На фирмено парти. Със или без половинката?

  • 2 934
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Жена ми напира да идва на фирменото парти. Не знам как да я разкарам, все пак не искам да ми разваля веселбата. Как стои въпросът при вас?

# 1
  • Мнения: 97
При нас въпроса не стои - г-жата е началник, смея ли да не я взема??

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Все ми е едно. Половинката ми няма фирмени партита, а и познава всичките ми колеги.

# 3
  • Мнения: 3 405
Без.
Ще ходим да се напиваме фирмено, когато (ако) заработим заедно.
Дано данните от анкетата са достатъчен довод жена и да не дойде с теб  Laughing

# 4
  • Мнения: 871
Бе разкарай я завинаги, щото цял живот ще иска нещо Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 4 300
Без. В работата си минава за зъл и строг. А аз съм весела и пърхаща, ако идем заедно или той трябва да се държи мило или аз да се правя на зла Mr. Green.

Обаче пък напоследък често се налага поради многото ангажименти през викендите да се мъкнем заедно ( тримата) по кафета с приятели / приятелки. Не мога да кажа, че е най доброто решение, но алтернативата е да не се видя с никой Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Без. Това и фирмено парти, не семейна сбирка.

# 7
  • Мнения: 1 897
Ако в поканата за фирменото парти изрично не е упоменато, че половинките ни също за поканени да присъстват-без. Иначе е проява на лош вкус.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
казваш не е семейно събиране и край. какво има да се пазарите.

# 9
  • Мнения: 212
Бе разкарай я завинаги, щото цял живот ще иска нещо Crossing Arms

Това наистина е разумен съвет. Жените нямат мяра и угодия. Ако сега й подадеш малкото си пръстче тя ще ти налапа ръката до лакътя. Ако сега отстъпиш, утре ще иска да идва с теб когато излизаш с приятели да пийнете нещо по мъжки или когато ходиш за риба.

# 10
  • Мнения: 1 813
Мога да ти кажа на ЛС как да я "разкараш", но само ако обещаеш тук в темата,че ще вземеш мен на партито.  Flutter

# 11
  • Мнения: 4 292
Ако в поканата за фирменото парти изрично не е упоменато, че половинките ни също за поканени да присъстват-без. Иначе е проява на лош вкус.
На същото мнение съм!

# 12
  • Мнения: 3 423
Убий я. И прибери оръжието на топло.

# 13
  • София
  • Мнения: 565
Както са казали хората проява на лош вкус е да я взимаш, ако не е упоменато в поканата. Просто и го обясни. Какво толкова

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Ходила съм с мъжа ми на такива партита, с покана, разбира се, всички бяха с жените си, ама скукаааа. Следващият път - без мен! Чудя и се на твойта какво напира, сигурно заради нездрава ревност, друга причина не мога да намеря. А, може и да си пада по някой колега.

Майтап Sunglasses

# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Естествено, че без - що за въпрос  ooooh!

# 16
  • Мнения: 790
Ха-ха, давайте съвети смело. Но доста често съм се сблъсквала със случаи - колега да не дойде на партито понеже "жена му не го пуснала сам".
Естествено е от поканата  да става ясно с придружител или без.

# 17
  • Мнения: 1 813
Вече си представям моят как ме пита "Може ли да отида на фирменото парти?"  rotfImao
Ако ми зададе такъв въпрос,ще реша,че са го подменили.
Какви са тези глупости,партито си е за фирмата, "фирмено" парти е.
Тя да си седи вкъщи или да си ходи с нейната фирма.
В краен случай да си събира приятелките и да заминава в Най клуб.

# 18
  • Мнения: 1 813
Какво има да и казваш освен "ти няма да си с мен" и дотам? Не ми е много ясно.

# 19
  • Мнения: 824
Направи й изненада-екскурзия.Заминава 2 дни преди партито и се връща 3 дни след него. Mr. Green

# 20
# 21
  • Мнения: 3 521
Нямам жена, но милото бих взела. Как иначе ще му покажа боксьорските обувки с номерче и розовата ризка на Lacoste, които му купих от пазара на Димитровград?!

# 22
  • Мнения: 1 813
 Shocked Shocked Shocked "ще се заинати и напук ще дойде"  Shocked Shocked надявам се,че е само това,а няма да те заплаши и с бой?

Ти мъж ли си или путьо? Като кажеш - "НЕ" , значи НЕ.

Ок,в краен случай ако си такъв женски полов орган, обясни и,че няма да има други жени,че началникът не гледа с добро око на такива самопоканени индивиди и т.н.

# 23
  • Мнения: 824
Е, как ще дойде напук!Тя няма ли си женски занимания, приятелки?Няма ли нужда от лично пространство,така както и ти?
Ти си я научил така, за това сега ще трябва сам да се измъкнеш от това положение.

# 24
  • Мнения: 516
Намери и любовник. Едва ли ще иска теб, ако има красив млад и богат любовник, който да я разходи из нощните барове, докаото ти се наливаш като свиня на скучния фирмен купон.

# 25
  • Мнения: 606
Сопрано, вземи я бе. К`во толкоз?

# 26
  • Мнения: 17 407
Без, разбира се.
Ако и линк към темата не помогне, не знам какво...

# 27
  • Мнения: 3 405
И синът ви ли ще идва с вас? Или ще го гледа баба му? Или майка му ...

# 28
  • Лондон
  • Мнения: 403
И пет рокли да ми купи пак няма да отида на фирменото му парти.


п.п.А ти защо не искаш и тя да дойде?

# 29
  • Мнения: 822
Сопрано, вземи я бе. К`во толкоз?
Не ни разваляй удоволствието да се подмокрим и помечтаем за Жоро...

Жоре, сякаш е по-удачно да я застопориш пред онази култова тема "В полза (или памет, вече позабравям) на милото..." Може и от библиотеката да и вземеш някоя готварска книга с коледни идеи, списание, как да зарадваме детето за Коледа със собственоръчно направени подаръци и няколко ревливи филма от видеотеката...
Така ще си осигуриш спокойствие поне до 5 сутринта. А когато се прибереш, ще те очаква мила, полуразплакана и много влюбена жена... Много вероятно и топла шкембе-чорба... Най-хубавото е, че ще заспиш веднага и няма да успееш да изслушаш дори увода към тирадата за любовната история, която току-що е изгледала...

# 30
  • Мнения: 824
Всъщност, по-големият проблем в момента е,че тя няма социални контакти.Ако е така, трябва да я разбереш и да й помогнеш в тази насока.Нормално е, ако няма приятели да иска да е вкопчена непрекъснато в теб.Вероятно ти няма доверие, върни си го и всичко трябва да се нареди.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Имам правило да не се бутам там, където не съм поканена изрично. Дори и да ме поканят, пак не е сигурно, че ще ида. А и фирмените партита не са за мен - при наличие на толкова млади, умни, красиви колешшшшки, които да ме заместят....

ама мноо ми харесва тоз тш, браос  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 1 305
Ма Сопрано ти работиш ли?
Като гледам вече си натясно, купи й роклята. После я заведи някъде, където да я поноси.
Не на партито, много ясно.
Няма как, трябва да се правят компромиси.

# 33
  • Мнения: 3 405
Как се изказвате за жена му. Заведи я, купи и, разходи я. Тя да не е бебе, бе  Laughing

# 34
  • Мнения: 1 813
Как се изказвате за жена му. Заведи я, купи и, разходи я. Тя да не е бебе, бе  Laughing

Аз не виждам коя стабилна сериозна жена,ще се заинати за някакво фирмено парти.

# 35
  • Мнения: 3 405
Всъщност, ние не знаем дали тя се инати или авторът така си мисли Simple Smile

# 36
  • Мнения: 22 442
Жена ти ако е решила да дойде на въпросното парти, ще дойде. Почти няма начин да я откажеш. Най-много тя да откаже теб накрая. )))

Абе аз все се чудя, защо мъжете аджеба се вкопчват за тези партита като последен шанс да изчукат някоя колежка. Вие спите ли през годината, или какво? Или не се гледате едни и същи хора нон стоп? Или предпочитате сами да се осирате без присъствието на външни лица?
А после след като преминат въпросните партите се появяват теми в ДиС - колегата ме изчука в тоалетната, а сега не ме поглежда, какво да правя? Или повърнах върху обувките на шефа и ме уволни...и т.н.

# 37
  • Мнения: 2 960
Купи и две рокли, и чанта и обувки  и накрая и кажи, че твоите  "прости" колежки няма да ги оценят  и затова по-добре да ги разходи при нейните приятелки, които имат вкус........

# 38
  • Мнения: 311
ей егати филма. Ако искаш да не идва просто и го обясни, че няма какво да споделя с хора които са от друго обкръжение. След като е твоя съпруга значи си заслужава жената (не е така залухана), така че моля поговори с нея.Тук бая неща се изливат по неин адрес.

# 39
  • Мнения: 3 405
Всички фирмени партита ли преминават в оргия по някое време? Че така изглежда от написаното в темата  Laughing

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
След като е твоя съпруга значи си заслужава жената (не е така залухана), така че моля поговори с нея.Тук бая неща се изливат по неин адрес.

Тя носи. Ако знаеш преди какви са се изливали по неин адрес....

# 41
  • Мнения: 7 837
Жоро01, ти за Пъзел ли си женен  Shocked

# 42
  • Мнения: 2 716
Фирменото парти не е ли за работещи  newsm78

# 43
  • Мнения: 3 405
Жорка, много се радвам, че се върна, само ти отговаряш поименно на всеки в темите ти.
И Джането отговаряше, верно в друг стил, ама нея вече я няма.

# 44
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 228
без, естествено, що за въпрос?!

не мога нищо да разбера. този joro01 онзи ли е, или някакъв друг? и как така е женен за Пъзел?! (тя е готина, между другото...)

# 45
  • Мнения: 2 716
Тук всички си говорим поименно.
А,ако колежката, заради която партито е без придружител, не дойде? Или е с милото?
Вържи си гащите  с някакъв резервен план.

# 46
  • Мнения: 606
Жоро01, ти за Пъзел ли си женен  Shocked
Какво става тука?!!!  Пъзел е мойта жена!

# 47
  • Мнения: 2 891
На нашето парти не го каня, а на неговото отивам. Що за въпрос?! Пиене на аванта не се отказва, много ясно  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 216
Ако ще гледате етикета- първо покана се издава винаги за Г-н. и Г-жа Горо 1-ви, ако е семейна двойка, ако е ерген или персона с партньор, се издава до Г-н/ Г-ца Еди Кояси + Гост, така че винаги се ходи по двойки, освен ако не е singles' night или speed dating party. Ако тук отидеш на party без кавалер/дама- чисто и просто ще изглеждаш като последният чук, дето никoй(я) не му се е вързал дори и за безплатна вечеря и отворен бар.

# 49
  • Мнения: 982
без, естествено, що за въпрос?!

не мога нищо да разбера. този joro01 онзи ли е, или някакъв друг? и как така е женен за Пъзел?! (тя е готина, между другото...)

Не знам дали този е онзи, по-скоро да!
Едва ли е женен за Пъзел, Кейси е заядлива.

Проблемът на автора е, че жена му на всяка цена иска да отиде с него.
Явно никакви обяснения не вървят пред нея.
Ами, вземи я.

# 50
  • Мнения: 256
Ами ние с мъжа ми ходим заедно по такива партита, защото не си разваляме веселбата един на друг, а напротив - по-пълноценно се забавляваме като сме заедно.
Жоро, поговори с нея, мисля, че ще те разбере в крайна сметка, незнам, не съм попадала в такава ситуация, ама според мен всеки човек подлежи на убеждаване. Со благо, со кротце ще станат работите.

# 51
  • Мнения: 2 407
Без,за какво ти е,тя ще се чувства тъпо, аз не бих си взела половинката.

# 52
  • Мнения: 3 214
Жозо, Жозо, виж кво направи - заради теб Жоро се завърна с гръм и трясък  Mr. Green Да се чуди човек да ти благодари ли или да те смъмри  Mr. Green

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
...
Не ни разваляй удоволствието да се подмокрим и помечтаем за Жоро...
Надявам се свършихте?!
Ако в бенца са останали следи... помните, нали?
А аз ще лисна една кофа наоколо, че стана хлъзгаво.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт