Как намирате козметиката на Clinique!

  • 6 682
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 434
Парфюм няма   дори сега станах да ги помириша пак по скоро   има някаква миризма   но не и на парфюм  малко като на лекарство  специфична   LaughingНа мен ми допадат ..

# 31
  • Мнения: 145
Bluevelvet-благодаря и аз така си мислех,но тук взеха че спряха нормалния Repairwear oт прозодство и го пуснаха пак  с добавка lift към името,и ми е малко силен,та сега минах на Супердифенс през деня,но съм над 30 и се притеснявам.

Селма-повечето нямат парфюмна миризма,но имат лек специфичен мирис,който невинаги ми харесва,но изветрява бързо,а и имайки предвид качеството на продукта си заслужава.Преди време си купих крем на Шанел,който миришеше страхотно,но ефекта му далеч не беше толкова добър!

# 32
  • Мнения: 1 727
Доволна съм от повечето неща на Клиник, които съм ползвала, а именно дневния крем Супердифенс (любим), серията търнараунд - крема, серума и маската и от Риперъуеър - нощния, дневния и за околоочния контур (въпреки че ми идва малко тежък). Според мен са условни тези възрастови граници за Рипеъруеър, зависи от състоянието на кожата все пак  Peace на мен лично тази серия ми идва малко силна и не бих я ползвала постоянно все още (над 30 г. съм...).

Сериятя Пор минимайзер също е добра, е чудеса за свиването на порите не прави, по-скоро матиране и "замаскиране"...

От трите стъпки също съм горе-долу доволна, с известни условия - малко агресивна ми идва втората стъпка и излишна третата  Rolling Eyes, и мисля че след по-активното им ползване ми се увеличиха пигментациите....друг е въпроса че проблемната ми кожа се беше доста поизчистила тогава.

По отношение на декоративната козметика съм много доволна от Blended Face Powder и коректора за замаскиране и лекуване на пъпки (от anti blemish серията мисля че е..) - най-добрия и естествено стоящ коректор, който съм ползвала до момента  Peace

От слънцезащитните Сити блоковете също не са лоши, най-ми допада този със СПФ 15, вече 40 по ми мазнеее...

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 11:21 от AniSim

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ползвала съм, не съм фен. Има и по-добри марки с по-добри и не толкова агресивни продукти, че и за по-малко пари  Laughing Иначе декоративната им козметика ми допада повече от бялата и ползвам доста техни неща.

# 34
  • Мнения: 145
Мислите ли че,анти блемиш и пор минимайзера стават за тийнеджъри?

# 35
  • Мнения: 776
Мислите ли че,анти блемиш и пор минимайзера стават за тийнеджъри?

Стават Peace

# 36
  • Мнения: 145
Kiora,благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт