Подаръци ще има за всички от сърце...

  • 20 608
  • 228
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 390
Мацки
ама я пуснете един линк с тая ферма на ПМ .... всички за нея говорите ... а аз пак не съм в час на какво му викате ферма  Crazy Grinning

# 226
# 227
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Фермата на ПМ е много хубава, но от моят поглед изобщо не е подходяща за дете около 3г. 
Не само според теб, но и според производителите  Mr. Green на кутиите им пише 4+

# 228
  • Мнения: 3 880
Bibа, за станче като старите и аз търсех - нали имаш предвид тези, които се повдигат първо нечетните, после четните нишки? До момента не съм намерила нито в БГ, нито тук.
Бих била благодарна, ако споделиш и малко отзиви за фотоапарата?
Потрай още малко за апарата, още 3 пъти ще спим и тогава ще го подаряваме Laughing
Аз обаче още като го купих го изпробвах набързо и даже бях пуснала снимки, не знам дали успя да ги видиш. Ами от към качество на снимките- гола вода ooooh! представяй си снимки от телефон с 0,3 мегапикселова камера. Надявам се обаче въпреки това да има веселба с него, иначе за Великден ще му сменя собственика с помоща на ибей Wink.

Да, за това станче говоря, много удобно беше това отваряне на нишките, ако го откриеш някъде викай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт