Как казахте на мъжа до вас че ще бъде татко ?

  • 5 283
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 490
не съм му казвала. тикнах му теста още докато беше сънен Grinning

# 76
  • Мнения: 4 621
Аз му казах по телефона и до днес съжалявам за това защото не успях да му видя изражението.
И аз така Peace

# 77
  • Мнения: 654
Беше на турне във Франция, обадих му се по телефона- какво правиш, хайде звънни ми по- късно.. Като се обади вечерта вика, ти си бременна ,нали Laughing? Не е най- оригиналният начин, но ми стопля сърцето като се сетя.
Една позната беше си сложила теста за бременност под мишница и голям смях паднал..

# 78
  • Мнения: 1 522
Бяхме на почивка в Турция/и трябваше да ми дойде точно там големи молби ударих да не ми се провали почивката./Та отиваме в една банка да сменяме пари и ми прилоша,усетих се аз и от банката хоп в аптеката.Купих теста и към хотела,право в банята а милото на терасата пуши и чака Mr. Green
Излизам аз с теста и той "Кво става?"и пристъпя от крак на крак.Аз нахилена като залка взимам листовката и се правя на неразбираща/указания на английски-няма!!Само турски,добре че съм наясно кво се прави.
И казвам"Абе турски не разбирам ама  чертите са две EFP Mr. Green Mr. Green    bouquetтой Shocked Thinking"Абе на тия може ли да им се вярва,тва като наште в БГ ли са"ама вече се е запътил към мен и прегръща силно.

Беше първата ни почивка като семейство и ще я запомним Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 141
Тъй като работехме по въпроса, когато излязох от банята, той ме чакаше с въпросително изражение на лицето и аз му показах двете чертички. Бяхме много щастливи  Simple Smile

На теб поздравления и лека бременност   bouquet

# 80
Ами аз разбрах вчера сутринта.Събудих се и реших първо да си направя тест,защото  вече 3 дена ми закъснява цикъла. Теста беше +. Аз направо се побърках от радост.Идеше ми направо да изкрещя в банята.Цялата треперех от вълнение.Обаче след като дойдох на себе си започнах да мисля как да изненадам половинката.Мислих, мислих и накрая поставих теста на огледалото в банята със залепена бележка до него, в която написах-"Честито,ще ставаш татко :
След тава отидох и го събудих за работа.Той естествено стана и къде мислите отиде - в банята.Аз направо спрях да дишам.В един момент чувам как вика като луд,излезе от банята и като се почнаха едни прегръдки, едни целувки, едни сълзи от радост.Не мога да го опиша с думи.Беше най - щастливия ни момент откакто сме  заедно - вече 6 години.
 

# 81
  • Мнения: 751
JULI82 направо настръхнах докато четях поста ти.Страхотно си измислила как да поднесеш изненадата.Честито и лека бременост. Hug
При мен имаше закъснение на цикъла и решихме да отидем на гинеколог,и както ме преглежда доктора и вика:Честито,ще ставаш мама.Аз излизам от кабинета,а той милия седи и чака.Като му видях чакащото изражение на лицето и му се хвърлих на врата и викам че ще си имаме бебе.Много беше щастлив.

# 82
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Аз купих най-малките и сладки бебешки обувчици и биберон, и му ги опаковах в кутийка. Казах му, че имам изненада за него, подадох му кутийката и гледай мъжки мозък как сгрява... #Shocked Погледна ме с най-изумения си поглед и ми се стори цяла вечност, докато нервния импулс закара сладките обувки до мозъчните му клетки... Joy Естествено последва луда радост, но и изказа съжаление, че е станало така бързо... той се бил надявал, че ще отнеме поне 4-5 месеца, през които ще правим много луд секс... Мъже!!!

# 83
  • Мнения: 52
Когато си направих теста дори нямах закъснение, но имах предчуствие, че този месец нещата са станали. И тъй като исках да го изненадам, сложих теста заедно с упътването в един пощенски плик в лап топа. Вечерта той беше на работа и беше взел компютъра със себе си, а аз едвам чаках да ми се обади, че е намерил "находката". Не мина много време след като го изпратих на работа и той ми се обажда с думите "Ти затова ли толкова настояваше да си взема лап топа"? Беше много вълнуващо, макар че не можах да видя изражението му.

# 84
  • Мнения: 1 208
Аз разбрах предидва дни.Когато таткото се върна от работа дъщеричката ни,която няма и 9 м. му подадее теста с едната ръка а с другата бележка,че мама й казала,че ще става кака  Laughing

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ами аз го събудих в 5 сутринта .Сочех теста и питах :"Я виж тук две чертички ли са или  ми се привижда?"Той подскочи да види , защото бяхме чакали  над две години този момент .Така и не заспа повече за този ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт