Влияе ли?

  • 9 298
  • 202
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 013
Напълно ви подкрепям,той моя мъж ги взе на сериозно тия глупости за травмирането.Но както вие казвате не мога да го заставя щом сам не проявява желание.Яд ме е че не иска да ме подкрепи,е кво да направя че не мога да се правя на супермен?! Tired Човешко е да се боиш.Как да му обясня?!
Той все "като ти даржа ръката,какво ще ти помогне това?Ще спре да те боли ли?Нито съм доктор нито нищо,само ще седя там и ще мигам докато ти се мъчиш!!!!
Еххххх,сигурно говоря на китайски?
Абе някой мъже тъпи ли са или се правят че не разбират?  newsm78 Sick

# 151
  • Мнения: 1 949
**Rbaby1**, по-добре е да не го насилваш да бъде с теб. Ако той не го иска и се страхува дори, това е нормално, не го обвинявай и недей да му натякваш колко е страхлив и пр. (сещаш се). Факт е, че повечето мъже се боят да са там в този момент, може и само българите да са така, нямам наблюдения.   33uu
Стискам ти палци, всичко да мине леко, знам колко те е страх (имаше пусната такава тема).   bouquet

# 152
  • Мнения: 2 013
**Rbaby1**, по-добре е да не го насилваш да бъде с теб. Ако той не го иска и се страхува дори, това е нормално, не го обвинявай и недей да му натякваш колко е страхлив и пр. (сещаш се). Факт е, че повечето мъже се боят да са там в този момент, може и само българите да са така, нямам наблюдения.   33uu
Стискам ти палци, всичко да мине леко, знам колко те е страх (имаше пусната такава тема).   bouquet

Да,темата е моя!Хубаво,той се бои,ама аз също се боя!!!Неговия страх да не е повече от моя?!Плюс това нали затова попа в църквата пее "в добро и зло,здраве и болест,....... bishopНали сме едно цяло и трябва да се подкрепяме не само в радостите.Щом чувствам че не мога да се справя без него в такъв момент,е редно да е до мен,а не да ми се оправдава с травми !!!

# 153
  • Мнения: 1 949
**Rbaby1**, по-добре е да не го насилваш да бъде с теб. Ако той не го иска и се страхува дори, това е нормално, не го обвинявай и недей да му натякваш колко е страхлив и пр. (сещаш се). Факт е, че повечето мъже се боят да са там в този момент, може и само българите да са така, нямам наблюдения.   33uu
Стискам ти палци, всичко да мине леко, знам колко те е страх (имаше пусната такава тема).   bouquet

Да,темата е моя!Хубаво,той се бои,ама аз също се боя!!!Неговия страх да не е повече от моя?!Плюс това нали затова попа в църквата пее "в добро и зло,здраве и болест,....... bishopНали сме едно цяло и трябва да се подкрепяме не само в радостите.Щом чувствам че не мога да се справя без него в такъв момент,е редно да е до мен,а не да ми се оправдава с травми !!!

Ти МОЖЕШ да се справиш и ще се справиш. Но ако той не проявява желание, не виждам как натискът от твоя страна би променила това. Той накрая може да реши да бъде с теб заради теб, но не защото го иска и тогава вече има опасност (не казвам, че ще стане със сигурност) това действително да повлияе на бъдещите ви отношения. Аз лично също не би присъствала на чуждо раждане. Случи ми се случайно да видя как седят нещата  и .... хич не е приятно. Всички жени се страхуват преди раждането. Но не изпадай в паника  Peace  Hug

# 154
  • Мнения: 46 535
Тежко е най-близкият ти човек да ти откаже рамо в такъв момент, но избор нямаш, бебето трябва да излезе.
Всичко това е изграждано с години, мъжете знаят, че се пие и припада, когато им се роди дете, с това свръшва тяхната част от работата.
Тъжно, но това е българската действителност.

Леко раждане!

# 155
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 936
Rbaby1, мислила ли си дали някой друг може да е с теб и да те подкрепя в този момент? Майка ти, примерно?

# 156
  • Мнения: 2 013
Боже опази!!!Майка ми е по-голяма паника и от мен,не ми трябва в родилното,само ще ме стресира още повече!!!Ще бъда заета да се карам с нея вместо да раждам,а и не тя ме е довела до там!!!А страхливия ми мъж,който не се държи като такъв!!! newsm43

# 157
  • Мнения: 1 949
Боже опази!!!Майка ми е по-голяма паника и от мен,не ми трябва в родилното,само ще ме стресира още повече!!!Ще бъда заета да се карам с нея вместо да раждам,а и не тя ме е довела до там!!!А страхливия ми мъж,който не се държи като такъв!!! newsm43


Laughing Щом и той е страхлив, за какво ти е. Шегувам се.  Wink Отпусни се, ще видиш, че всичко ще е наред.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
**Rbaby1** моите уважения.... но не може да му се сърдиш на човека  Peace ами представи си, ако му е по-лабилна психиката и нещо вземе да му стане... ако имаш някакви усложнения (недай си Боже).. като го е страх не го насилвай и не му се сърди  Peace
После ако съжаляваш цял живот че си го накарала да дойде с теб....  Hug недей така   bouquet

# 159
  • Мнения: 46 535
**Rbaby1** моите уважения.... но не може да му се сърдиш на човека  Peace ами представи си, ако му е по-лабилна психиката и нещо вземе да му стане... ако имаш някакви усложнения (недай си Боже).. като го е страх не го насилвай и не му се сърди  Peace
После ако съжаляваш цял живот че си го накарала да дойде с теб....  Hug недей така   bouquet

И моята психика е лабилна. Нейната също може да е такава.
Смяташ ли, че мъжете ни са взели това предвид, когато са пожелали дете и са го направили Thinking

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Еми то тогава.. никой не трябва да ражда... незнам какво да кажа  Rolling Eyes Peace

# 161
  • Мнения: 1 949
**Rbaby1** моите уважения.... но не може да му се сърдиш на човека  Peace ами представи си, ако му е по-лабилна психиката и нещо вземе да му стане... ако имаш някакви усложнения (недай си Боже).. като го е страх не го насилвай и не му се сърди  Peace
После ако съжаляваш цял живот че си го накарала да дойде с теб....  Hug недей така   bouquet



И моята психика е лабилна. Нейната също може да е такава.
Смяташ ли, че мъжете ни са взели това предвид, когато са пожелали дете и са го направили Thinking



Едва ли мъжете са пожелали сами дете и сами са го направили? А и какво сега, да си раждат сами мъжете ли, като са такива проклетници, които правят деца на жените си с лабилна психика? Ей така, за наказание  hahaha

# 162
  • Мнения: 2 013
Да ми тежи на съвеста ако лудне ли имаш пред вид?Ами то и за мен се отнася същото!На мен ако не ми понесе и лудна?! Thinking То е така защото има хора които се държат така сякаш мъжете са слабия пол.Моя все се бие в гърдите че ходел на работа,изкарвал пари!!!Е и,това да не е подвиг,и жените ходят и изкарват пари,че и раждат и деца гледат и т.н.А на тях възможностите им до там стигат,до ходенето на работа.Щом има хора които оправдават "шубето" на мъжа в такъв важен момент,то е ясно защо не стигаме американците!!!

# 163
  • Мнения: 46 535
Едва ли мъжете са пожелали сами дете и сами са го направили? ...

Именно. Решението се взима от двамата и е редно след това да си дават опора, щом са се нагърбили с тази задача. А не да се скриеш в ъгъла и да оставиш другия сам да се оправя.

Еми то тогава.. никой не трябва да ражда... незнам какво да кажа  Rolling Eyes Peace

Всеки си преценява дали ще се справи, аз съм се стегнала и съм казала, че ще създам живот, очаквам същото и от другата страна.

# 164
  • Мнения: 1 949
Ами добре, **Rbaby1**, тогава вземи му спретни един скандал, кажи му колко ти е гадно, че имаш страхлив мъж, обясни му, че ТРЯБВА да седи до теб и точка. Хич не се съобразявай с неговото мнение, а това, че той ще изпитва ужас от факта, че е там, докато жена му ражда и не може да облекчи болката й - голям прас. Айде де, лигавщини  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт