Миете ли колата си?

  • 4 479
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 161
За автомивките искам да кажа нещо.По-точно,какви са ми претенциите.Искам като я мият,да става цялата бяла,да не се вижда просто.Да ми измиват прозорците и от вътре и изобщо да я почистват дълго.

# 91
  • Мнения: 388
Ще ми се веднъж седмично, но понякога не остава време да я закарам на автомивката. Аз я карам, аз я водя на къпане - мъж ми не се занимава.

# 92
  • Мнения: 1 878
Аха,ясно.С най-добри чувства те мислех за Кьохел Мьохел,а не,че се заяждам.

Дори не съм си и помисляла, че се заяждаш! Hug Кьохел Мьохел звучи много сладко!

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 423
За автомивките искам да кажа нещо.По-точно,какви са ми претенциите.Искам като я мият,да става цялата бяла,да не се вижда просто.Да ми измиват прозорците и от вътре и изобщо да я почистват дълго.

И аз така искам, ама да не чакам. Адска досада ми е  Close

# 94
  • Мнения: 2 161
А,аз чакам.Все има с какво да се занимавам.

# 95
  • Мнения: 2 768
От една година съм по-скоро Софийско Mädel , но по сърце и душа си оставам Кьолнско Grinning


Сега вече е ясно. Помислих те за някоя ентусиастка, дето лъска безупречно чистата си кола за удоволствие  Laughing
Хубав град!  Peace

# 96
  • Мнения: 851
Срам съм аз. Ни мия, ни бриша! Тя е бяла ама само по документи. На живо не мож позна. Нямам време, а и пари не ми се дават. За колата ми е много скръндзаво, хич не ми се плаща за поддръжка и ремонт. Ама да се возя ми и гот. Crossing Arms

# 97
  • Мнения: 289
Сама никога не съм я мила - има си автомивки за тази работа. Иначе няма определен интервал, като се изцапа - тогава. Минимум 1 на месец и отвътре се почиства  Peace Самото ходене и чакане обаче ми е голяма досада, т.к. винаги има много хора на автомивката и пада голямо чакане...  Crazy

# 98
  • Мнения: 2
 Wink Когато я купувах преди 3 месеца, никой не ми каза, че тъмна кола не издържа като старата от дъжд на дъжд... Особено когато наоколо строят метро и поредния мол. Та вече зная и къде и как да я мия - в съседство има бензиностанция на OMV и мивка, която минава за добра и предлага вътрешно, външно и комбинирано измиване. Струва между 6 и 14 лв. и отнема максимум 30 минути.

# 99
  • Мнения: 2
Да давам 10лв. и ми я мият на автомивка

# 100
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, щом има кой друг да го свърши вместо мен.

Общи условия

Активация на акаунт