имам сиптоми но ме е страх от-

  • 2 944
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
Abe spored men iakoto praskane mu e maikata... Iaze jenta taka ia opiniah che 7 chaaveta mi rodi.
  ooooh!
 smile3501   за някой мъже е само ''праскане'',простотията няма край

# 16
  • Мнения: 16
изчакай датата, знам че е трудно.аз изчвках и отмина.пак направих тест отрицателен, но не ми идва и ще правя кръвен.ходих даже на лекар, но ми каза че не вижда нищо.успех.  bouquet

# 17
  • Мнения: 25
 newsm78 Не е ли трудничко да направиш 7 деца newsm78  Grinning не мислех че ще ми обърнете внимание но много ви благодаря пожелавам ви истинското щастие за всяка жена  EFP smile3504 newsm10

# 18
  • Мнения: 1 001
съжалявам за загубата ти Hug стискам палци да се е получило и да нямаш проблеми вече fingerscrossed

А на духовития момък се чудя как изобщо е намерил вена която да се съгласи да я "праска"  Thinking

# 19
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Стискам палци този месец да е твоят! Praynig

Простотията и ограничението нямат край,“праскача“ ooooh!

# 20
  • Мнения: 25
Оххххх момичета и аз се надявам да е това но не се навивам че миналия месец нямаше никакви симптоми но все пак си направих тест за да видя дали пак случайно нещо не е станало но уви дано този месец наистина да е моят Praynig Hug

# 21
  • Мнения: 298
Карамелчето ме изпревари. На такива хора мога само да пожелая никога да не разберат какво е да се молиш за бебче.
Бубе, не се навивай сама, защото после много боли. Съжалявам за загубата ти, знам какво изпитваш. Дано скоро се сбъдне желанието ти.
Hug  Praynig  Hug

# 22
  • Мнения: 1 629
Аз мисля, че си бременна. И като ти се гади от цигарите не ги пуши! Но аз като азбременях започнах да си лягам в 21ч и ставах към толкова, спеше ми се, гадеше ми се сутрин (най-много), имах запек 1 седмица...хххмммм... ядяха ми се кисели краставички. Е за това мисля, че си бременна. Дано да си Mr. Green стискам палци!

# 23
  • Мнения: 3 641
Съжалявам за загубата и аз го преживах скоро, сам о,че беше мисед аборт Sad
Така на усещания и внушения не може да се разчита, най-добре си направи кръвен тест.  Peace
Стискам палци да има бебче Praynig

# 24
  • Мнения: 25
Вкъщи имаме един голям буркан с кисели краставици като го извадя е голям смях мъжът само ми се смее ама аз не мога да каже че преди не съм обичала де вчера седнах да ям вечерта след работа една филия хляб с луканка после сладоледче после сирене една бучка уникална съм  Embarassed Joy ама само си мисля че ще ми дойде и не обръщам внимание
Аз не знам има ли някой който да си въобразява а и аз симптоми на МЦ особени нямам освен зверски болки в корема

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 14:34 от bubeto_86

# 25
  • Мнения: 141
Бубе  Praynig!
Дано този да е твоят месец!
Пожелавам ти го от сърце!

# 26
  • Мнения: 25
Много сте мили наистина беше ме страх да пиша но виждам че всички влизат в положение  Hug а и ако може и да ви попитам за БТ тя при бременност каква е и вярно ли е че преди цикъл пада  newsm78 четох по другите форуми но има много и различни мнение  Embarassed може и въпроса да ми е тъп за което съжалявам

# 27
  • Мнения: 4 433
Дано да си.Успех  bouquet

# 28
  • Мнения: 711
Успех, дано да видиш скоро  EFP

ААА и спри цигарите щом бебеправите - един приятелски съвет Hug
  Peace

# 29
  • Мнения: 25
Здравейте момичета утре трябва да ми дойде но дано не дойде сутринта пак правих тест и пак отрицателен  ooooh! четох че хормона при бременност се отчита най добре след 3 седмица дано дано утре ще разбера яйчниците не ме болят но не знам оххххх дано се похваля скоро Praynig

Общи условия

Активация на акаунт