96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.

  • 17 390
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 521
Браво, Дианджели. Ти си наша гордост - хоп-троп и на пълен работен ден Hug. Честито да е спорна, приятна и добре платена работата.

# 61
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Браво Дианджели, страхотно, много се радвам!!! Ще почерпиш кат се видим Wink
А за Анджи все пак е дете  нормално е да ги счупи, дано все пак успеят да ги направят.
Хайде целувки за юнаците!!

# 62
  • Мнения: 117
Честит рожден ден на Вечерница  bouquet  bouquet  bouquet. Много много здраве и нека всичките ти хубави мечти се случат скоро  bouquet  bouquet  bouquet
Честито и на  новото попьлнение в армията на труда  bouquet.
Да ви се оплача-вчера посреднощ правих резервации и днес прочетох доста неприятни неща за хотела, който избрах Cry.Направо са ми потьнали гемиите Cry Cry Cry. Сега тьрся алтернативни варианти, ако положението е наистина нетьрпимо. Ама така е, като не си планирам нещата около 3 месеца предварително, така става. Даже не сьм ядосана, а сьм в ШОК. Дано не е толкова лошо Praynig Praynig Praynig

dezita, днес бях на онова мероприятие за зелбстстендихкайт-а, ама много имам още да смилам инфо и ще ти пиша по-кьсно Peace

# 63
  • Германия
  • Мнения: 8 101
Честито на Дианджели, спорна да е работата!

Петка, отрежи досадницата с това, че нямаш интерес и затваряш. И на мен ми досаждаха, казах че нямам време и като го намеря ще им се обадя сама.

При нас следващата седмица се очаква поредната GEZ проверка. Знам, че няма срамна работа, но аз такова не бих работила, да ходя да досаждам наред за някакъв мижав процент заплата Naughty


# 64
  • Мнения: 3 521
 синя´гарга, дано, ама що не провери първо критиките? Чичко Гугъл знае всичко Whistling

# 65
  • Мнения: 3 880
Гарго, какъв е тоя хотел? Само за нощувка или ще почивате в него?
Аз преди да съм прочела поне 30 мнения за определен хотел не го резервирам, защото наистина между това, какво разправят те (от хотела) и как го виждат и усещат гостите, има голяма разлика понякога.
Вярно, че има и такива, които за най-дребното мърморят и търсят под вола теле, но стигнах до извода, че ако поне 80% са останали доволни и аз ще съм доволна... и така. Дано не е чак толкова зле. Има ли възможност да сторнираш?

Дианжели, честито, спорна и доходна да е.

# 66
  • Мнения: 1 584
Дианджели, честито и от мен!

# 67
  • Мнения: 117
Абе и аз сьм по принцип от тези, дето по сто пьти мерят и накрая се отказват даже да режат Embarassed. Но до последно не бяхме сьвсем сигурни дали вьобще ще потегляме. Много места бяха вече резервирани, както сами видяхте, дори Манго не помогна Joy. И ето на, станА грешка май Sad. Здраве да е, иначе няма да е интересно за разказване bowuu.  Смятаме да нощуваме само и през деня да омиткваме скандинавието до кьдето ни бензин стигне Simple Smile. А не мога сторнирам щото става вьпрос за утре и вече е платено. Здраве да е, да ми има човек проблемите. Отивам да се посрамувам Embarassed.

А вие как се отоплявате, щото ние от другия месец ще сме на биогаз вече, каквото и да е това животно. Щяло да се плаща на площ или обем, не разбрах точно, но нямало да има някакви измервателни уреди. Някой да знае за какво точно става вьпрос-това добре ли е или сьвсем не newsm78 newsm78 newsm78
  bouquet

# 68
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Гарга, очаквам с нетърпение разказа ти  Peace

Дианжели, Честито   bouquet  bouquet Успех с новата работа  Hug

За хотела - няма ли опция да се канселира  newsm78 Нали обикновено има опция ако 12ч. преди резервирания ден не се канселира тогава извършват плащането - това за кредитна карта когато се плаща. А за почивка ако е нали има застраховки....Дано успеете да го канселирате  Praynig

Какъв майтап като стана въпрос за хотел - отиваме в Люкс. и си бяхме харесали Новотел и цената супер и всичкооо. И отиваме ние росни пресни тримцата още бяхме само със Саши и на рецепцията гледаме тройна цена  Money Money Money И ние ама нали еди колко си - оооо ама то само ако през И-нет платите и с кредитна. И ние викаме ами добре сега ще направим резервацията - и си вадим компа - и те: ама И-нета при нас се плаща, желаете ли код за достъп и не знам там каква цена казаха. Ооо ами ние си имаме интернет казваме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и мъжа ми си вади една карта за мобилен Интернет от работата имат и си го букнахме и си платихме цена като за по Интернет  Laughing Laughing Laughing На другия ден отиваме към ресторанта и едната рецепционистка помоли мъжа ми да изчака 2 мин, че управителя искал нещо да го пита - идва той - един засукан чичко  Wink Много им било интересно от къде сме имали ние така Интернет без да си вземем от тях, че моя като се въодушеви и им изнесе една лекция и много доволни останаха хората  Mr. Green Mr. Green
Та ние и тоя номер го правим - хем да огледаме хем си плащаме цена по Интернет по-ниска да не е занимаваме с канселираници и т.н.

# 69
  • Мнения: 3 880
Абе щом ще е само за едното спане не се изнервяй излишно. Е, ако ви сложат да спите в 'сползвани чаршафи няма да е добре, но иначе ще изкарате Wink Гадното е, когато вземеш хотел за 1-2 седмици с полупансион или олинклузив (т.е. да мислиш да прекарваш в него малко повече време) и се окаже, че е пълна дупка, е тогава си е за ядосване Wink

# 70
  • Немция
  • Мнения: 6 902
Гарги, и аз си мисля, че за едната нощувка хотелът едва ли ще ви бръкне чак толкова в здравето .

Дезита, големи шмекери сте Mr. Green- ей това е то техническа нация. Тези на рецепцията сигурно са си изяли опашката от яд, виждайки как вадите тежката артилерия с/у високите цени.

# 71
  • Мнения: 32
Честито Ден Ден на Вечката! Да си жива и здрава и да получаваш много любов и уважение от децата и половинката!
Чак сега се подсетих, покрай всичко ще взема да си забравя моя рожден ден в петък Crazy

# 72
  • Варна
  • Мнения: 153
Благодаря ви много Hug

Искам да пусна малко снимчици,но да не ми излизат в подписа,а както го правите в отговор.
Някой ще ми разкрие ли тайната? Embarassed

# 73
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Хора, вие получавали ли сте пакет от Фелиситас? Тази вечер в 7:00 ни навести една женица и ни набута един пакет с проби за бебешки истории...няколко пъти попитах да не ми пристигне някоя сметка след няколко дена, но тя каза 100% безплатно, било само с рекламна цел. Странно ми се видя....вие получавали ли сте такива гешенкпакети??

http://www.felicitas-direkt.de/home.html - това им е сайта

# 74
  • Мнения: 3 880
Хора, вие получавали ли сте пакет от Фелиситас? Тази вечер в 7:00 ни навести една женица и ни набута един пакет с проби за бебешки истории...няколко пъти попитах да не ми пристигне някоя сметка след няколко дена, но тя каза 100% безплатно, било само с рекламна цел. Странно ми се видя....вие получавали ли сте такива гешенкпакети??

http://www.felicitas-direkt.de/home.html - това им е сайта

Да аз, не се притеснявай, всичко е гешенкт, най-много сега да ти се обадят от някоя фирма (при мен бяха oт Сентер Паркс) или застраховка, да те питат дали не искаш да си поръчаш нещо при тях, но им казваш не и готово.
На мен ми донесоха бебешки пакет след раждането и миналата година (на 3 години) детски пакет. Обаче аз се бях регистрирала лично, а ти щом не си се е странно newsm78 Най- вероятно някоя приятелка е помислила за теб.

Общи условия

Активация на акаунт