Как намирате козметиката на Clinique!

  • 6 678
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 145
От доста време ползвам коземтиката на Клиник,и бих искала да обменя мнения и отзиви за отделни продукти и серии,като например тази

и всички останали.

# 1
# 2
  • Мнения: 145
e,дано не се налага да търсите дълго

# 3
  • Мнения: 35 961
'благодаря!' е по-подходящият отговор  Tired

# 4
 в Бонжур - този на Славейков /между другото, направили са много хубав ремонт, доста е просторно/ - вляво от входа точно има цял стелаж с Клиник и даже май си има специален консултант  Peace

# 5
  • Мнения: 111
Ако съм разбрала правилно, авторката пита какво мислиме за козметиката на Клиник, а не къде да я намери. По този повод мога да кажа, че съм използвала единствено серията им за почистване на лице от три стъпки и останах доволна, с изключение на това, че много изсушава кожата.

# 6
  • Мнения: 7
Аз съм с използвала Anti-Blemish серията и съм доволна от резултата. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 434
Тази зима избрах  Клиник  доволна съм    , ползвам дневен   нощен и околоочен . Но ако трябва да повтарям ще се замисля Wink От Есте съм под доволна  определено  bouquet

# 8
  • Мнения: 293
в Бонжур - този на Славейков /между другото, направили са много хубав ремонт, доста е просторно/ - вляво от входа точно има цял стелаж с Клиник и даже май си има специален консултант  Peace
Отскоро Националня дистрибутор-собственика на Бонжур са представители на Клиник и аз преди няколко дни ходих да се интересувам от едно кремче за околоочния контур.Консултантката не ми даде мостра, но в Бюти зона ми дадоха и сега след като ми свърши ще си купя кремчето.

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 14:19 от naomi_bal

# 9
  • Мнения: 1 629
А дали имат нещо депигментиращо?

# 10
Ако съм разбрала правилно, авторката пита какво мислиме за козметиката на Клиник, а не къде да я намери. По този повод мога да кажа, че съм използвала единствено серията им за почистване на лице от три стъпки и останах доволна, с изключение на това, че много изсушава кожата.

виж цитата във второто мнение  Peace

# 11
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
А дали имат нещо депигментиращо?
имат
http://i.clinique.es/images/products/250x250/clq_6LY901_250.jpg

по темата
не съм им фен

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 21:05 от sl

# 12
  • Мнения: 776
От Anti Blemish серията, класическия All about eyes и Moisture surge съм много доволна Hug, декоративната козметика e сравнително добра, визирам опита си с пудрите и фдт-те за мазна кожа. От 3-те стъпки съм  hahaha "възмутена и огорчена", не бих повторила Peace, също не ми хареса Супредифенса във варианта за комбинирана и мазна кожа - много мазен ми дойде Confused ooooh!, но пък аз го ползвах лятото, може би за зимата би бил подходящ избор Thinking

# 13
  • Мнения: 3 263
Ползвала съм само шампоан и маска за коса и съм също "възмутена и огорчена"  Crossing Arms По-голям боклук не съм си слагала на косата.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Aз ползвам трите стъпки, All about eyes rich и Тotal turnaround-a. Много съм доволна, а за крема нямам думи,много го харесвам Simple Smile

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Ползвам продукти на Clinique, които копувам от Ягодка и определено съм доволна.

# 16
  • Мнения: 2 849
Използвала съм само 3-те стъпки ,доволна бях .От другите продукти нямам наблюдения .

# 17
  • Мнения: 147
аз съм много доволна от тези двете :
 

страхотни са  Peace а и от серията за почистване с 3 стъпки - само второто Simple Smile

# 18
  • Мнения: 147
а забравих да кажа, че и от серията за коса съм много доволна, но нещо не мога да ги намеря в софия, някой да знае къде ги продават?

# 19
  • Мнения: 1 434
Маслото за тяло не съм го ползвала   предполагам че е за суха кожа  .Можели малко повече инфо за него   Hug
А другото ексфолиращ крем ли  е ?

# 20
  • Мнения: 147
да за суха кожа е, моята направо се лющи от сухота след душ, за петите да не говорим и това е единствения крем, който ми помогна след толкова години, вече ползвам трета опаковка и не искам да го сменям Simple Smile а другото в синята опаковка е ексфолиращ крем, май има нещо ментово в него, незнам колко ексфолира, но много ободрява, след душ си като нов, колкото и да си бил скапан Simple Smile е, аз май много реклама им направих, но то си е така  Peace

# 21
  • Мнения: 145
Напълно споделям мнението за Body Butter,омекотява кожата невероятно и има лек ненатрапчив аромат.

Аз съм безкрайно доволна от кремовете на Clinique REPAIRWEAR-дневен,нощен и очен.на собствен риск ги ползвам малко по-рано от предназначението им,но мисля,че е по-добрия вариант.

Ползвам също крема за почистване на грим,спиралите и гланцовете

Също така съм доволна от сухия дезодорант,много е ефективен,само дето оставя бели следи по дрехите.

# 22
  • Мнения: 145
Чувала съм,че Clinique и Estee Lаuder всъщност са една компания,мислите ли че има разлика в  качеството на продуктите им?

# 23
  • Мнения: 434
Харесва ми козметиката. Peace Ползвала съм 3-те стъпки,спирала,глос,сенки,крем за лице,овлажняващ спрей за лицето и от слънцезащните им продукти.
Доволна съм от всичките неща. Flutter

П.С. Аз знам,че  Clinique е  дъщерна компания на Estee Lаuder. Peace

# 24
  • Мнения: 329
Имам 3 продукта и съм много доволна от тях -

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм някои неща, досега всичко ми е харесало. Обаче съм влюбена в Тотал търнараунт крема, концентрата и маската.  Peace

3те стъпки не съм ги ползвала, нямам и намерение.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 689
Много харесвам козметиката на Клиник. Всичко, което съм ползвала се отразява добре на кожата ми. Ползвала съм 3-те стъпки, ексфолииращата скраб 7 day, дегримьора за за сваляне на грим от очи Naturaly gentle eye make-up remover,кремовете Superfefense, Moisture surge extra thirsty skin relief, Moisture on call, All about eyes, Continuous rescue antioxidant moisturizer, Repairwear за около очи.  От всичко съм доволна. Единственото, което не ми е харесало е един шампоан.

# 27
  • Мнения: 145
Ако трчбва да избирате,какво бихте избрали това или това
,и за каква възраст ,според вас са по-подходящи двата крема поотделно?

# 28
  • Мнения: 1 434
Супердифенс е крем до   30  год  възраст  предпазва кожата от вредните влияния   Mr. Green(аз го ползвам за дневен )
Интенс  Рипеър  нощен  това е серията за  30  +   и  го ползвам за нощен  -  изглажда фини и   подпомага  и предотвратява появата на други такива  Grinning

# 29
  • Мнения: 7 418

Интенс  Рипеър  нощен  това е серията за  30  +   и  го ползвам за нощен  -  изглажда фини и   подпомага  и предотвратява появата на други такива  Grinning
    Скоро ми донесоха този крем от Дюти Фрии зоун и въпреки че на опаковката пише ''фрагранс фрии",кремът си има някаква специфична миризма.....
     Искам да те питам,дали и твоя,понеже казваш,че го ползваш,има някаква миризма или моя нещо не е в ред? newsm78

    А по темата....Ползвам и други продукти на Клиник.Доволна съм от фон дьо тена и пудрата,крема Дифенз и крема Репеъер' за около очи Peace.

# 30
  • Мнения: 1 434
Парфюм няма   дори сега станах да ги помириша пак по скоро   има някаква миризма   но не и на парфюм  малко като на лекарство  специфична   LaughingНа мен ми допадат ..

# 31
  • Мнения: 145
Bluevelvet-благодаря и аз така си мислех,но тук взеха че спряха нормалния Repairwear oт прозодство и го пуснаха пак  с добавка lift към името,и ми е малко силен,та сега минах на Супердифенс през деня,но съм над 30 и се притеснявам.

Селма-повечето нямат парфюмна миризма,но имат лек специфичен мирис,който невинаги ми харесва,но изветрява бързо,а и имайки предвид качеството на продукта си заслужава.Преди време си купих крем на Шанел,който миришеше страхотно,но ефекта му далеч не беше толкова добър!

# 32
  • Мнения: 1 725
Доволна съм от повечето неща на Клиник, които съм ползвала, а именно дневния крем Супердифенс (любим), серията търнараунд - крема, серума и маската и от Риперъуеър - нощния, дневния и за околоочния контур (въпреки че ми идва малко тежък). Според мен са условни тези възрастови граници за Рипеъруеър, зависи от състоянието на кожата все пак  Peace на мен лично тази серия ми идва малко силна и не бих я ползвала постоянно все още (над 30 г. съм...).

Сериятя Пор минимайзер също е добра, е чудеса за свиването на порите не прави, по-скоро матиране и "замаскиране"...

От трите стъпки също съм горе-долу доволна, с известни условия - малко агресивна ми идва втората стъпка и излишна третата  Rolling Eyes, и мисля че след по-активното им ползване ми се увеличиха пигментациите....друг е въпроса че проблемната ми кожа се беше доста поизчистила тогава.

По отношение на декоративната козметика съм много доволна от Blended Face Powder и коректора за замаскиране и лекуване на пъпки (от anti blemish серията мисля че е..) - най-добрия и естествено стоящ коректор, който съм ползвала до момента  Peace

От слънцезащитните Сити блоковете също не са лоши, най-ми допада този със СПФ 15, вече 40 по ми мазнеее...

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 11:21 от AniSim

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ползвала съм, не съм фен. Има и по-добри марки с по-добри и не толкова агресивни продукти, че и за по-малко пари  Laughing Иначе декоративната им козметика ми допада повече от бялата и ползвам доста техни неща.

# 34
  • Мнения: 145
Мислите ли че,анти блемиш и пор минимайзера стават за тийнеджъри?

# 35
  • Мнения: 776
Мислите ли че,анти блемиш и пор минимайзера стават за тийнеджъри?

Стават Peace

# 36
  • Мнения: 145
Kiora,благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт