да я праЩам при тях да йм раzхожда животните  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 521
През отпуските в пансион Wink. Или бухвате хотел с разрешение за животни.

Татянка, тоя електрик е много професионален, бе!
Аз за този мислех - http://www.kidoh.de/index.html?b=996692&wea=1086097  Въпреки, че си е мое не ми е чак толкова умно чавето Laughing

# 68
  • Мнения: 7 605
ЗаЩо "въпреки" бе Сърфи?  Mr. Green
Някоя мама от от4етната беШе вzела 1вия електрик, ако искаШ да питам?

# 69
  • Мнения: 3 521
ЗаЩо "въпреки" бе Сърфи?  Mr. Green
Някоя мама от от4етната беШе вzела 1вия електрик, ако искаШ да питам?

Ми...аз го поръчах вече. След 2-3 реботни дни ще мога да кажа поне как изглежда. Пълни отзиви на 25ти Mr. Green.

# 70
  • Мнения: 1 169
Аз ще се включа с моя "скромен" опит с кучетата. Ние имаме Немска Овчарка (родителите ми ни я изпратиха от БГ) и йорки+чиуауа микс. Такова комбо никой няма Crazy У нас е весело.
Мами, аз обожавам животни, нооо ако искате чисти къщи (аз съм фрик на тая тема) вземете мъник. Голямото куче изисква мнооого повече от малкото. Нашият НОК стои навън 90% от времето, но въпреки това къщата мие в косми. Децата като играят ги внасят от двора. Вярно, НОК, Голден, Лаб са по- умни  и като остаряват стават още по- кротки, но трябва да си сигурен, че имаш време за много разходки и много грижи.
Да не говорим за първите 3 месеца (ако си апартамент) е чудо, докато свикнат да ходят навън. Ние имаме голям двор, за това си позволих да взема голямо куче.

# 71
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
И ние почваме да купуваме подаръците, че много ни се събира, в края на ноември дребо има рожден ден, а няма и месец след това идва Коледа. И като капак ще трябва да купим подаръци и от лелята и бабата, че идват малко преди рождения ден. Вече купих скутера или тротинетка на български.
Другото желание е за  бейбе Анабел. Ето това тук  http://www.v2004-music-festival.co.uk/baby-annabell-doll-v4/
Но в голяма чуденка сме за коледния подарък.
Момичета, някоя от вас да е купувала този часовник http://www.mothercare.com/gp/product/B001EVFTZU . Търся и отзиви за това пиано http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?st … p;catalogId=11051
И може ли малко инфо за тези игри дето пущате на немски, доста съм го позабравила и не мога да се ориентирам как да ги търся на английски.

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 00:48 от Doret

# 72
  • Мнения: 4 399
surfline и Татяна, благодаря за разясненията за играта с патките! Ще изгледам видеото и ще помисля. Утре мисля да намина и покрай нашия Мюлер, да видим с какво ще ме изненадат там. Wink

Дорет, кажи за кои игри тоЧно искаш информация. А за куклата направо ти завидях. Я кажете откога момиЧетата запоЧват да играят с 'женски' играЧки. Моята дъщеря оЧевидно все още е полово неопределена и не проявява никакъв интерес към кукли. Най-много да натупа някоя. Като изклюЧим готвенето и омокрянето на цялата къща, играе най-веЧе с коли и лего. Отскоро се зпали и да ниже разни мъниста, но не знам дали това е момиЧешка игра. ВеЧе отказвам да купувам коли и пожарни и си меЧтая да запоЧне малко да се интересува от кукли, Че и аз по-лесно да купувам подаръци.  Rolling Eyes


 jumpuu За купуваЧите на трамполини, ето един линк, колко опасни могат да бъдат тия играЧки и какви мерки за сигурност можете да вземете:
http://www.kinderleben.steiermark.at/cms/beitrag/10478094/8709000/

На мен ми се изправи косата като проЧетох статията и  май ми се изпари желанието да купувам трамполин...  jumpuu 

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 02:30 от Vjara

# 73
  • Мнения: 3 880
Леа има един електроник на Jumbo (от 4г) обаче изобщо не се впечатли, направи 3-4 листа и така си стои сега нов по рафтовете Sad А като си спомня аз как си мечтаех навремето за такава игра с жици. Може би е крайно време да спра да й купувам неща, за които аз съм си мечтаела Laughing

Вяра, моята май около третата година се ориентира по женски Simple Smile Тогава си беше поръчала от дядо Коледа количка с кукла (повечето заради бутането, де, не заради куклата), а някой за рожденния й ден й подари и една Барби с красива рокля и дълга коса и тогава се усети Simple Smile. Към четвъртия рожден ден обаче започна да прекалява с женственото, а сега направо вече не се търпи ooooh! Като изключим розовия апарат, иска само някакви барбита, каляски, дворци и ей такива глупости, а за обувки на токчета от кога е ревнала няма да казвам Simple Smile. Може и на твоята да й дойде музата скоро. Simple Smile
Гледам в каталога на премиите на Шел има едни колички с дистанционно, имаме там още известно количество точки и ще взема да й поръчам покрай всичките женски желания и една такава кола, малко за цвят Laughing

# 74
  • Мнения: 1 132
Tatjana, тая кухня по-модерна от моята.  Mr. Green Че и чешмата вода пуска. Определено тя ще е единия подарък.
Чудя се още за дъска, но бях избрала една, на която от едната страна се пише с тебишир, на другата със щифт и се трие с гъбка. Сега ме зарибихте с тази на Икея.  Thinking Драскането по стените не ме притеснява-отдавна е надраскано, а и имам една вълшебна гъба от ДМ, дето трие всичко.  Laughing
Vjara, мерси за линка за мивката.
За трамплините- като си представя само, че я оставям да скача сама понякога.  ooooh! Слава богу до сега не се е контузила.

Общи условия

Активация на акаунт