Нова седмица-нови радости (11-17.07)

  • 11 314
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 212
Преди да пожелая лека нощ, да разкажа, 4е бяхме на разходка трите моми4ета (мама, дъщеря и аз) от 10 до полунощ, по рано трудно се излиза, големи жеги  Tired . Майка ми и беше влязло в главата, 4е трябва да ми купи блуза  Thinking , е да, ама аз нещях и взе 4е купи на себе си, като съм била капри4ио  newsm78 . Тук лятото магазините са отворени до 1, 2 след полунощ и можеш да си купиш каквото искаш, парцалки, обувки, перука, сувенир.....бъкано е с курортисти, пияни англи4ани, разголени млади моми4ета и парфюмирани и зализани мом4ета. Италианците най хващат окото, да те е страх да ги пипнеш. И понеже не съм нощна птица и Ванина не можа да изкрънка от мене да играем на билярд(аз съм фенка на боулинга) се прибрахме в полунощ. Да ходи на билярд с татя си....Е, кой ще идва да го спукам на няколко игри с боулинг?!! ади dе !!! Sunglasses Лека нощ  Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 4 212
ЕО, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.
Бъди винаги здрава, много щастлива,
да намериш голямата си любов
и запази завинаги младият си и положителен дух.
НАЗДРАВЕЕЕЕЕ
  Kissing Heart

baloni  baloni  hbday  baloni  baloni

# 272
  • София
  • Мнения: 4 272
Ео, ЧРД и от мен! Прочети си пожеланията във форума Календар на събитията. Желая ти сууупер купон, ама после искам снимки и подробен отчет Wink
Тея, ти почваш нощния живот, а? Еееех, как ми се иска с теб да обикаляме насам-натам, да ме биеш на боулинг (колкото пъти искаш, защото не съм добра в тоя спорт) и да си поупражня испанския. Ама ти в коя провинция си точно, че май там по-особен испански говорите newsm78 И друго, вземи и ти си купи нещо, де...някоя блузка, туй-онуй...пък после щракни една снимка и прати да те видим. Между другото аз като родих, коремът ми беше като в 4-5 месец. Влизам да си купя една блуза в магазина, а продавачката ме пита: За кога ще ви трябва блузката - за сега или за после Shocked...ами виждам, че сте бременна #2gunfireЕй, идваше ми да я застрелям тая. Аз бях със самочувствието, че съм свалила вече 7 кг., а тя - бременна....изхвърчах от магазина и нищо не си купих Sad
Приятна неделя, момичета. Аз май напълно се разсъних, защото си допих кафето и съм готова за подвизи в домакинската работа Grinning....ама май ми се иска да не е в домакинската Wink

# 273
  • Мнения: 4 212
Да, да и да. И на мен ми се рахожда така с вас, и да си плямпаме, и да си пием бирата, и да се развли4аме.....ако знаете каква нужда, все още, имам от разтуха, приятна компания. Представете си само колко готино ще си прекараме една тумби4ка красиви женки...няма страшно с испанският, говори се и на валенсиянски, но като те видят 4е не реагираш ..... Flutter. Освен това ръцете и краката също вършат добра работа.  И английският е вървежен в Бенидорм, половината град е англи4ани все пак, май скоро ще ги превземат Mr. GreenЗа килограми не ми се говори, 4е Confused...и аз така първите седмици с огромен корем, мислеха ме все още за бременна.Е, ве4е не съм така, но в старите си дрехи не влизам Twisted Evil нямам и огромно желание да си купувам нови щото, 4е имам по голям бюст, да, ама да имам по голям дупешник, неееееееееее.....В момента има и големи разпродажби, много и хубави дрехи....ама аз ве4е незнам с какво да ви примамвам  Thinking Crossing Arms

Леа, и аз сега допивам кафето, ама като гледам май само двете ще сме днес  Joy
ади идвай, ще ти направя паея   chef
Ей това е 4аст от града през деня и през ноща.

http://benidorm.webz.cz/bele.jpg
http://benidorm.webz.cz/beno.jpg

обещавам скоро снимки и с мен (ще си гълтам корем4ето като се снимам Laughing)

# 274
  • Мнения: 2 825
Малее Тея, то много хубаво при вас, като гледам каква плажна ивица си имате и пясъка е жълт Grinning а ние на тез камъни тука... то хи4 не става за плаж Sad
Аз ей сега се надигнах, направо ме е срам, като знам колко домакинска работа имам newsm75 newsm79 1ironing wash hang 4е мисля и прозорците да из4истя, 4е днеска не пе4е много (то май хи4 не пе4е), така 4е май ще сте си две4ките днеска Wink

# 275
  • Мнения: 1 153
 Hugау Тея ама искам да ти дойда на гости,прекрасно е при теб! Laughing
И аз като Клара имах да домакинствам ама вече съм готова и сега ще се отдам на почивка,че утре ми предстои да стартирам една трудна седмичка(с шефа ми ще си подаваме оставките и се очакват неприатности).Да се похваля вчера за 1 пат се боядисах,преди тожва само съм се къносвала, страхотен цвят се полу4и-тъмно червен и много ми ходи Embarassed(ей умря циганката дет ме хвали)  Whistling newsm03

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Абе Тея , що си толкоз лоша бе жена  Rolling Eyes  , бива ли такива снимки да ни показваш  newsm78  Cry  , ти явно не си прочела предишния ми постинг в отговор на поканата ти  Thinking . То аз зат'ва не се обаждам , щот ми е мъка , че ми се идва пък не ставаааа.... Cry . Опнала съм тук на бюрото едни чертежи и едни ову тестове и гледам чертежите ( плановете на новата къща ) и се усещам , че не съм там , а в тестовете - да ги правя ли или не  newsm78 Rolling Eyes ... шантава работа ейййй... ooooh! .
И за капак ти да ми изтипосаш тия снимки на Бенидормчето Tired  , дето аз и преди съм го виждала и го сънувам вече , да знайш  Crossing Arms .
Ай целувки( виртуално , а де да беше реално , ама... ) на снахичката и на теб  Heart Eyes !
И поздрави на маман ! Grinning


Ей Иф , дай някоя снимка де , да ти се порадваме и ние , що само ти си се кефиш на цвета  Rolling Eyes ?!
Пък аз все се боядисвам , а за къносване само се каня .

# 277
  • Мнения: 4 212
Иф, и аз искам снимки Mr. Green
Моренски, 4етох ти постинга, ма какво да кажа, освен тоз проект за къща що не го осъществите тук. Квадратният метър земя запо4ва от 100 евро и нагоооорееее. Преценяваш и....сега излиза по евтино да си строиш къща отколкото да си купиш апартамент. Абе 4овек трябва и да е малко авантюрист Whistling и малко луд Mr. Green Като гледахме цените на апартаментите в Германия(Кьолн), ми то голяма евтиния.
Клара, ти пък какво 4акаш 4е не идваш, само 650 километра ни делят. Поне си ми в обсега.Хайде поне ти ела де. Вземи си отпуска, стига с тоз офис. Моя Ники ще е много доволен да се види с твоя Ники Sunglasses пък аз и ти, то е ясно.

# 278
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ео,  nbirthday newsm67

И аз като Тея ти желая да намериш голямата Любоффф!

Тея, много ми се идва при теб и на мъжо му се идва, ама ме е страх от пътуването. Пусто далечко ми се види, а и в тия ваши жеги ще пукясам.
Ходи ми се във Валенсия, а тя май е доста близичко до теб, но.... А и от кога не съм играла билярд.... бих поиграла с Ванина, ама ..
Както се казва в "Куче в чекмедже" "Тати каза че ще ми купи колело, ама друг път"

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ох тъкмо се прибирам от хокане и като за капак ме лисна един дъжд и се прибрах като кокошка #Cussing out Удави ни еййй боже...то не бе дъждове то не бе обгъзявания. Край...хващам си баджаците и тръгвам при Тея Crossing Arms Mr. GreenТо бива красоти то може ама чак пък толкова....Тея бива ли така да ме дразнишшшшшш ooooh!
Моля за страдащи от съседи да се обръщата към мен...опит имам голям и натрупан Twisted Evil Дея душко идвай на специализация при мен Mr. Green
Ео честит рожден ден мила  bouquet  bouquet  bouquet Пожелавам ти най-голямата любов и щастие да ти се стоварят на главичката Heart Eyes Весело изкарване на празника  bouquet

# 280
  • Мнения: 9 903
Хера, Дея, не знам какво разбирате под другата седмица, но най-късно другата неделя аз се мятам обратно на автобуса, че не бива да се прекалява с гостуванията:) водят до нови килограми Simple Smile

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Хера, Дея, не знам какво разбирате под другата седмица, но най-късно другата неделя аз се мятам обратно на автобуса, че не бива да се прекалява с гостуванията:) водят до нови килограми Simple Smile
Пак ще трябва да сменяш подписа еййййй Mr. Green Аз в събота след обед ще дойда в Сливен.....сутринта ще ходя в офиса а мъжО ще прибира дървата за зимата така че след обед ни очаквай...ама ще звъна де Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт