Д-р Иван Димитров АГ

  • 61 240
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 013
GIULIA благодаря ти за пояснението!  Peace
Искрено съжалявам за случилото се с теб!  Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 414
момичета утре влизам в 9-я от 6-7години ме гледа той вярвайте ми откакто съм бременна му звъня за щяло и нещяло и никога не ме е претупал винаги ми е обърнал внимание абе с 2 думи-няма забележка

# 62
  • Мнения: X
Към този док. Димитров , с очилцата и дакела , на Феликс Каниц и преди това в 14 п-ка  имам специално отношение  Mr. Green Гледа бремеността на сестра ми и ми беше препоръчан от нея. Та отиваме с мъжа ми  при това "светило" и споделяме проблема си , говорим за тежък мъжки стерилитет, дълбока операция , отстранен тумор и т.н. Единственото , което каза този смешник беше : "Бате , ако така не става , обръщаш се към съседа за помощ"  и после към мен "Ти тия килца кога ги метна?"
Е, та по тази причина в кабинета му не съм стъпила и който се е допитал за мнение съм му давала координати на свестни хора и добри специалисти.
В подписа ми е свидетелството , че въпреки килцата и без помощта на съседа , хановете ни са на бял свят с помощта на ПОЧТЕНИ  хора , пред които ежедневно се прекланям.
Това е напълно в негов стил, за съжаление.

# 63
  • Мнения: 414
наистина понякога има неразбираемо за някои чувство за хумор но това не му пречи да е добър специалист

# 64
  • Мнения: X
наистина понякога има неразбираемо за някои чувство за хумор но това не му пречи да е добър специалист
Да, явно нещо друго му пречи.
Но не ми се иска да влизаме в спорове, от които всеки ще излезе пак със собственото си мнение в крайна сметка.

# 65
  • Мнения: 2 013
наистина понякога има неразбираемо за някои чувство за хумор но това не му пречи да е добър специалист
Да, явно нещо друго му пречи.
Но не ми се иска да влизаме в спорове, от които всеки ще излезе пак със собственото си мнение в крайна сметка.

Разбира се,че всеки има право на мнение.
Чак сега си дадох сметка какъв е бил проблема.Просто някой жени не разбират шегите му и ги приемат лично.
Аз никога не съм се засягала от това,толкова пъти съм била притеснена от нещо и именно чувството му за хумор ми е помагало да се отпусна.
Последния ми спомен е от прегледа след раждането.Бях се гипсирала,че много ще боли и не исках да легна на магарето,а той ми каза "жените като родят стават силни и смели,а ти роди и още по-голямо шубе стана".В крайна сметка дори не усетих прегледа.
Но разни хора,разни идеали...
На мен също не ми се влиза в ненужни спорове.  Peace

# 66
  • Мнения: X
♥Rbaby1♥, чувството му за хумор ми е най-малкият проблем. Чувала съм всякакви простотии от всякакви хора, трудно някой може да ме впечатли.
Ако прочетеш първия ми постинг в темата, ще разбереш защо имам отрицателно мнение за този лекар.

# 67
  • Мнения: 2 013
Алексче разбирам те.Всеки си има своето мнение.  Peace  Hug
На мен никога не ми е отказвал цитонамазка,а Ясмин почти насила го накарах да ми изпише,понеже се притеснявах от друга (нежелана) бременност.В крайна сметка така и не започнах да ги пия...(размислих)...
Следеше ми бременноста,насочваше ме какво се прави,кога, и винаги ми казваше какво ще правим другия път за да се подготвя понеже както вече писах съм голямо шубе  Grinning ...

# 68
  • Мнения: X
Всеки си има своето мнение.  Peace  Hug

Разбира се, тъкмо затова не искам да споря. Не е рядкост двама пациенти да останат със съвсем различно впечатление от един и същи лекар.  Peace
Аз дори съжалявам, че се разочаровах от него в крайна сметка, защото иначе ми беше симпатичен, особено с чувството му за хумор.
Но ето pitia е имала сериозен проблем и шегите му са и се сторили, меко казано, неуместни.

# 69
  • Мнения: 425
Аз съм пациент на д-р Димитров, този, който се споменава в инцидента. Попаднах при него след страшно много други гинеколози с много добри отзиви в този форум, които ми разбиха доброто отношение към живота. Той се погрижи за мен, когато бях тотално обезверена че някога ще имам дете. Благодарение на него се престраших за следваща бременност, следеше ме на всеки две седмици изключително внимателно и прегледите бяха по минимум 1 час с разяснения на всичко, което ме вълнуваше. На няколко пъти се е презастраховал и ме е пращал за мнение и при други специалисти. Асистира и на раждането ми. Имам изключително добро мнение за него и го препоръчвам на всичките си приятелки.

П.П. Знам за случая с момичето, което е писала за нещастния случай. Информацията ми е съвсем друга от това, което тя е споделила във форума.

 newsm78

извинявам се за любопитството, но ти от какъв пол си и би ли споделил/а каква е твоята информация по случаят ми, от д-ра ли я взе, странно как като би трябвало да му е секретна, а и не е давал още интервю в пресата, освен на ДЪРЖАВНИТЕ КОНТРОЛНИ ОРГАНИ НА МЗ/В ПОЛИЦИЯТА,СРП, НАП И НЗОК../ АКО Е ТОВА КОЕТО ИМ Е КАЗАЛ И ПОКАЗАЛ СА ПОДПРАВЕНОТО МИ МЕД.ДОСИЕ,КОЕТО ОБОРИХ /ДОКАЗАХ С ЕКСПЕРТИЗИ В СРП....#Crazy newsm78

# 70
  • Мнения: 320
Втората ми бременност/ през 2006/ беше следена от въпросния лекар. Попаднах на него съвсем случайно. Влезнах в темата, защото племеничката ми е бременна и си търси гинеколог, та се чудех дали да и го препоръчам ...
А иначе- и на мен в началото д-р Димитров ми се стори леко арогантен, но в крайна сметка бих предпочела професионалист със странно чувство за хумор пред некомпетентен мазник... И да, май напълняването на бременните му е болна тема- на мен пък ми се радваше колко малко съм качила  Simple Smile
В заключение- д-р Димитров е стриктен, никога не ви кара да го чакате, отзовава се на всяко обаждане или въпрос, кабинетът му е приятен и чист , не се презастрахова с излишни лекарства, не дава ненужни клиширани съвети и чувството му за хумор не е чак толкова ужасно...

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 14:01 от mama julka

# 71
  • Мнения: 2 013
и чувството му за хумор не е чак толкова ужасно...

Да,не е!Стига да не го приемаш лично и да го взимаш за подигравка.
Боже,на мен колко пъти ми се е "карал" за килограмите.  Joy Аз качих 30...
Е,какви драми да правя от това,като викаше на мъжа ми да ми заключи хладилника?!Беше ми смешно,защото беше прав,за да не пуша и да не мисля,за пустото желание все похапвах по нещо.
Др Димитров го препоръчах и на сестрата на мъжа ми,която наскоро роди.Той и следеше бременноста.Доволна е и продължава да ходи при него...
 Hug

# 72
  • Мнения: 414
Втората ми бременност/ през 2006/ беше следена от въпросния лекар. Попаднах на него съвсем случайно. Влезнах в темата, защото племеничката ми е бременна и си търси гинеколог, та се чудех дали да и го препоръчам ...
А иначе- и на мен в началото д-р Димитров ми се стори леко арогантен, но в крайна сметка бих предпочела професионалист със странно чувство за хумор пред некомпетентен мазник... И да, май напълняването на бременните му е болна тема- на мен пък ми се радваше колко малко съм качила  Simple Smile
В заключение- д-р Димитров е стриктен, никога не ви кара да го чакате, отзовава се на всяко обаждане или въпрос, кабинетът му е приятен и чист , не се презастрахова с излишни лекарства, не дава ненужни клиширани съвети и чувството му за хумор не е чак толкова ужасно...
този сладур онзи ден ми каза че ако продължавам с килцата ще ме сменят с комшийката и аз сега да го сменя ли че ходя при него 6 години следи ми цялата бременност,на сестра ми,на 3 мои приятелки  и лошо не съм чула за него

# 73
  • Мнения: X
Последно темата каква е: "Чувството за хумор на д-р Иван Димитров", или...?

# 74
  • Мнения: 2 013
Последно темата каква е: "Чувството за хумор на д-р Иван Димитров", или...?

хехе,не разбира се.  Wink Темата е за отзиви,а последните коментари изясниха причината за недеволство при някои негови пациентки.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт