На фирмено парти. Със или без половинката?

  • 2 935
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 716
Тук всички си говорим поименно.
А,ако колежката, заради която партито е без придружител, не дойде? Или е с милото?
Вържи си гащите  с някакъв резервен план.

# 46
  • Мнения: 606
Жоро01, ти за Пъзел ли си женен  Shocked
Какво става тука?!!!  Пъзел е мойта жена!

# 47
  • Мнения: 2 891
На нашето парти не го каня, а на неговото отивам. Що за въпрос?! Пиене на аванта не се отказва, много ясно  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 216
Ако ще гледате етикета- първо покана се издава винаги за Г-н. и Г-жа Горо 1-ви, ако е семейна двойка, ако е ерген или персона с партньор, се издава до Г-н/ Г-ца Еди Кояси + Гост, така че винаги се ходи по двойки, освен ако не е singles' night или speed dating party. Ако тук отидеш на party без кавалер/дама- чисто и просто ще изглеждаш като последният чук, дето никoй(я) не му се е вързал дори и за безплатна вечеря и отворен бар.

# 49
  • Мнения: 982
без, естествено, що за въпрос?!

не мога нищо да разбера. този joro01 онзи ли е, или някакъв друг? и как така е женен за Пъзел?! (тя е готина, между другото...)

Не знам дали този е онзи, по-скоро да!
Едва ли е женен за Пъзел, Кейси е заядлива.

Проблемът на автора е, че жена му на всяка цена иска да отиде с него.
Явно никакви обяснения не вървят пред нея.
Ами, вземи я.

# 50
  • Мнения: 256
Ами ние с мъжа ми ходим заедно по такива партита, защото не си разваляме веселбата един на друг, а напротив - по-пълноценно се забавляваме като сме заедно.
Жоро, поговори с нея, мисля, че ще те разбере в крайна сметка, незнам, не съм попадала в такава ситуация, ама според мен всеки човек подлежи на убеждаване. Со благо, со кротце ще станат работите.

# 51
  • Мнения: 2 407
Без,за какво ти е,тя ще се чувства тъпо, аз не бих си взела половинката.

# 52
  • Мнения: 3 214
Жозо, Жозо, виж кво направи - заради теб Жоро се завърна с гръм и трясък  Mr. Green Да се чуди човек да ти благодари ли или да те смъмри  Mr. Green

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
...
Не ни разваляй удоволствието да се подмокрим и помечтаем за Жоро...
Надявам се свършихте?!
Ако в бенца са останали следи... помните, нали?
А аз ще лисна една кофа наоколо, че стана хлъзгаво.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт