Миете ли колата си?

  • 4 476
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 512
1 път седмично, но и аз не мога да си намеря свястна мивка във Варна. Обиколила съм ги всичките, е не, на едното място от вън ще си оставят ръцете на другото отвътре.... А аз на колата си гледам не като на доведено дете, а като на мое  Mr. Green
За това ходя на мивка в друг град, където за 10лв я правят такава каквато беше, като се срещнахме за първи път  newsm08
Na benzinostanciqta na Lukoil do Orange fitness v Chaika

# 61
  • Варна
  • Мнения: 535
И си доволна?  Shocked Ама може и в мен да е грешката...аз съм много капризна когато става на въпрос за чистотата на колата. Там бяха ми намазали таблото с някакъв лъщящ препарат, а то не е предвидено за такъв....

# 62
  • Мнения: 5 710
Да, мия. Ходя на едни четки, когато реша, че е мръсна колата.

# 63
  • Мнения: 13 512
И си доволна?  Shocked Ама може и в мен да е грешката...аз съм много капризна когато става на въпрос за чистотата на колата. Там бяха ми намазали таблото с някакъв лъщящ препарат, а то не е предвидено за такъв....
Обиколила съм всички мивки в Широк център и от тази съм най-доволна. Днес я оставих на Пикадили Център да ми я изчистят отвътре- не беше зле, но можеше и повече да се постараят, нямаха работа. Но аз не съм вманиачена, така че...не ми пречи

# 64
  • на село
  • Мнения: 830
 Живея срещу автомивка  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 2 896
Съпружето (за него отговорих) е маняк - понякога по два пъти на седмица я мие. Перфекционирал се е и е доста бърз, успява да оползотвори максимално жетоните. Ходи на автомивките на 5 минути - или в Хаджи Димитър или в Дружба. Апаратурата им наистина е впечатляваща.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 099
Тая тема само за варненските мивки ли е?

Аз отивам в МОЛ-а. Мятам автомобила на -3 за миене (19 лв) и се качвам да пообядвам с приятелка.

# 67
  • Мнения: 1 212
Ay ... 18-20 лв ....  Whistling
А аз на 14 се ослушвам и им викам кожодери на моите хора  Confused
Брех, размечтах се за времената преди около 10 -тина години, като водех "Жужа" / потомствената жигулка  Mr. Green да я мият с едни четки външно срещу 2 лв на една таксиджийска мивка  Laughing
Мерси за справката , момичета  Peace

# 68
  • Мнения: 2 550
супер досадно ми е, ама какво да правя - мия я
1 път на две седмици, стига и толкова

# 69
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Lioness, като ти гледам адреса, да те попитам, на бул. България ли я караш твоята?


ДА, редовно там.  Wink


Lioness -  ти си моя идол Hug аз само тасовете си връзвам със свински опашки и си сипвам вода в чистачките ooooh!

 Mr. Green Преди да почна да кара шофьорските курсове на 17 години (щото това ми беше мечтата) баща ми ме накара да прочета и понауча учебника "Устройство на автомобила" и ме хвана на изпит - да му обяснявам кое къде е и какво прави. Идеята му беше, че не може да управлявам нещо, без да зная какво е то и как работи. Благодарна съм му  Mr. Green, бая неща научих и самичка си ги правя, ма няма да ги изброявам че ще ме  #2gunfire.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 22:03 от Lioness

# 70
  • Мнения: 25
Един път седмично си мия колата,  доставя ми страхотно удоволствие.

# 71
  • Мнения: 918
Аз отивам в МОЛ-а. Мятам автомобила на -3 за миене (19 лв) и се качвам да пообядвам с приятелка.

винаги се чудя, как работят на тия изпарения и липса на въздух

# 72
Не мия нито моята,нито чуждите коли. Моята е самопочистващ модел.Става като нова след дъжд. Само стъклата ,фаровете  и номера ги  подсушавам с една  микрофибърна кърпа ,ако  дъжда  не си е свършил добре работата.
 Подобна е хавата и с  хладилника ми,който е саморазмразяващ.

За анкетата  попълних

 Laughingне, изчаквам калта да се спече и като тръсне в някоя дупка, тя сама си пада  Joy

Иначе този вариант на отговор ме накара да се смея с глас :

"Всеки ден, но гледам да редуцирам на всеки втори ден: психиатърът почна да ме таксува двойно и трябва да си намаля разходите"

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 21:56 от пловдивчанка

# 73
  • Мнения: 256
Бензина, който сипвам за седмица ми носи толкова точки, колкото е автомивката. Така че веднъж седмично.
ПРеди като нямаше точки пак веднъж седмично, срещу левчета. Така, рутинка си е станало ....

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
според настроението ми.
Обичам и аз да я мия (дори и таз на 1/2-рата мия, ако съм на кеф и поне още 2-3). И на автомивка я карам, но там не винаги е измита както аз искам.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт