На фирмено парти. Със или без половинката?

  • 2 930
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 824
Всъщност, по-големият проблем в момента е,че тя няма социални контакти.Ако е така, трябва да я разбереш и да й помогнеш в тази насока.Нормално е, ако няма приятели да иска да е вкопчена непрекъснато в теб.Вероятно ти няма доверие, върни си го и всичко трябва да се нареди.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Имам правило да не се бутам там, където не съм поканена изрично. Дори и да ме поканят, пак не е сигурно, че ще ида. А и фирмените партита не са за мен - при наличие на толкова млади, умни, красиви колешшшшки, които да ме заместят....

ама мноо ми харесва тоз тш, браос  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 1 305
Ма Сопрано ти работиш ли?
Като гледам вече си натясно, купи й роклята. После я заведи някъде, където да я поноси.
Не на партито, много ясно.
Няма как, трябва да се правят компромиси.

# 33
  • Мнения: 3 405
Как се изказвате за жена му. Заведи я, купи и, разходи я. Тя да не е бебе, бе  Laughing

# 34
  • Мнения: 1 813
Как се изказвате за жена му. Заведи я, купи и, разходи я. Тя да не е бебе, бе  Laughing

Аз не виждам коя стабилна сериозна жена,ще се заинати за някакво фирмено парти.

# 35
  • Мнения: 3 405
Всъщност, ние не знаем дали тя се инати или авторът така си мисли Simple Smile

# 36
  • Мнения: 22 440
Жена ти ако е решила да дойде на въпросното парти, ще дойде. Почти няма начин да я откажеш. Най-много тя да откаже теб накрая. )))

Абе аз все се чудя, защо мъжете аджеба се вкопчват за тези партита като последен шанс да изчукат някоя колежка. Вие спите ли през годината, или какво? Или не се гледате едни и същи хора нон стоп? Или предпочитате сами да се осирате без присъствието на външни лица?
А после след като преминат въпросните партите се появяват теми в ДиС - колегата ме изчука в тоалетната, а сега не ме поглежда, какво да правя? Или повърнах върху обувките на шефа и ме уволни...и т.н.

# 37
  • Мнения: 2 960
Купи и две рокли, и чанта и обувки  и накрая и кажи, че твоите  "прости" колежки няма да ги оценят  и затова по-добре да ги разходи при нейните приятелки, които имат вкус........

# 38
  • Мнения: 311
ей егати филма. Ако искаш да не идва просто и го обясни, че няма какво да споделя с хора които са от друго обкръжение. След като е твоя съпруга значи си заслужава жената (не е така залухана), така че моля поговори с нея.Тук бая неща се изливат по неин адрес.

# 39
  • Мнения: 3 405
Всички фирмени партита ли преминават в оргия по някое време? Че така изглежда от написаното в темата  Laughing

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
След като е твоя съпруга значи си заслужава жената (не е така залухана), така че моля поговори с нея.Тук бая неща се изливат по неин адрес.

Тя носи. Ако знаеш преди какви са се изливали по неин адрес....

# 41
  • Мнения: 7 837
Жоро01, ти за Пъзел ли си женен  Shocked

# 42
  • Мнения: 2 716
Фирменото парти не е ли за работещи  newsm78

# 43
  • Мнения: 3 405
Жорка, много се радвам, че се върна, само ти отговаряш поименно на всеки в темите ти.
И Джането отговаряше, верно в друг стил, ама нея вече я няма.

# 44
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
без, естествено, що за въпрос?!

не мога нищо да разбера. този joro01 онзи ли е, или някакъв друг? и как така е женен за Пъзел?! (тя е готина, между другото...)

Общи условия

Активация на акаунт