Израел 14

  • 28 531
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 13
Здравейте , сека отново извън поздравителният пост !Ментичкаа , благодаря ти че ми отговори на въпросите !
Цитат
Но аз някак ги разбирам - и в християнска държава на друговерците се гледа по-така - с неразбиране, не винаги неодобрение, но ...

Може би има резон , но все пак Израел не е просто някаква страна  и религиозните хора не са просто  друговерци - Израел естранатаа на трите религии , ахристиянствотоо е най -разпространената от тях !  Wink Искамм да попитам , мога ли да поставя един интересен  материал  , за 6 дневната война ?  Айде лек и весел ден от мен до после кукли и тигре !  [/color]

# 286
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Миши, да ти честитя рожденика  Hug
С пожелание за здраве, много приятели и да пораства като един добър батко на момичетата!


Мерси за почерпката и нещо за теб:

- наслаждавай се все така на майчинството и се радвай на това как децата растат  bouquet

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 11:16 от Mentha

# 287
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Пете, сигурно си навън с децата - времето е слънчево Grinning И моят мъж много харесва идеята да се стърже сиренце на картофките  Peace Но най-голямата му слабост е шопската салата - като си донесем сирене от България и той само така го яде - на шопска  Hug

В Израел правят гръцка салата - домати, краставици, маслини и плочка сирене отгоре, но той точно настъргано харесва  Peace

Анди, по въпроса ти - ще го обсъждаме в новата тема Wink
Но аз бягам на рожден ден  Party

Тали, Unik, Ханд - в новата тема с извинителни бележки за отсъствията (шегувам се, ей  Mr. Green)
Боряна, от теб чакаме брачното свидетелство и скоро да си дойдеш в Израел  Hug

На 15 ноември каня в 15-та тема за Израел  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347426.new#new

Тази баничка от почерпката на Миши ми отваря апетит, ще взема и аз да направя една   chef

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 11:16 от Mentha

Общи условия

Активация на акаунт