БЯЛА ЗИМА СЕ ЗАДАВА И КЪСМЕТЧЕТАТА РАЗДАВА!!!/27.10-02.11.2008

  • 28 498
  • 909
  •   1
Отговори
# 885
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Честит рожден ден на малката сладкишка на Киара   bigdance2 Весело и безгрижно детство!
Ком, и на теб да ти е жива и здрава сестричката   bouquet

И аз се разболявам мацки  Tired

# 886
  • Мнения: 674
Здравейте  Hug

Честит рожден ден на дъщеричката на КИАРА и на сестричката на Ком  bouquet  bigdance2  bigdance2  bigdance2 Да са ви живи и здрави умни и красиви  bouquet  bouquet  bouquet

# 887
  • Мнения: 1 208
Здравейте милички  bouquet
Ама колко нещо сте изписали от вчера-честито на рожденниците   bouquet
на мен ми е толкова мъчно- другия месец искам да почвам работа и ще оставам малката да я гледа майка ми ,която не живее в Бургас.Постоянно ми се  newsm45.Но трябва да поработя малко за да ми се актуализира заплата и ще си я взема.Ама дотогава ще ми е много мъчно.За 9м. не съм се отделяла и за 5 мин. от нея.А сега цели 4 м. ще я виждам само уикендите. Cry

# 888
  • Мнения: 674
Ей Дидикар недей миличка Sad  Всяко зло за добро Wink  Гадно е наистина но ти си силна и ще успееш Hug

# 889
  • Мнения: 3 372
Къде сте всички Хайде на неделен купон

# 890
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Пис, твърде високи за първата част от цикъла температури могат да са симптом за проблем със щитовидната жлеза; също така може да показват проблем с естрадиола /както беше при мен/. По естрадиола може да се съди косвено за качеството на яйцеклетката. Обикновено естрадиолът трябва да достигне своя пик и съответно БТ да падне  около 2 дни преди овулацията и съответно да "отключи" покачването на ЛХ, за да настъпи овулация. Не знам дали изобщо разбра нещо от обърканите ми обяснения, говоря по памет, защото всичките ми записки от това, което сме коментирали през годините, са останали в другия ми компютър Embarassed Общо взето, когато се анализира една графика, може да се предположат проблеми с кисти, некачествени фоликули и т.н., но това става при коментиране на индивидуалната графика, така общо може да е подвеждащо. И казвам, че могат да се предполагат някои неща, защото се доказват само от лекар. Никога няма да забравя как на едно момиче тук всички, които и коментирахме графиката /вкл. и момичетата, които знаеха всичко за БТ/, и казахме, че вероятно образува киста и няма ову, и т.н., а тя просто се оказа бременна същия цикъл Embarassed
За фоликуметрията не знам какво да ти кажа newsm78 - по принцип фоликулът нараства с около 1,5-2 мм/ден и се спуква при размер 18-22мм. Много странно ми се струва, докторът по течността ли определи, че овуто е минало или по това, че не вижда фоликул Thinking
Ей, Дидка, много кофти Sad Но пък, както казва Аудулинка всяко зло за добро Hug
Миленке, кво фиркаш, че много му е отровен цветът, да не ни изтровиш тука Mr. Green
Ех, попадна ми днес една седмична тема отпреди почти две години и ми стана едно такова хубаво и носталгично Blush

# 891
  • Мнения: 3 372
Миленке, кво фиркаш, че много му е отровен цветът, да не ни изтровиш тука Mr. Green
Хелуинско светло пиво Whistling и пея   superuu

# 892
  • Мнения: 390
Goldie, моят естрадиол е висок - над нормата. би ли могло това да се разбере от стойностите? а високият естроген какво показва за качеството на яйцеклетката? но иначе си имам двуфазност. относно спукания фоликул - на втория преглед не можа да се види заради черво, застанало пред яйчника. след два дни вече не се видя - не сме гледали течността с вагинален ехограф. док каза, че явно се е спукал при по-малки размери.
ама кво да го мисля вече - сега пак наново ще следя...

# 893
  • Видин
  • Мнения: 961
Ко прайте,бе? Hug
Пийвате ли!Наздраве и от мен, да се разпиша за последно в старата тема. Party
Голд, носталгията и мен ме гони... Crazy

Лека и мека

# 894
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте момичета!   bouquet

Следя ви от много време, както сигурно сте ме забелязали на "балкона".
НЕ чакам утре! БТ е 36.80-36.90... задържа се така вече 7 дни от 26 дневен цикъл след овулация. Имам купен тест, който отлежава 3 месеца. Страх ме е да го използвам още. Сериозно опитваме от 4 месеца. Последния тест го направих в деня, в който се появи лелката и от тогава ме е страх да пробвам тестове. Това е 1 ви месец, в който меря БТ.

П.П. Аз съм на червено винце... домашно... половин чашка....наздраве!



# 895
  • Мнения: 3 372
mihaella77, Добре дошла Hug Дано не дочакаш Peace Ще ти стискаме палци Hug
Жаки, лека Hug

# 896
  • София
  • Мнения: 2 245
mihaella77, Добре дошла Hug Дано не дочакаш Peace Ще ти стискаме палци Hug
Жаки, лека Hug

Благодаря, Миленче! Да ти се връща!  Hug

# 897
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Михаела, добре дошла Hug Аз нещо не разбрах Embarassed Нечакаш утре, а БТ ти е висока от 7 дни ли newsm78 През целия цикъл ли мери, дай да хвърлим по едно око Wink
Пис, не искам да те заблудя или объркам, защото все пак не съм лекар, а просто споделям това, което съм научила от четенето тук и ровичкането из разни материали Embarassed По принцип естрадиолът се смята за студен хормон, т.е. колкото е по-висок, толкова БТ е по-ниска Rolling Eyes При теб, обаче, стойностите на БТ са си съвсем нормални за първите дни от цикъла, не ми изглеждат ниски Thinking Все пак ще ти следя графиката да видим как ще се движи нататък БТ, че ми стана интересно Blush Питай лекаря си следващия път и сподели, моля ти, какво е казал; наистина ме заинтригува Blush Нещо не ми се връзва овулация при фоликул 9мм, пък и пикът на естрогените преди ову обикновено е, когато фоликулът достигне 18мм, обърках се съвсем Embarassed Rolling Eyes
Жаки, много ми е мъчно за отминалото време Sad Искрено се надявам сега като се застуди и като приключим тоя исторически ремонт, да имам време да влизам в чата и да си бърборим като едно време, ако ме пуснете, де Twisted Evil Mr. Green

# 898
  • Мнения: 390
Goldie, ще питам док за тази обратна зависимост м/у естрадиола и БТ. моят беше над нормата в трети ден от цикъла. според написаното от теб следва да е бил още по-висок по време на ову, което е около 13-14 ден. за фоликула 9мм не си разбрала - не че ову е било тогава, но после не можахме да го видим и на третия път вече нямаше фоликул. значи бързо е нарастнал и се е пукнал или е станало при по-малки размели. ако естрогена помага за това, може и да е нормално при моите завишени нива.
дали не трябва пак да пусна естроген сега?

# 899
  • София
  • Мнения: 2 245
Ох, Голди, от това ме беше страх... графиката ми е много непълна. Мерих БТ орално, но се оказа, че много рано съм вадила термометъра. В началото имах Т на нежива Laughing. После има + на Т, но тогава се наложи да замина за Европа-та, където нямах възможност да меря БТ, а и секс нямаше. Така, че графиката ми е доста зле. Обикновено имам доста изявено ПМС, а сега го няма и затова смея да предполагам нещо.... ето графиката:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт