Къде ще отпразнувате Новогодишните празници?

  • 2 034
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Първо ще изпратя новогодишните картички - началото на ноември, за да има време да стигнат, а после и да ми отговорят  Mr. Green

После идва сезонът на новогодишните партита - не са много, но се виждам със стари дружки и е приятно.

На 10 дек съм на концерт на Е.Очоа - моята страст (не той самия, а културата която носи)- споделена и изгубена

След това идва мнооого, мнооого работа - до след Коледа.

А за Нова Година се надявам да сме при майката на мъжа ми- далече, далече! Много я уважавам  Laughing . Наистина.

# 31
  • Мнения: 2 631
Kafe, от Етрополе е той Simple Smile На един хвърлей от София.

Ето ви идея, ако не сте сетили за там да търсите, има някакви хижи, вили за гости. Не ми се струва особено популярно, така че може и да има места. Но пък няма забавления, все пак, да си знаете. Само духовият оркестър свири на площада, хора, ала-бала.


Шшштттт, да не чуят другите!  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 634
В Търново мисля да отидем на хотел. Тъй като Мите ще е на 1,3год. ще си вземем апартамент и докато отй спи в едната стая ние ще празнуваме в тишина в съседната. Не измислих нищо по-подходящо, за да сме тримата и да не сме у дома.

От приятелски семейства ми е омръзнало защото всеки чака последния момент и така си губим и ние възможността за резервация.  ooooh!

# 33
  • Мнения: 11 747
Напълно ми е неизвестно.

# 34
  • Мнения: 17 987
Ние втора година под ред сме на Галба в Еленския балкан. Но прави сте ниастина навсякъде е резервирано вече, особено тези самостоятелните вилички- нищо цял ден звъняхме с една колежка. А до преди дви- три седмици като звънях нямали готови оферти....

# 35
  • Мнения: 4 555
Живот и здраве, ще сме доста далече от София. Да си призная, повече се притеснявам как детето ще понесе пътуването и обстановката там, отколкото дали ще ми е достатъчно празнично.

Михалко, много ми хареса твоята идея. Непремено ще го направим това някой ден, дори и да не е на Нова Година Simple Smile

# 36
  • Мнения: 3 782
Уф, за мен е все още далеко този период. Иска ми се да е нещо по-различно, но пък тази година направихме ремонта и ще ни е първата година в тази къща, така че сигурно ще сме там. Все пак така да ни тръгне, по домашно.

# 37
  • Мнения: 1 817
За тази Нова година съм решила да прекараме купонджийски.
Ще си позволя да оставя децата да се веселят с баби и дядовци. Те си им правят маскаради с дядо Коледа и подаръци. Голяма веселба е за тях.
 А ние двамцата с таткото с компания на заведение или на вилата ще се съберем.
 Миналата година бях още кърмачка и си прекарахме по-кротко, но за тая вече се точа да се поправим Laughing

# 38
  • Мнения: 2 716
Вероятно в къщи.
Пак  Close
Цялото домочадие държи да се разпарям от готвене всяка нова година.

# 39
  • София
  • Мнения: 18 679
Вкъщи, по бебешки причини Laughing

# 40
  • Мнения: 2 631
Миналата година бях още кърмачка и си прекарахме по-кротко, но за тая вече се точа да се поправим Laughing

Съветвам те да порепетираш няколко пъти преди Нова година, защото една приятелка, бивша кърмачка, като реши да скъса с периода на ограничения, и се напи от половин бира и легна да спи  Joy
Добре, че не беше Нова година!  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 050
На вила (за три дни, вкл. 1-ви), близо до Мадара, с любимия  Heart Eyes и приятели  Peace  Вече дадохме капаро.

# 42
  • Мнения: 2 631
Побууут, и да кажа за себе си, че вече и нашите планове са уредени....
За хижа Здравец. Към 20 души!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт