Влияе ли?

  • 9 299
  • 202
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 013
"Нормалните човешки отношения" с еднакво съдържание ли са при различни обстоятелства и ситуации? Аз, примерно, си връзвам връзките на обувките и не очаквам някой друг да го прави вместо мен. Към края на бременността обаче  ми беше трудно да се навеждам и мъжът ми помагаше. Ако на една жена й е трудно да си завърже обувките, да се обръсне или там каквото и да е докато е бременна за мен си е съвсем "нормално човешко отношение" мъжът й да и помогне. Съвсем отделен е въпросът, че клизмата и бръсненето далеч не са задължителни подготвителни за раждането процедури, де.


Подкрепям!!!! newsm10  coolcool

# 136
  • Мнения: 805
Аз говоря за неща, които намирам за лични при всякакви обстоятелства.
Връзването на обувките няма нищо общо с човешките отношения - което всъщност се опитвам да кажа - и клизмата не влиза според мен. Не виждам нищо за споделяне при нея.
Но в крайна сметка какво споделят различните хора в различните си семейства в повечето случаи са различни неща. Аз просто написах кое е за мен неприемливо. И няма смисъл от по-нататъшни коментари, защото те едва ли ще променят мнението ми.
  bouquet

# 137
  • Мнения: 666
" Съвсем отделен е въпросът, че клизмата и бръсненето далеч не са задължителни подготвителни за раждането процедури, де.

Именно, при нас такова чудо като клизма не се прилага при родилките.  Peace За мен всички отношения, в които мъжът и жената се подкрепят и са един до друг за да си помагат, спадат към съвсем нормалните. За някои не е нормално да са заедно на раждането, за други като нас това е магически момент, който никога няма да забравим и ни обедини повече от всякога  Heart Eyes

# 138
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 938
И аз не виждам нищо за споделяне при клизмата. Виждам обаче, че една бременна жена може да има нужда от помощ да си завърже обувките, да се обръсне, да си направи клизма. Да помогнеш на някой от семейството си за мен си е съвсем нормално човешко отношение.

Раждането, раждането е съвсем друго нещо за мен и съпруга ми, нямащо нищо общо с клизми, с бръснене, нито изпускане на газове...

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз мисля , че таткото сам трябва да реши  Peace
Моя за сега иска и аз нямам нищо против.Нямам и подобни притеснения, защото сме заедно и за добро и за лошо все пак.

# 140
  • Мнения: 826
Ще оставя на таткото да реши. Мисля си все повече за раждане във вода, а там е добре мъжа ти да те подържа през мишниците. Няма да е между краката ми, но ако водното раждане е възможно и се вредя и по време на раждането водата примерно се оцвети, сто на сто Моичкия ще припадне иззад мен Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 141
  • Мнения: 2 013
Гледах такова клипче със раждане във вода и наистина по едно време,цялата вана "почервеня".Не е гледка за всеки  Sick Но пък не винаги има чак толкова кръв,индивидуално е! Peace

# 142
  • Мнения: 86
не мисля че може да повлияе,но пък честно казано ми е много странна тази нова мода-таткото да присъства на раждането #CrazyКакви жени станахме-преди са раждали по 5-6 деца сами по полетата,а сега едвам се навием за едно и трябва някой да ни държи ръката докато раждаме.Е това е моето мнение,но мисля че жената трябва да е по силна и смела!В крайна сметка за това ние сме създадени да дарим живот!

# 143
  • София
  • Мнения: 44 135
Гледах такова клипче със раждане във вода и наистина по едно време,цялата вана "почервеня".Не е гледка за всеки  Sick Но пък не винаги има чак толкова кръв,индивидуално е! Peace

то във вода и малко кръв изглежда доста червено Simple Smile))

# 144
  • Мнения: 3 034
не мисля че може да повлияе,но пък честно казано ми е много странна тази нова мода-таткото да присъства на раждането #CrazyКакви жени станахме-преди са раждали по 5-6 деца сами по полетата,а сега едвам се навием за едно и трябва някой да ни държи ръката докато раждаме.Е това е моето мнение,но мисля че жената трябва да е по силна и смела!В крайна сметка за това ние сме създадени да дарим живот!

не ми беше хрумвало, че самотните изживявания са еквивалент на сила и смелост  Whistling жената трябва да е жена. съответно мъжът - мъж, а не майска роза. ако ще взимаме пример от патриархалния строй, нищо хубаво няма да произлезе. освен ако не си готова да те изстреля мъжа ти на полето бремнна/небременна, кърмеща/некърмеща и там да копаш, докат ти омекнат колената, а псоле да се върнеш да оправиш животните, да направиш вечерята и да му я сервираш, стоейки права до масата. така още по-силна ще станеш  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 2 013
не мисля че може да повлияе,но пък честно казано ми е много странна тази нова мода-таткото да присъства на раждането #CrazyКакви жени станахме-преди са раждали по 5-6 деца сами по полетата,а сега едвам се навием за едно и трябва някой да ни държи ръката докато раждаме.Е това е моето мнение,но мисля че жената трябва да е по силна и смела!В крайна сметка за това ние сме създадени да дарим живот!

не ми беше хрумвало, че самотните изживявания са еквивалент на сила и смелост  Whistling жената трябва да е жена. съответно мъжът - мъж, а не майска роза. ако ще взимаме пример от патриархалния строй, нищо хубаво няма да произлезе. освен ако не си готова да те изстреля мъжа ти на полето бремнна/небременна, кърмеща/некърмеща и там да копаш, докат ти омекнат колената, а псоле да се върнеш да оправиш животните, да направиш вечерята и да му я сервираш, стоейки права до масата. така още по-силна ще станеш  Mr. Green
Евалла!!!  Joy rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo smile3532Ще се напишкам от смях!!!Кефят ме постовете ти!!!Споделям напълно!!! newsm10

# 146
  • София
  • Мнения: 521
Според мен бащата сам трябва да изяви желание. Ако се чувства готов да сподели с теб раждането на детето ви, то това не би повлияло на сексуалния ви живот после.  Аз исках мъжо да присъства, но той не пожела.

# 147
  • Мнения: 3 034

то смешно, смешно, ама тъжно  Tired все тия препратки към бабите и дай да се върнем сто години назад, та да ни е най-добре  Confused

аз говоря за ситуации като тази на geriing - къде е уважението на мъжа към желанието на жена му? и защо българката е толкова търпеливо същество? западнячката е урсуз - няма уморен, няма чувствителен. и сигурно затова като роди я гледат в очите.

# 148
  • Мнения: 2 660
При нас не повлия. Тъкмо питах мъжа ми защо е така безчувствен и нетравмиран - той каза, че де факто нищо не бил видял.

# 149
  • Мнения: 4 784
mamma2  това, че мъжът ти е готов да споделя с теб един от най-съкровените моменти в живота, го прави мъж. Нали все пак мъжът е силния пол.
Това, че те държи за ръката не те прави слаба, прави него съпричастен, прави двама ви едно цяло. Все пак ако мъжът го нямаше, жената щеше да дари живот на 30 февруари.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт