Дете с проблем на бял дроб

  • 29 989
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 2 543
polymama, отдавна не сте писали. Радвам се, че "Вече боледувате като другите деца". И аз винаги за това съм си мечтала. Като ще е вирус , да е вирус , но не бронхоспазъм. Нали знаеш, че докторката няма да приема вече?

# 76
  • Мнения: 0
Полямама, прочетох историята на малкото ти съкровище още от самото начало.
Много се радвам, че детенцето ти успява да се пребори с всичко, което му се случва! Hug Ти си невероятна, всеотдайна майка! Hug
Искренно се надявам  Praynig детенцето ти израстне този проблем! Hug  Дано вече да забравите болниците!  bouquet Praynig

И да ти кажа, че това, което описваш като симптоми, ми прилича на зимния грип, който все още върлува. Sick

Бързо да оздравява малкото ти съкровище и да минеш да ни кажеш как е! Grinning

# 77
  • загубено
  • Мнения: 6 492
polymama,много се радвам че писа в темата Hug
Всичко ще бъде наред,ще видиш Laughing
Ще порасне малкият юнак,ще те радва и всичко по редът си.
Бързо оздравяване и на двама ви,горе главата Hug

# 78
  • Мнения: 3 146
Полимама, разбира се, че Бог съществува!   bouquet  bouquet Радвам се, че писа отново и бъдете добре!  Hug Hug

# 79
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Поли, знаеш, че сме с теб, прегръдки от нас - вие явно след нас сте отишли при д-р Куфарджиева, бях при нея в понеделник, че и ние бяхме болни, говорихме за вас, не спомена да сте ходили. Дано вече сте преборили вируса и скенера да покаже, че наистина се е случило чудото!!! Hug Hug Hug

polymama, отдавна не сте писали. Радвам се, че "Вече боледувате като другите деца". И аз винаги за това съм си мечтала. Като ще е вирус , да е вирус , но не бронхоспазъм. Нали знаеш, че докторката няма да приема вече?

gabelas17 , какво имаш предвид с това, че няма да приема вече докторката? Тя е човекът на който разчитаме, когато имаме най-голяма нужда, какво ще правим без нея?!
Нищо не ни е споменала на нас, ще съм благодарна, ако споделиш. Hug

# 80
  • софия
  • Мнения: 2 543
Поли, знаеш, че сме с теб, прегръдки от нас - вие явно след нас сте отишли при д-р Куфарджиева, бях при нея в понеделник, че и ние бяхме болни, говорихме за вас, не спомена да сте ходили. Дано вече сте преборили вируса и скенера да покаже, че наистина се е случило чудото!!! Hug Hug Hug

polymama, отдавна не сте писали. Радвам се, че "Вече боледувате като другите деца". И аз винаги за това съм си мечтала. Като ще е вирус , да е вирус , но не бронхоспазъм. Нали знаеш, че докторката няма да приема вече?

gabelas17 , какво имаш предвид с това, че няма да приема вече докторката? Тя е човекът на който разчитаме, когато имаме най-голяма нужда, какво ще правим без нея?!
Нищо не ни е споменала на нас, ще съм благодарна, ако споделиш. Hug
. Ще приема и месец май последно в Закрила и се оттегля. Имаме час за края на април, та не съм се интересувала от месец май. Да не Ви излъжа. gergandi ако знае точно до кога ще приема докторкота, моля да пише!

# 81
  • Мнения: 3 146
момичета, за съжаление не зная точно докога е на работа Куфарджиева Sad

# 82
  • софия
  • Мнения: 2 543
момичета, за съжаление не зная точно докога е на работа Куфарджиева Sad
На мен докторката ми каза май , но докрая ли незнам.  На рецепцията не знаеха , но те винаги се правят на ощипани.

# 83
  • Мнения: 3 146
Да, от тези от рецепцията не може да се очаква сигурна информация, за съжаление.

# 84
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Благодаря за информацията. Някой да я е питал за лекар, който да препоръча - да не звъним хиляда човека с един и същи въпрос? Hug

# 85
  • Мнения: 54
Благодаря ви момичета!  Hug сега сме с жестока кашлица, но ще се справим!
Д-р Куфарджиева не каза нищо? не знаех, че няма да приема вече Sad  ако разбера нещо ще ви споделя!

# 86
  • Мнения: 54
Здравейте мами Simple Smile


Направихме скенера,  вече много дълго отлагахме това. Каквото и да кажат, най-хубавото което осъзнах ден преди да направим скенера е, че Юри е добре, при нас е вкъщи и ни носи толкова много радост, създава усещането, че това въобще не се е случвало. Слава Богу той е добре и каквото и да пише, каквото и да кажат той изглежда добре и се бори мъжки.
новините са добри  белия дроб на Юри изглежда много по-добре. Имаме напредък. Нещата, които ги е имало пак ги има, но са по-малки. Трябва да продължим по същия начин да не се разболява за да можем да вървим в положителна посока. Никакви разболявания, контакти до минимум, с болни изключени... Всички, които има досег с детето да се имунизират срещу вируси, самият Юри с профилактична ваксина...Ще се опитаме с хомеопатични и всякакви препарати да стимулираме искуствен имунитет, поради невъзможност за създаване на естествен... До 8 год възраст расте и има възможност за регенериране на бялия дроб, дотогава трябва да сме се преборили и оздравяли напълно. Д-р Куфарджиева му намали лекарствата и каза, че ще се оправим - трябва време, търпение, растене, постоянство..  няма да може да стане лекоатлет, но всички знаете, мечтата ми е просто да бъде нормален.
Търсим още мнения на специалисти, но общо взето е това, няма нужда да влизам в подробности.
С две думи - пробължаваме да се борим - това Юри вече е показал доста пъти, че го умее Simple Smile) принципно продължаваме с белите и непослушанията Simple Smile)))))))))))) които от всеки изминал ден са все повече и все повече ме изумяват...

Благодаря ви, че сте с нас и мислите за нас

И ние ви обичаме

# 87
  • загубено
  • Мнения: 6 492
Много хубави новини Hug
Все така да ни радваш в темата Simple Smile

# 88
  • Мнения: 54
Здравейте мили майки,
Днес говорих с Д-р Куфарджиева, изпраща много поздрави на всички ви и даде насоки за пулмолог. Ще ви напиша няколкото имана, които ми даде и връзка с тях. Всички те работят със здравната каса. Каза, че не може да деде едно име, връзката между лекар и пациент е специфична и се изгражда с опознаването.
1. Детска клиника към Александровска болница
Д-р Милена Янкова
Д-р Папукчиева
тел.02/9230640 - на тел. отговаря сестра Брусарска, тя ще даде информация за преглед при докторите
2. Болница Токуда Детски консултативен кабинет
Д-р Кристина Петрова
Д-р Кремена Гроздева
02/4034948
3. Медицински център ПАК КАНОС
Д-р Антонина Вичева
02/9310709
02/9310089
02/9311242

Това ми продиктува докторката по телефона, потърсете ги и вие в интернет за по-голяма сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт