Подаръци ще има за всички от сърце...

  • 20 624
  • 228
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 178

Да доуто4ня 4е не са писали да не се подарява ниЩо друго  Wink Целта е таzи игра4ка да е интересна, като zнаят 4е я имат само определено време  Thinking
Аз се замислих над това, но не мога да се сетя за играчка, която всяка година да е интересна за едно и също дете newsm78
На тази възраст (под 7-8 години) интересите и възможностите на децата се променят много за една година. Две поредни Коледи може и да мине номера, но най-късно на третата играчката вече ще е "бебешка". Или моята фантазия нещо не работи вече, в този късен час Simple Smile

аz също не се сещам zа такава универсална играчка, а  и идеята  да вzемеш на детето новата играчка точно когато му е най_интересна ми се струва малко "садистична".

# 181
  • Мнения: 2 567
Анет, подкрепям изказването за броя подаръци Peace Това, за съжаление не важи когато сме в БГ за Коледа, там един друг се надпреварват кой повече ще подари Simple Smile
Бихте ли препоръчали детска кухня! Биба, Леа имаше по спомен май Thinking

# 182
  • Мнения: 4 399
Шоши, аз не мисля Че има голямо знаЧение каква ще е кухнята. Може би най-важното е да е стабилна за да не падне върху детето. Гледай също вратиЧките  да се отварят и затварят лесно. В момента в Тоys'r'Us има много хубави намалени кухни.
Нашата конкретно е ето такава:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130267853528

Доволна съм, стабилна е, имаше доста аксесоари и най-веЧе има много място за прибиране на глупости всякакви, без самата тя да заема много място.

Котарана, не се самообвинявай за спестовността на детето, може би е само период, който скоро ще отмине. Можеш да го заведеш също и на някаква шпил група или клуб и да наблюдаваш към какво проявява интерес. Аз като гледам момЧетата на неговата възраст са много запалени по лего, по разни неща с релси, влакове. Според мен за момЧетата работилниците с инструменти са горе-долу това което за момиЧетата са кухните.  Wink Това са само няколко идеи, инаЧе не знам, може и да си ги имате тия неща.

# 183
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Моми4ета,аз видях кухнята на Тефал,която бяхте препоръ4али в нета за 111 еври и ми се видя малко солена.  #Crazy В магазини оЩе не съм търсила,но едва ли Ще е много по-евтина. И по ваШите географски Ширини ли е толкова ? Аз тъкмо се бях навила да я взема за двете девойки+едни ролер блейдс за голямата,понеже тя си ги поръ4а ама ако е такава работата май Ще се замисля. Thinking

# 184
  • Мнения: 1 132
mcdirock ,  в Холандия е 120 евро, но сега са на прИмоция и са ''само'' 99 евро.

# 185
  • Мнения: 4 399
МакдироЧка, тук в Тойс ар ъс мисля Че е 90? в момента (не съм абсолютно сигурна, но е беше много намалена). Тя има доста електроуреди май, или поне така е на картинките и ако сметнеш за всяка джаджа по около 10 ?, не е толкова скъпа.

# 186
  • Мнения: 7 605
Миленке, да, толкова е. Скоро я бях мярнала zа 80?, но в магаzин, не в интернет.... Вяра е права, има миксер, електри4еска кана и тостер които са ина4е по 10?, има и 4инии и 4аШи, прибори, тенджери и 4ерпаци и малко хр. продукти. На по късен етап вzехме от Тойс Ар Ас един комплект хранителни продукти zа 15? и едни плодове и zелен4уци zа 10?, които се режат  Grinning Като идея, можеШ да направиШ един коледен календар с такива хранителни продукти, та секи ден Ще полу4ат по един zелен4ук или пържола и Ще са оборудвани zа Коледа  Mr. Green

Та ШоШи, ние имаме таzи http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … amp;mc=zanox_prod  и ти я препоръ4вам, много е стабилна и е достатъ4но голяма zа двете кукли  Peace В Рофу Киндерланд, ако имате при вас, в момента е 80?, което си е супер оферта  Peace

Впро4ем подаръци......това дете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239691.0  се нуждае спеШно от средства zа да постъпи в болница в Германия. В БГ не могат да раzберат zаЩо се влоШава и zа това...го иzписали  ooooh!  Вярвам 4е тук има мнго хора с добри сърца  Hug

# 187
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мерсаж,мацки.  Hug Зна4и толкова е. А трябват ли батерии за вси4ките тия електроуреди ? .... Ще си помисля. newsm78

# 188
  • Мнения: 2 567
Благодаря и от мен за препоръките. Голямата Тефал наистина е оптимална за 2 бр. често експлоатиращи я деца, но пък не знам, дали няма да нагъчкам много стаята им. Само не разбрах, с вода ли е наистина?  newsm78  Ein besonderes Detail dieser Küche ist das herausnehmbare Spülbecken mit Wasserhahn. Dies ist durch einen geschlossenen Kreislauf voll funktionsfähig. Da macht das Abwaschen erst richtig Spaß.Shocked Иначе да, Вяра, само да е стабилна май ме интересува, че дребното е в яка катераческа фаза и усещам как ще я покорява  Grinning Батерии пише, че трябват 2 бр LR6 допълнително да се купят.

# 189
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Благодаря и от мен за препоръките. Голямата Тефал наистина е оптимална за 2 бр. често експлоатиращи я деца, но пък не знам, дали няма да нагъчкам много стаята им. Само не разбрах, с вода ли е наистина?  newsm78  Ein besonderes Detail dieser Küche ist das herausnehmbare Spülbecken mit Wasserhahn. Dies ist durch einen geschlossenen Kreislauf voll funktionsfähig. Da macht das Abwaschen erst richtig Spaß.Shocked Иначе да, Вяра, само да е стабилна май ме интересува, че дребното е в яка катераческа фаза и усещам как ще я покорява   Grinning Батерии пише, че трябват 2 бр LR6 допълнително да се купят.

Хе хе,ШоШи и при мен ситуацията е иденти4на. Peace

# 190
  • Мнения: 7 605
Аха, само 2 батерии са нужни zа пе4ката, единият котлон прави zвуци на пържене коато се слага тиган или тенджера от горе му. Уредите са механи4ни  Peace

ШоШи, мда, можете да слагате вода в мивката, има един марку4 който отива до кран4ето, което е като помпа, т.е. натискаШ ли кран4ето, то иzпомпва водата и я пуска пак (как обясних само  ooooh! ). Оба4е марку4ът поне при нас 4есто пада и zа това оЩе не сме сложили вода. Правя ли го веднъж, край  Laughing

# 191
  • Мнения: 6 390
http://www.toysrus.de/
аз да кажа че тук пък има оферта за 140см трамплини с мрежа 80еур

# 192
  • Мнения: 2 567
Правя ли го веднъж, край  Laughing
Хаха, това и остава Mr. Green
Взехме на Miele последно  Peace

# 193
  • Мнения: 3 880
Шоши, нашата кухня е по-малкия вариант на Тефал, ето тази
Има хладилник, печка, мивка, котлони (единият със звуци) и рафтчета. Върши работа Wink

# 194
  • Spain
  • Мнения: 3 750
моми4ета ами аз искам да използвам да питам за идеи за подаръци  за 8 и за 9 годишни мом4ета (не са братя да уто4ня). имам предвид неща не скъпи пък полезни, 4е ме 4акат подаръци за доста деца и по4ти съм ги измислила , но за тези " господа" нищо не мога да измисля . така да се каже нещо символи4но .

а аз тази  година си намерих един магазин в които цените са по нормални , има и скъпи игра4ки и по евтини и съм решила да има разнообразие . няма да купувам 2-3 а ще купя 6-7 да се радва детето . каква е разликата да и купя например перялня и каса (защото това ве4е си поиска )за по 30 евро , като ги има за по 10-12 ( по стари модели  Simple Smile Simple Smile ) .сега преговарям с нея за един бюст за при4ески - тя си харесала  на новата БАрби, а мен по йовтино ми излиза този на БАрби принцесата на животните  ...та така ... изобилие да има Simple Smile   

Общи условия

Активация на акаунт