Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Всичко си е структура и ген. Годините нямат значение.

# 76
  • Мнения: 1 372
Голяма роля играе генната предопределеност, но при всички случай по- младия организъм се възстановява по-лесно.

# 77
  • Мнения: 1 632
Голяма роля играе генната предопределеност, но при всички случай по- младия организъм се възстановява по-лесно.
И аз така мисля!

# 78
  • Мнения: 528
Щом си тренирала, няма да имаш много проблеми с фигурата си след раждането  Peace
Аз не съм тренирала от 3 години насам  ooooh! и все още имам очертания на коремчето, дори и след раждането, но съм доста слабичка  Peace Предполагам , че знаеш, че мускулната маса си стои, иска само да се възобнови, след като родиш.
Или по-скоро да се изчисти натрупаното отгоре, за да се появи отново  Peace
Лека бременност  Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 1 476
по важно в колко кг ще качиш, а не на колко години си Simple Smile и на 35 да си, ако качиш 10-13 кг няма да имаш големи грижи във възстановяването на формата от преди бременността  Peace
Но ако качиш 20-30 и на 20 години да си няма да ти е толкова лесно  Laughing
Внимавай какво ядеш, никога не яж за двама, по добре по малко и по често  Peace

# 80
  • Мнения: 1 512
Годините нямат значение.Значение има най-вече гена,структурата и волята на жената да въстанови килограмите си.Качих 19 кг. и за 5 месеца след това с повечко инат ги свалих.Родих на 31 години.

# 81
  • Мнения: 183
Момичета, недейте така! Имат значение годинките, ама тези на мъжа  Joy Моето мъжо е с 5 години по-малък и след 6 месеца суша (ни ми даваха докитата да правя секс) стой та гледай кво става  Rolling Eyes Родих на 30, забременях 45кг и качих 26кг. Два месеца и половина след раждането съм 48кг. и нямам ни една стрия (ма в това вече мъжото намеса няма) Grinning

Според мен всичко е до структура и гени, където става по-бавно и голяма доза упоритост!

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Колкото е по- млад човек ,толкова по-лесно възтановява формата си - особенно що се отнася за килограмите .С възрастта обмяната на веществата се забавя и по трудно влизаме във форма running

# 83
  • Мнения: 199
Аз родих на 20 и мисля, че не се възстанових твърде бързо. много дълго бях с 5 кила отгоре. т.е 50. но така се харесвах, да съм малко по-закръглена, даже имах дупе, и не съм се борила целенасочено срещу тях. сега обаче отново окльощавях и боксерките, които си бях купила някъде към 2рия месец след раждането, сега ми падат от въпросното дупето.  Joy  друг недостаткъ на младите ми години -  нацепиха ми се цицките, дупето и баджаките... още си седят стриите, без тенденция скоро да избледнеят. Циците ми си увиснаха и корема ми е малко е по отпуснат. Също имам нещо като херния -  разединение на коремните мускули, от това, че корема ми беше станал огромеееен. което значи, че от 3 пръста над пъпа до 3 под него се напипва дупка между мускулите. не се оперира седи си така. и като, пардон, не съм ходила по-голяма нужда и увисва отпред.
по този случай майка ми ми каза, че след като родила по-голямата ми сестра на 30, след 2 седмици си влезнала във старите джинси. след мен обаче на почти 34, нищо не било същото  Whistling

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Колкото е по- млад човек ,толкова по-лесно възтановява формата си - особенно що се отнася за килограмите .С възрастта обмяната на веществата се забавя и по трудно влизаме във форма running
Peace

# 85
  • Мнения: 5 577
родих на 20 първият път, имам ужасно много стрии.  Sad иначе килограмите си върнах бързо, и корем нямах почти веднага след раждане.

# 86
  • Мнения: 2 439
Зависи за какво възстановяване става дума. С първото дете на изписването бях с нормалните си дрехи отпреди бременността, с второто бях 2+кг и съответно в по-голям номер. 20 дни след второто раждане бях същата. Според мен това се дължеше на големината на бебето, а не на възрастта.
Що се отнася до психически нагласи и физическа активност - нямаше разлика.

# 87
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз така се бях притеснила по време на втората ми бременност. Особено, като знаех, че майка ми не е могла да свали след мен(имам сестра с 6г по-голяма, т.е. същата разлика като при моите), а ме е родила по-млада(Емма я родих на 29г). Качих много кг(40  Blush), мързелива съм, не мога да пазя диети. Въобще вече си се представях дебела до живот. Да, обаче явно си е до организъм. 1.5г след раждането съм почти(остават ми към 5кг, които знам, че ще се махнат) на кг преди забременяването без да съм пазила диети и без да спортувам  Blush

# 88
  • Мнения: 1 305
И аз в началото на бременността качвах по малко, но след 5м започнах да си хапвам много добре и естествено да ми се лепи всичко. Резултата беше +24 кг когато отидох да раждам. На изписването от болницата ми оставаха да сваля 14 кг. Веднага след като спрях да кърмя, започнах малко по малко да се лишавам и ограничавам и така 6-7м след като родих си бях в старите дрехи и на същите килограми. Според мен всичко си зависи от човека, а и от мотивацията му.

# 89
  • Мнения: 2 172
Незнам кое доколко е вярно,но когато бях на 15 свалих 10 кила за един месец.
8 години по-късно забременях и качих 15 кила с голямо тъпкане,естествено  Mr. Green
След като родих си останах с 5 излишни,но беше зима ,а и си изглеждах общо взето както преди,но като стана май месец ми се прииска да направя нещо със себе си и свалих 10 кила за месец.Ето,че пак се получи,въпреки възрастта ми (23).После още 3 кг свалих и бях доста дълго време,килограми,които  не съм била никога (е, в 6 клас може би  Crazy )
  Но след това пак се "оядох" и сега пак съм бременна,но да чукна дърво този път качвам по-малко от преди въпреки,че пак се тъпча като за последно  Tired Надявам се да кача по-малко и после веднага пак да стана като миналото лято  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт