БЯЛА ЗИМА СЕ ЗАДАВА И КЪСМЕТЧЕТАТА РАЗДАВА!!!/27.10-02.11.2008

  • 28 475
  • 909
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 3 372
Не ти се отваря графиката

# 901
  • Мнения: 36
mihaella77 я го провери този линк, че аз от графики нищо не разбирам, но видя ли нечия веднага я разглеждам с образователна цел, но на твоят линк като кликна и моята собствена графика ми се отваря.
Аз съм на биричка,
наздраве и успех.

# 902
  • София
  • Мнения: 2 245
Хммм, как така...  Crazy направих я видима... newsm78
моля за помощ  Confused аз продължавам на вино.. Wink и като кликна на линка виждам всичко...но явно за "външни" потребители не е така

Аз също разглеждам всички чужди графика....много са интересни  Sunglasses

# 903
  • Мнения: 390
не става. дай си ника в зачатие да те търсим

# 904
  • София
  • Мнения: 2 245
jaba32  Heart Eyes Mr. Green

има ли резултат? newsm78

# 905
  • Мнения: 390
имаш една бележка, че е мерена преди ставане. как мериш по принцип? колко си държала преди, че казваш, че е неправлино? за орално мерене са о.к. първите ти стойности.

# 906
  • Мнения: 3 372
jaba32  Heart Eyes Mr. Green

има ли резултат? newsm78
Не си мерила в най-важните дни, калпазанка Crazy Сега не може да се определи кога е било Овуто Naughty Дано не се налага да се явяваш на поправителен по Графики Praynig Hug

# 907
  • София
  • Мнения: 2 245
имаш една бележка, че е мерена преди ставане. как мериш по принцип? колко си държала преди, че казваш, че е неправлино? за орално мерене са о.к. първите ти стойности.

Пис, не са мерени правилно, защото не са по едно и също време. А Т са различни, защото преди това го вадех след сигнала и се получаваха Т от сорта на 36,1 или 36,2. След по-дълго задъражане имаше Т - 36,70

Ох.. Кралице... де да можех да меря и тогава....аз съм с много стриктно ову....било е тогава... знам го от 4 месеца проследяване с вагинален ехограф,  но бяхме на път и за 5 дни минахме 4800 км... и аз не знам кога съм спала и кога не съм...но снимки "1 път" станаха!  Laughing

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 00:37 от mihaella77

# 908
  • Мнения: 390
и аз бях с ниски стойности като теб. после почнах да държа 5 минути след сигнала и разликата беше само с 0,10. правих си експеримент и веднага след първотомерене мерех пак по стария начин - с малко държане. е, вече почнах анално, че ми писна от тези ниски Т и само нагоре-надолу. искам вече и аз да видя ВИСОКИ СТОЙНОСТИ във втората фаза

# 909
  • София
  • Мнения: 2 245
и аз бях с ниски стойности като теб. после почнах да държа 5 минути след сигнала и разликата беше само с 0,10. правих си експеримент и веднага след първотомерене мерех пак по стария начин - с малко държане. е, вече почнах анално, че ми писна от тези ниски Т и само нагоре-надолу. искам вече и аз да видя ВИСОКИ СТОЙНОСТИ във втората фаза

При мен разликите след по-дълго задържане на термометъра бяха доста големи - 0.5. Отначалото си мислех, че нямам на какво да сенадявам въпреки, че имам много-кратно доказана овулация с ултразвук.

Общи условия

Активация на акаунт