Оранжева Италианска тема - 86

  • 16 522
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 191
2. казваШ, 4е взимате и някакви помоЩи, заЩото мъж ти не декларира цялата си заплат. извинявай, но това е грозно. заЩото има хора, нуждаеЩи се, които като си декларират 4естно доходите, са извън границите за помоЩи...

не знам дали се обеснявам ясно, в никакъв слу4ай не искам да кажа, 4е то4но твоето семейство няма нужда от социални.

принципно (в този слу4ай не визирам теб), една огромна 4аст от парите за социални помоЩи, отиват в джоба на разни хитреци, които нямат реална нужда. това са хора, работеЩи на 4ерно, декларираЩи по4ти ниЩо и движеЩи се, да ре4ем, с мерцедес.
и за българския, и за италианския манталитет, това е ок, добре правят, имало врати4ка, ползвали я... после оба4е се 4удим къде са парите, заЩо няма достатъ4но държавни ясли, заЩо са толкова скъпи, заЩо няма детски и т.н и т.н.

Докато успея да се вклю4а, тя феиамка е написала цял ферман....  Peace
То4но това дразни, хора които наистина имат нужда от социални, не могат да ги полу4ат, защото някои се пишат за по нуждаещи от тях.
И за това и здравеопазването е на това ниво, защото и там има хора които не плащат и един тикет криейки реалните си доходи.

Привет на вси4ки стари муцуни.

# 301
  • Мнения: 2 379
имало врати4ка, ползвали я...
Едно е врати4ка, друго е да послъгваШ.
Врати4ките, ако ги има, не е незаконно да ги ползваШ.

И понеже Швейцарците са известни и до ден днеШен с манифестите си в духа на "KEEP CALM AND CARRY ON",
ето една от последните пропаганди, която беШе заляла улиците на града:



Chi ti paga in contanti frega anche te.
L' ideale è legale.

http://www.keine-schwarzarbeit.ch/downloads/lists/index.html?lan … /00001/index.html


Ок, и аз се местя. Wink

# 302
  • Мнения: 750
Аз имах предвид за вече започнат бизнес , а не тепърва точно в този момент (кризисен ) да започнеш такъв .За започващ бизнес все пак зависи и за какъв става дума.Няко може и да го развие добре , въпреки кризата ???Зависи ....
Ами ние работим от 20 години ама и нас ни хвана кризата,какво зна4и сега запо4нат бизнес,или разработен.....кризата е за вси4ки Tired

Общи условия

Активация на акаунт